Noah a Lucas

6. dec 2020

Ahojte,potrebujem Vaš názor😄
Vobec ziadne chlapcenske mena sa mi nepacia,okrem: Noah a Lucas...co si myslite,su tie mena v pohode?
Alebo poradte prosim ja som uz zufala😢

ninusa221
6. dec 2020

Noah sa mi ľubi😍 alebo aj Norbert je pekne Noro🙂

susedka211
6. dec 2020

Filip, Marek, Lukáš, Adam 🙂🙂

darinsalvag
6. dec 2020

Ak sa ti páčia tak sú 🙂 lucasa napríklad poznám...

zitaje
6. dec 2020

Lucas za mňa nie, ale Noah je ok.
Ale hlavne to rieš s chlapom... čo na to povieme my, je dosť jedno.

dencii
6. dec 2020

Lucasa mam aj ja v zálohe, išla by som do neho. Noah je síce pekne meno ale neviem si predstaviť slovenské priezvisko ktoré by sa k nemu hodilo

autor
6. dec 2020

@dencii mame nemecke priezvisko,cize to by bolo ok😊

dievcacitajucelist
6. dec 2020

Mne sa páči Lukáš...v okolí máme aj Lucasa a volajú ho Lucasko...alebo Lukáš 🙂

ninusa221
6. dec 2020

@susedka211 tych je už vela 🙂 ale adam je krasne aj brat sa tak vola😀

autor
6. dec 2020

@zitaje no ved prave ze jemu sa nic nepaci preboha,je to snim tazke😂🙈

ivkaaa1
6. dec 2020

Moje zlaticka su Matthias a Damian.
Za mna aj Lucas je pekne

autor
6. dec 2020

@ivkaaa1 Mathias tiez krasne meno😍

autor
6. dec 2020

@ninusa221 Adam je pekne meno,no ja nechcem take tradicne meno..preto by som chcela Lucas namiesto Lukáša...mam 10 dievčenskych mien,ale ja citim ze to bude chlapcek musime si nieco vymisliet🙈🙈

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viikkki
6. dec 2020

Lucas je veľmi pekne 🥰mne sa tiež kedysi páčilo Noah ale teraz by som ho už nedala...

ninusa221
6. dec 2020

A muž by chcel aké?😃 ja by som ked raz budem mať chlapca tak olivera moj zas chce Leo takze sa asi bude musiet prispôsobiť😀

mery1990
6. dec 2020

Noah by som nedala ja osobne Lucas je velmi pekne, ale ty sama budes vediet koniec koncov ake meno mu dáš 🥰. Nas mal byť Bruno a nakoniec je Maxim 🙂))

andreatytler
6. dec 2020

Oboje su velmi pekne.
Daj muzovi na papiery zoznam mien ktore tebe vyhovuju a nech zakruzkuje naj 3 mena a potom ty na svojom zozname a hadam aspon jedno budete mat obaja zakruzkovane.
Ja som mala podobne... asi som tuzila po dievcatku lebo som mala celu kopu dievcenskych mien a ked mi povedali ze bude chlapec, nevedela som nic vybrat. Az tyzden po porode konecne dostal meno.

noami12
6. dec 2020

Ja som chcela dať Noah alebo Noel 😊

lrnka
6. dec 2020

Ahoj mám Lucasa tiež som si nevedela predstaviť iné meno ale ver do úvahy aj priezvisko či sa hodí

kristiii
7. dec 2020

Ja mám Lukasa, za mňa top chlapčenské meno, iné si preňho neviem predstaviť, aj on je zatiaľ spokojný. Voláme ho normálne Lukas, Luky, žiadny Lukáš ani Lukasko ako niekto písal. Noah sa mne osobne nepáči

karolinakr
9. dec 2020

Pekné obe

sense
9. dec 2020

Noah sa mi paci...

zuzkalujza
9. dec 2020

Noah sa mi páči viac

ema926
8. jan 2021

Lucas jednoznačne.. Je aj viac hovorové ako Noah