Sabina alebo Sabína

23. okt 2023

Ahojte tie čo máte toto meno alebo dieťa s týmto menom, všetky máte Sabínu? Alebo existuje v slovenskom kalendári aj Sabina?
Dakujem

stellarstar
23. okt 2023

Mať takéto problémy to je ako keby som mala teraz nad tým dumať či to bude Katarína alebo Katarina. Daj ako sa tebe páči. Moja mama a ani ja som takéto veci neriešila

majkakvet
23. okt 2023

@stellarstar ja som pozerala,pozerala a nechapala. Nemam okuliare tak ten mini mini rozdiel som si ani nevsimla🙂

stellarstar
23. okt 2023

@majkakvet kebyže šlo o to iste meno len po slovensky a anglický ok pochopím ale toto?

slavomira236
23. okt 2023

Ja mam Sabínu aj mama sa tak vola. Sabina s kratkym je v nemecku

autor
23. okt 2023

@majkakvet
@stellarstar
Prosím vás načo sa vyjadrujete k téme keď neodpoviete k veci? A kde píšem že je to problém keď vravíš že mať moje problémy?
Normálne sa pýtam normálnych ľudí a nie vás ktorí si prišli na koníka zvysovat svoje ego odveci komentármi 🤦

autor
23. okt 2023

@slavomira236 ďakujem🙂

autor
23. okt 2023

@stellarstar a keď tvoja mama ani ty ste takéto "problémy" neriešili to automaticky znamena čo? Že nesmie nik či ako?😂😂😂

sabenka21
23. okt 2023

Ja som Sabina s kratkym i a jedine co je ze sa ma na uradoch pytaju ci kratke alebo dlhe mam i...a meniny oslavujem len 27.10 na Sabínu

autor
23. okt 2023

@sabenka21 ďakujem 😊 máte krásne meno

sabinaxd
23. okt 2023

Napríklad ja som Sabína a strasne ma hnevá keď mi niekto napíše Sabina😃

stellarstar
23. okt 2023

Ja si svoje ego nezvyšujem ale naozaj v r. 2023 si ženy nevedia dohodnúť vymyslieť meno pre svoje dieťa? To fakt? Neviete zapnúť rozum? Ja som ti normálne dala odpoveď urob ako to ty považuješ za vhodné. Niekomu sa páči s I a Niekomu s Í keď ti tu baby napíšu s I a s Í a bude to fifty fifty ako sa rozhodneš?? To uz naozaj neviete priviesť na svet vlastné rozhodnutia? Tie kt to neriešili neriešia majú vlastný rozum

autor
23. okt 2023

@sabinaxd tak áno lebo v podstate je to chyba v mene😁

jakubkoanjelik
23. okt 2023

@stellarstar ona sa ale nepýtala aké meno má dať svojmu dieťaťu. Opýtala sa či v slovenskom kalendári existuje aj Sabina.

autor
23. okt 2023

@stellarstar a ty nevieš normálne čítať a chápať? Prečítaj si ešte raz moju otázku.....povedz mi kde píšem že sa neviem rozhodnúť a kde sa radim že či mám dať meno Sabina alebo Sabína? Kde to vidíš prosím ťa ukáž mi to a zakruzkuj. Pýtam sa len, či je v SK kalendári aj Sabina s krátkym i a či majú doma ženy Sabínu a lebo Sabinu. Ich som sa na základe odpovede chcela ďalej pýtať ale ako vidím tomu ty s tvojim chápaním nemôžes pochopiť, keď si jasne danú otázku prelozis podľa seba že ja vlastne neviem aké meno dať svojmu dieťaťu 🤦 poradím ti choď robiť niečo užitočnejšie keď dristas úplne mimo témy. Ďakujem

autor
23. okt 2023

@jakubkoanjelik DAKUJEM ♥️🙏 Presne to sa pýtam, nič ine

bessie12
23. okt 2023

novsak si to pohladaj v kalendari alebo sa staci opytaj uja Google a hned dostanes odpoved 🙂

stellarstar
23. okt 2023

@jakubkoanjelik ale ved to je jedno v mene nie je žiaden rozdiel ci?

autor
23. okt 2023

@stellarstar písmeno s dlznom je iné písmeno ako bez dlžna....ci ak by bol Lúkaš alebo Lukáš je to jedno? Ved ja neviem uz

autor
23. okt 2023

@bessie12 no veď práveže mi nič nepovedal ten ujo Google o Sabine 😁

stellarstar
23. okt 2023

@bessie12 ale ved na čo hľadať v Google ci v kalendári a načo si dat tu námahu keď tu dostane odpovede 🤷‍♀️

stellarstar
23. okt 2023

Autorka ja som zadala a vyhodilo mi to zig článkov aj s I aj s Í tak neviem kde ty robíš chybu

autor
23. okt 2023

@stellarstar bože osoba odid už z tohto fóra..ale keď som si ťa dala vyhľadať vidím že to je tvoja záľuba dávať takéto odpovede 🤦🤦🤦🤦

autor
23. okt 2023

@stellarstar no dobre tak ja som asi chybna oki? Nejdem sa tu už doťahovať

stellarstar
23. okt 2023

Autorka Lúkaš neexistuje vid môj príklad Katarína a Katarina alebo Klara a Klára

hrabovo
23. okt 2023

Ja mam tiež Davida, neznášam keď niekto povie Dávid. Ja som bezdlznova v tomto, takže za mňa Sabina a znie mi to krajšie ako Sabína

autor
23. okt 2023

@stellarstar dobre ahoj už. Ok?🙂

stellarstar
23. okt 2023

Prečo by som mala odísť 🤣🤣🤣 kvôli tebe? 🤣🤣🤣🤦‍♀️

autor
23. okt 2023

@hrabovo ďakujem za názor 🙂

lia2022
23. okt 2023

Ja byť na Vašom mieste určite radšej zvolím Sabína s dlhým í, už len kôli tomu, že má meniny normálne v slovenskom kalendári. V rodine máme s krátkym a vôbec ani neviem kedy má malá meniny a ani v akom kalendári. Akurát som na ňu nedávno myslela keď som videla v našom kalendári že bude Sabíny, no žiaľ ona nebude mať meniny teraz lebo je s krátkym a ani neviem kedy to je🙄. Podľa mňa je to škoda zbytočne takto komplikovať keď pri vyslovovani mena to je aj tak každému jedno..aj podľa mňa zbytočne mätúce pre to dieťa každému hovoriť že ja som s krátkym i a meniny mám vtedy a vtedy . To je aspon môj názor a jednoznačne by som volila SABÍNU ❤.

autor
23. okt 2023

@lia2022 ďakujem za skvelý názor 😊