Rita, Flóra, Liana

24. mar 2024

Dievcata prosim vas, ktore z tychto mien je podla vas pekne.
S muzom sa nevieme zhodnut.
Dakujem za kazdy prispevok

stellarstar
24. mar 2024

Keď tak Liana

gejb
24. mar 2024

Ritka? Maslo? Liana v pralese?...ja ti neviem. Sú aj krajsie

mamamasama
24. mar 2024

Ešte Blanku navrhni a malej nedáš šancu, aby sa z nej deti nesmiali. Toľko krásnych mien a ty vyberieš tieto?

januska12323
24. mar 2024

Z týchto troch Liana.

minto3
24. mar 2024

Z týchto mien Liana, aj keď mne sa viac páči tvar Lyanna. To mám z Game of Thrones kde sa jedná postava tak menovala 😀.

mircalla
24. mar 2024

Ziadne

zuzanazu85
24. mar 2024

Skôr taká Liliana mi napadla 😉

astika
24. mar 2024

Flóra a druhá dcéra bude Fauna?

jaass
24. mar 2024

Mne sa tie mena pacia 🙂 práveže konečne mena, kedy sa žena nepýta či ma dať Danku alebo Janku. Autorka keď hociktoré vyberiete a budete pekne volať tak bude Ok 🙂 tu na MK sa nepytaj, tu ťa polovica žien zdrbe a negatívne ti na to odvrkne žiaľ 🤔

lucia13022023
24. mar 2024

Rita aj Liana je pekne. A to, že sa jej budu smiať deti v škole alebo škôlke, je len zrkadlom rodiča. Vid druhý a tretí komentár 🙂

gejb
24. mar 2024

@lucia13022023 tebe sa asi deti v škole nesmiali za meno ze? To gratulujem 👏👏

simsalabim
24. mar 2024

Moj otec mal kamosa, ktoreho dcera bola Rita. Volali ju Ritka. Mne to prislo ako dietatu strasne smiesne a neskor iba divne… z tychto 3 Liana. Mozno Floriana.. ale Flora ma tie asociacie s margarinom 🧐

zuzanazu85
24. mar 2024

Ináč,z každého mena sa dá vysmievať 😏. Rozhodni sa sama,aj s partnerom/manželom.

veronicka88
24. mar 2024

Nakoľko som mala vybratu Ladu💓mne sa tieto tri mená páči,možno najmenej Rita. Ale Liana je krásne

basulaak
24. mar 2024

Take mena pre stripterky alebo vestice. Sorry not sorry 😅

koniarova
24. mar 2024

Prečo toto robíte tým deťom?

petronela1985
24. mar 2024

Poznám osobne aj Ritu aj Flóru. Nikdy sme Rite inak ako Rita nepovedali, boli sme susedky. Flóru poznám tiež, pochádza z Maďarska. Tiež ju inak ako Flóra nevoláme. Liana je z týchto mien podľa mňa najkrajšie.

monicatko20
24. mar 2024

Rita ❤️

lunademonica
24. mar 2024

Liana je krasne, poznam Ritu a nikto sa jej nesmeje. A poznam aj Emila a smeju sa mu Emil - debil. Takze vobec neries tupu Slovac, smiat sa mozu ozaj z coho kolvek, pokial to neni Katka alebo Zuzka....daj pekne meno, kt sa tebe paci. Kolegyna ma Lianu, vzdy sa roztapam, ze ako krasne to znie, ked to vyslovuje 🙂

lindous
24. mar 2024

Namiesto Rita by sa vám nepáčilo Ria?.... inak za mňa, ak by som si z týchto musela vybrať, tak Flóra (slečnu s týmto menom aj poznám a neviem o tom, že by sa jej kvôli tomu niekto vysmieval, blbá prezývka sa dá vymyslieť na akékoľvek meno), potom tá Rita a Liana sa mi nepáči vôbec... ale vidíš, že to je individuálne, keď na to príde a už sa naozaj budeš musieť rozhodnúť, uvidíš 🙂

lucia13022023
24. mar 2024

@gejb ale smiali, preto viem, že to nie je o mene ale o niečo inom 🙂

miamilove
24. mar 2024

Lilien

kitycat
24. mar 2024

Flora

barbora0308
24. mar 2024

Vsetky 3 su naozaj pekne 🤗.
A to s tymi debilnymi prezyvkami, ako to tu pisali niektore...deti su vynaliezave, dietatu mozes dat meno Anicka a aj tak ju mozu volat napr. bocianom, lebo ma dlhe nohy alebo mrkvou lebo ma rysave vlasy 🤷. Deti vedia byt zakerne bez ohladu na meno, takze je to uplne jedno!

barbora0308
24. mar 2024

@lucia13022023 presne! Mna niektori spoluziaci s menej IQ volali jednu dobu skrecok 😅 a to iba preto lebo som stale obhryzala pero alebo svoje nechty. Volam sa Barbora a teda s mojim menom to nikdy nemalo nic spolocne 😅.

daniela2202
24. mar 2024

Rita .... vybavím si tú černošku z filmu Duch
Flóra.... rozmýšľam - či sú to zvieratá alebo príroda
Liana ... firma, ktorá vyrába i sódu bikarbonu
Takže za mňa .. 👎👎👎
Radšej Ria, Frederika, Lívia

autor
24. mar 2024

Neriesim prezyvky, naucim ju a bude ludi opravovat aby ju volali menom a tak ako to bude ona chciet alebo my.
Ja som Patricia - sem tam mi povedali Paťa - Gaťa
Mala som spoluziaka - Denis - Penis. A mnohi dalsich. Bohuzial ako sa vyssie pisalo to ked dieta zacne prezyvat skaredo druhe ma zrejme od rodicov. Darmo ako Matka taka Katka

Dakujem pekne. Chceme dat menej rozsirene meno ale zas nie Esmeraldu a Chymenu 😘 Aj stare zname slovenske mena su fajn a pekne, ale hladame nieco ine

hylary
24. mar 2024

Flóru by som nedávala... Ostatné ok

alus33
24. mar 2024

Mam kolegyňu vola sa Florina, to sa mi páči

personality
24. mar 2024

Flora sa mi páči najviac. Rita ok, Liana sa mne nepáči.