Poznáte osoby s menom Markus?

damia22
11. apr 2024

Takže s mužom sme sa zhodli na tomto jednom mene 😀. Poznáte nejaké osoby s týmto menom? Podeľte sa prosím o skúsenosti s povahou. ❤️

lenqua_12325
11. apr 2024

Striptér Markus 😀 síce neviem aký je po pracovnej stránke, ale po ľudskej milý a energický chlap.

damia22
autor
11. apr 2024

@lenqua_12325 výborne! 😁 takýto opis osobnosti sme čítali a presne také očakávania máme

nikaeli
11. apr 2024

@damia22 nie som si istá, či práve meno je tým smerodajným ukazovateľom osobnosti a povahy........

ahhola
11. apr 2024

Mafiansky synek, Markus, ale ozaj kus, neuveritelny fesi. 🚘

dettilv
11. apr 2024

Aj ja mám v rodine Marcusa, je to šikovný 9rocny chlapec

dadka1997
11. apr 2024

@damia22 môžem vediet, ako meno ovplyvňuje povahu človeka ?

moonlight1210
12. apr 2024

@damia22 poznali sme. Sebavedomy vodcovsky typ. Ale vedel aj sikanovat a nemal s tym problem.

martinami274
12. apr 2024

@damia22 ja mám kamaráta Markusa, vek cca 30 rokov. Zodpovedníy, milý,úspešný, mladý muž. Keď môže pomôže. Rád športuje.Je to jeden z mála ľudí v mojom živote čo obdivujem. 🙂

btus
12. apr 2024

Markus Aurelius - povahu asi vieš 🙂

kiki68
12. apr 2024

Ja ich poznam vela, v Rakusku je to bezne meno. Cize mne to nejak nic nepripomina

marianarem
12. apr 2024

@damia22 Povaha bude najskor po niekom z vas alebo po nejakom starom rodicovi, pripadne mix.

babulkomale
12. apr 2024

@dadka1997 nie meno, ale skor ako spravne pomenovat dieta aby to ladilo s jeho osobnostou.
Su o tom knihy, to sa neda napisat do jedneho komentara.

osky
12. apr 2024

Co ma meno spolocne s povahou????
To akoze si naplanujes,aha,dnes ho zapem na Markusa...lebo poznam par milych a krasnych usmivavych..

Zajtra prepnem na Tomasa,lebo poznam par zodpovednych a usilovnych ..
To fakt toto???????

Poznam vela Markusov.
V Rakusku je to bezne meno.
Niektori du mili,ini su zaletnici,ini su lenivi a niektori bx ti dali aj modre z neba...no
Tak si vyber.....snad sa trafis

guudy
12. apr 2024

@babulkomale Povaha dietata sa ukazuje postupne v prvych mesiacoch zivota (po narodeni), skor rokoch… Ako teda rodic moze vediet povahove crty svojho dietata pocas tehotenstva ked vybera meno?

oli18
12. apr 2024

Poznam. Len mi vlasy dupkom stoja, ak ho zavolaju Markusko. 🙉

jennky13
12. apr 2024

@damia22 ano, poznam - chlapcek ma uz 3 roky a rodicia ho volaju Markus, Marky

chrobak7
12. apr 2024

@damia22 Známi majú kocúra, ktorý sa volá Markus. Je to utiahnutý kocúr, nie veľmi spoločenský. Väčšinou je zalezený v skrini.

linki90
12. apr 2024

@chrobak7 🤣

damia22
autor
12. apr 2024

Niektoré babenky tu ste ma moc pobavili ak Vás tak môžem nazvať 🤣🤣🙈 . Meno ovplyvňuje celý život tak ako aj znamenie zverokruhu. To že vy to nevnímate tak to je v poriadku 🙂 lenže my to vnímame a keď si len pozrie človek charakretistiku nejakeho znamenia a spojí si to s ľudmi ktorý sú to dané znamenie tak istotne tam nájde výrazne podobné črty tak ako to je aj s menami. Samozrejme nie som z kokosu padnutá že neviem že osobnosť sa vyvíja a je hlavne na základe dna 🤣🙈 a je moc smutné že si práve toto môže niekto o nejakej osobe myslieť. Ďakujem každej za priame odpovede na otázku kde ste napísali akých Markusov poznáte 🙂. V zahraničí som stretla s menom Markus ale nemala som česť ich bližšie spoznať. Čo sa týka mien 🤣 tak napríklad Nikola, Tomáš, Martina, Katarína, Michal tak 99% z nich má rovnaké charekterové črty v mojom okolí tak ako znamenie býk a škorpión tam máme všetkých úplne na jedno kopyto. Tak niekto vyberá podľa charakteristiky, niekto podľa aktuálne udávaného štýlu 😁.

bylinka25
12. apr 2024

Máme susedku nad nami, ktorá má syna Markusa, má 10 rokov, je stále usmiaty.
Ale tiež nerozumiem, čo má meno spoločné s povahou.

babulkomale
12. apr 2024

@guudy ale takto otazka nestoji. Pisem, su o tom cele knihy, neda sa to vysvetľovať v komentaroch.

valeriakadarova
12. apr 2024

@damia22 môj brat je Markus😀 je to zlatý chlapec, ale bude mať 25 a správa sa ako decko😀

nikaeli
12. apr 2024

@damia22 pracujem už 20 rokov v školstve. Poznám plno detí s rovnakým menom a nedá sa povedať, že 30 chlapcov s menom Martin sú takej a onakej (rovnakej) povahy. Nie sú si podobní ani osobnostne. Poniektorí sú utiahnutí, iní zase extrémni extroverti. Poniektorí sedia na zadku a pracujú podľa pokynov, iní sú s vrtuľou v zadku a nerešpektujú nič a nikoho 🤷‍♀️

1ryba
12. apr 2024

@damia22 poznám. Nie je to veľmi šikovný chlapec. Ale ten váš šikovný môže byť. Tiež syn R.Mullera je Markus.

katinka71
13. apr 2024

Moj manzel je Markus, najlepsi. Na svete

dadka1997
14. apr 2024

@babulkomale Markus je meno Marek .. ale volať sa môže Marko, Markusko .. vobec nechápem, čo ma meno spoločné s osobnosťou, alebo i znamenie kedy sa narodiš.. je to vsetko genetické, proste vrodené 🫣