Patrícia, Júlia verzus Amália

2. apr 2022

Ahojte,
Neraz som tu čítala, ako si ženy radia ohľadom mien, tak to skúsim aj ja. S mužom sme si vybrali tieto tri mená pre dievčatko a vôbec sa nevieme rozhodnúť... Prvá dcérka sa volá Viktória.

tosomja
2. apr 2022

Júlia

tryinka1234
2. apr 2022

Paťka 🙂

opica_skorica
2. apr 2022

Paťka, Julka a Amálka. K Viki sa asi najviac hodí Amália

tara42
2. apr 2022

Patrícia.

pribinak
2. apr 2022

Patrícia, Paťka

zuzana76
2. apr 2022

Všetky sa mi páčia, ale asi najviac Amalia

opica_skorica
2. apr 2022

Inak ešte som nepočula Patrícii hovoriť inak než Paťa

haley7897
2. apr 2022

Vyber podľa pocitu a ako to znie s priezviskom.
+ počítaj s tým, že Patrícia bude častokrát Paťka, Julia Julka. Ja by som asi volila tu tretiu možnosť, Ameliu

nikayla
2. apr 2022

Patrícia alebo Júlia 👌

tncka
2. apr 2022

@haley7897 Amelia nie je v ponuke😁

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haley7897
2. apr 2022

@tncka oh, môj mobil si myslel, že je 🙈🤷🏻‍♀️

aeruginosa
2. apr 2022

Jednoznacne Patrícia.😊 Je to velmi pekne meno, nie caste a mne osobne znie tak „honosne, vznesene”.

Co sa tyka toho, ako ju ludia budu oslovovat zdrobneninami a ze Paťka, resp. Paťa uz neznie tak pekne, to by som vobec neriesila. Kazde meno sa da skomolit, vymysliet nan nejaka nepekna prezyvka, rymovacka..

euka210
2. apr 2022

Ked sa vam pacia, tak take, aby nemala blizko seba narodky aj meniny

deti95060810
2. apr 2022

Júlia, Patrícia...

lintu
2. apr 2022

Opýtajte sa Viktórie. Príbeh - meno ti vybrala sestrička - znie lepšie ako - meno ti vybrali tetky z internetu.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
2. apr 2022

Pre mňa najkrajšie Patrícia
Ale záleží aj na tom kedy sa dieťatko narodí

terry2003
2. apr 2022

Mne sa páčia všetky tri, ale vybrala by som si Amália.

elementissa
2. apr 2022

Najlepšie samo o sebe je Patrícia (inak bolo tu spomenuté , že každú volajú iba Paťa, čo nemusí byť pravda, mám veľmi blízke 3 Patrície a všetci im hovoria buď Patrícia alebo Paťka, Patrinka. Paťa som ešte nikoho nepočula ich osloviť. Ale to môže byť len akurát tá moja bublina v ktorej žijem). Avšak k Viktorii sa asi najviac hodí Júlia (čo sa týka oslovovania)- Viki a Juli, Vikinka a Julinka... Ak ich oslovujete iba celým menom bez familiárnych oslovení, tak Viktória a Patrícia je fajn. Amália sa mi vôbec nepáči a nehodí. Viktória aj Patrícia sú mená pre silné ženy, odhodlané, sebavedomé, rázne. Amália, to je taká nežná kvetinka, kapánek naivná a utiahnutá, princeznička, čo ju treba ofukovať 😆 teda opäť, moja skúsenosť s nositeľkami týchto mien a môžem byť aj zaujatá, lebo tieto "rozprávkové princeznovské" mená mi lezú hore krkom. Júlia je taký neutrál, neurazí, nenadchne

lilianka01
2. apr 2022

Júlia

patricka
3. apr 2022

@opica_skorica ja som patricia a veru väčšina ľudí má aj tak volá patricia, paťa mi povie ozaj málokto

dadka128
3. apr 2022

Júlia

0silvia0
3. apr 2022

No prave som si precitala vyznam tychto mien, amalia - naivka, patricia - zmatkarka, julia - silna zena, ale horsie zvladaju prekazky, Tak asi Julia🤔

ivkasu
3. apr 2022

Júlia, Amélia, Agáta ❤

july0
3. apr 2022

Júlia😁😁

marca12
3. apr 2022

Odmalicka sa mi páčilo meno Amalia. Poznala som jednu tetu v detstve s tymto menom a to bol chodiaci anjel,preto mi tak utkvelo v pamati. Ale dnes je Amalii tak vela,ze sa mi az sprotivilo to meno,skoda. Ale pokial ti nevadi,ze ich je vela,tak kludne dat.

opica_skorica
3. apr 2022

@patricka to mas fajn

michellemary
3. apr 2022

Júlia

viliama
3. apr 2022

Júlia