Páči sa vám meno Zuzana?

3. máj 2023

Páči sa vám ? Pasovalo by nám k priezvisku, odradza ma to, že poznám asi 4 dospelé Zuzany v našom okolí a uff, nie veľmi dobré žienky :(

sajmonka_1216
3. máj 2023

mne sa veľmi páči 🙂 moja dcéra je Lenka, tiež nepoznám žiadnu v okolí v pohode s ktorou by som nejako vychádzala, ale ked sa tak už volá tvoja dcéra, nevnímaš to a vnímaš to ako pekné meno a predstavíš si pod tým menom vždy len ju 🙂

mane01
3. máj 2023

My mame Zuzanku a ma kopec rovesničok tohto mena…

marsmykkok
3. máj 2023

No nie, ak sa ti to spája s niekým v negatívne. To napríklad aj Monika, za mňa nádherné meno, ja som poznala len fajn Moniky, ale veľa z mojej generácie ho nedá, lebo poznali Moniku, ktorú v láske nemali...

autor
3. máj 2023

A náhodou Petra? Peťka.. aj to by šlo k priezvisku, viac než Zuzanka.. alebo ešte Vanda ?

wiccawicca
3. máj 2023

Veď ak sa Vám páči, tak dajte. Za mňa nie, ja kde sa pozriem samá Zuzana a v detstve tiež.

euka210
3. máj 2023

Teraz uz vynimocne meno, mam 4r neterku Zuzku, mne sa paci.
Petra bolo moje meno pre dievca, no mame 3 chlapcov.

zuzubb007
3. máj 2023

Mne sa moje meno paci, a dovolim si tvrdit, ze som aj normalna :D

apolka77
3. máj 2023

Zuzana sa mi páči ale veľa ľudí hovorí Zuza a to je skoro ako nadávka.

oslo1
3. máj 2023

Ja som Zuzana.
V UK ma vsetci volaju Zuzka x

deti95060810
3. máj 2023

máme dcéru... nebola som nadšená - vymyslel manžel a teraz je to pre mńa kráásne meno....

beata_k
3. máj 2023

Nie, nepaci.

zuzulka558
3. máj 2023

Ja moje meno mam rada a ak ignorujem muža povie mi Juda, tuším svako ragan tam to bolo 🤣🤣🤣

mikadooo
3. máj 2023

Áno, páči sa mi. Aspoň jedna Zuzana v tvojom okolí bude dobrá žienka 😁. Teda - snáď... Nikdy by som dieťaťu ani dospelému nepovedala "Zuza". Buď Zuzka/Zuzi, alebo potom oficiálne Zuzana, ak by to bola nejaká šéfka alebo čo. A čo sa detí týka? Máme s kamarátkou jednu takú zábavnú story (moja dcéra Júlia, jej dcéra Lilly, obe veľké kamošky). Raz sa zbadali na diaľku, rozbehli sa k sebe a moja kričí Lilaaaaaa! A tá druhá: Julaaaaaa! My matere sme sa na tom rehotali ako kone, že najlepšie kamošky a takto si mená zmršia.

pluss
3. máj 2023

nie je to škaredé meno, ale nie je ani ničím zvláštne

macekovam
3. máj 2023

Nie

simca06022011
3. máj 2023

Teraz je to aj dost raritne meno medzi dievcatami, takze ak sa ti paci, nie je o com.. 10ich v skole nebude, u nas nie je ZIADNA v 2 triedach... nemozem povedat ze by sa mi nepacilo.. je to take neutralne meno pre mna. Mne sa napriklad nepaci Katarina.. ja neviem preco, prost enie a pritom poznam super Katky...

arasidka123
3. máj 2023

Naša Zuzanka má dnes práve 7 mesiacov 🥰🥰 meno si vybrala sama 😁 asi chcela pokračovať v línii, ktorú prerušila moja mama Zuzana, ktorá tiež má mamu Zuzanu a aj predtým boli Zuzany 😂

cyberk
3. máj 2023

Mne sa paci 🙂 pekne meno

panelacikova
3. máj 2023

samozrejme, že sa mi páči 😀

zuzanka.zuzu
3. máj 2023

nie 😂

mamickalisticka
3. máj 2023

Áno páči 🤍 (volám sa tak po mojej starkej) ale keby mám dcérku dám jej meno Zuna

katulienocka999
3. máj 2023

Anoo paci, bola to moja top volba ale nakoniec sme vybrali iné, manžel nebol tým menom až tak nadšený ako ja 😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
3. máj 2023

Zuzanka je krásne meno

tara42
3. máj 2023

Ja som Zuzana, nemám veľmi rada to meno :D A mojej malej dcerke som dala meno Peťka. 🙂

cervenaruza123
3. máj 2023

My mame Zuzanku, ja som si najprv nebola ista, ale manzel chcel toto meno a ked sa narodila, tak mi to pripadalo, ze sa uplne hodi. Mali sme aj ine nachystane a tie sa mi k nej vobec nehodili. Nie je vela Zuzan, ale zase teraz vela zien hlada mena, ktore su raritnejsie, tak mam pocit, ze aj Zuzana sa dostava viac do mody, lebo casto to radia ako "pekne meno, ktore nie je take caste". Cize bude caste mozno 😀 .
Ale ked sa ti spaja s negativnymi ludmi, tak neviem. My sme kvoli tomu par mien vynechali, lebo by mi to vzdy pripominalo tych ludi.
Zase ocko mi vravel, ze akekolvek meno clovek da, spociatku to byva aj divne, ale potom si zvykne a aj zabudne kto kazdy iny sa tak vola, spaja sa mu uz len s tym jeho dietatom/surodencom. On ma sestru Frantisku a vravel, ze ked im rodicia povedali meno, tak sa na surodenci ukradomky pozreli, ze co to za meno vymysleli, ze to vobec nepasuje. A ze za par tyzdnov uz si nevedeli predstavit, ze by sa volala inak.

lalenka33
3. máj 2023

Ja som Zuzana po starkej a páči sa mi moje meno. Nevadí mi ani keď ma volajú Zuza. Nesúdim meno podľa ľudí. Poznám Beátu, ktora je super žena a tiež Beátu, ktora je falošná, zákerná. A to by som mohla písat k viacerým menám. To, aký je niekto človek nesúvisí s menom, ale v prvom rade s výchovou.

kristiii
4. máj 2023

Mne sa páči a Vanda ešte o kúsok viac.

00momo
4. máj 2023

Ja som Zuzana a vôbec sa mi nepáči od mala sa hnevam ci mi nemohli dať strasidelnejsie meno

rusalinka
4. máj 2023

Ja som tiež Zuzana, samozrejme, že je to najkrajšie meno 😀