Sestrička pre Sofiu

slaviivals
22. nov 2021

Dievcata, poradte mi meno pre druhu dcerku 🙏🏻 Prva sa vola Sofia - Sofinka - Sofi. Rada by som nieco podobne. Dakujem 🤗

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paradajkova
22. nov 2021

Sofinka a Saška,
Sofinka a Slávka,
Sofinka a Sonička,
Sofinka a Sárka,
Sofinka a Stela,
Sofinka a Sandra.

evka_3
22. nov 2021

Sofinka a Sarinka

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
22. nov 2021

Sofia- Lucia, Sofi-Luci, Sofinka-Lucinka.

maggie1978
22. nov 2021

Sofinka - Stellka, Stellinka,Stelli ( mám jednu doma ❤)

mariaveronikag
22. nov 2021

Lucia, Tamara

ankare
22. nov 2021

Žofia

ninusa221
22. nov 2021

Simona, Sabína, Sandra, Stella, mne sa velmi páči aj Linda

ibrunova
22. nov 2021

Sofia a Lucia

kisskiss
22. nov 2021

@ankare 😆😂

xxxzzz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandrika1986
22. nov 2021

Nicol, Vivien, Sandra, Sarah, Natália, Bianca, Scarlet, Simona, Izabela, Yasmine, Adriana, Lenka, Dominika, Diana, Petra, Klaudia, Karolína, Carmen, Karin, Liana, Lilien, Lea, Nela, Leyla, Elissa, Sherine, Zara, Zaira, Meriam, Miriam, Ruby, Inna, Veronika, Carina, Francesca, Analia, Daira, Linda, Ivana, Sonia, Timea, Vanessa, Ella, Chiara, Alima.

ibrunova
22. nov 2021

Sofia a Silvia

ariannazara
22. nov 2021

Sofia & Olívia 🔝

karolinakr
22. nov 2021

Sofia a Veronika

lucks6
23. nov 2021

vo filme Prazdniny tam mal herec dve dcery Sofiu a Oliviu 🙂 a velmi pekne to posobilo ked to hovorili 🙂

karolinakr
23. nov 2021

Sofia Loren
Claudia Cardinale
Sofia`a Claudia

maciatkolulu
23. nov 2021

@slaviivals no fajn, ja neviem, ale meno by som vyberala inak ako k sestre, s tou nebude celý život...

maciatkolulu
23. nov 2021

@sandrika1986 ty brdo, ty co pozeravas🤣🤣🤣, až na pár mien, že waw
Sa nečudujem svajčiarom, že majú na toto zákon. 🤣🤣🤣Lebo keď matke lupne v bedni, decko ma problem

petka1402
23. nov 2021

@slaviivals Sofia-Sofi, Lívia-Livi

elementissa
23. nov 2021

@maciatkolulu tak Švajčiari majú ten zákon postavený ako my, nemôžu sa dať deťom mená, ktoré by ich zosmiešňovali, boli vulgárne alebo hanebné. Z toho čo uviedla vyššie Sandrika nie je nič zosmiesňujúce ani vulgárne. Všetko sú to úplne normálne mená, za to, že tebe sa nepáčia, neznamená, že sú hneď nevhodné pre zápis.

Pár sekúnd googlenia

choco6
23. nov 2021

@elementissa No Analia znie velmi "milo" 🙈🤣

maciatkolulu
23. nov 2021

@elementissa tan kto chce rozumie ako som to myslela, lebo Sherine a typické slovenské, české, maďarské priezvisko, ktorých je na sk väčšina je fakt smiešne. Áno, píšem, že je to smiešne. A vypovedá to co to o rodine ale to je môj názor. Mercedes je nakoniec pekne meno, či? Véd podľa toho mena sa vola veľká automobilka, čo je na tom hanlivé a vidíš uzakonili to, mozno😉. A ma to aj krásny význam a nakoniec sa to k Sofii aj hodí, ako sorry, ale reálne niektore to s tými menami úplne už ide cez mozog. Keď som videla fotku novorodenca tu na MK a meno Liam Borguľa, tak.... Ale ved ok

maciatkolulu
23. nov 2021

@choco6 analia ritulkova

ibrunova
23. nov 2021

V tom zozname čudesných mien sa neviem akým zázrakom objavilo moje meno 😂 vždy som bola v tom, že mám nudné meno 😂

karolinakr
23. nov 2021

@ibrunova Lucifer? srandujem

annadan
23. nov 2021

tak dajú sa dať hocijaké mená, len treba asi myslieť aj na to, aby s tým dieťa netrpelo v dospelosti 🙂 to myslím samozrejme v tom najlepšom možnom zmysle 🙂

maciatkolulu
23. nov 2021

@ibrunova aj moje🤣🤣🤣

ibrunova
23. nov 2021

@karolinakr nie nie, v tom dlhom zozname, ale dík 😂😂