Názor na meno Lujza

7. okt 2022

Ahojte. Aky mate nazor na meno Lujza? Paci sa vam, mate taketo meno, alebo dceru s tymto menom - nejake pre a proti by ste vedeli napisat? Dakujem.

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
7. okt 2022

Pekné

hennyinnsbruck
7. okt 2022

Pekne meno😊

beata_k
7. okt 2022

Pekne 🙂

anjelicek26
7. okt 2022

Pekne meno, aj ako zdrobnenina, aj pre dospelu zenu... a nie je otrepane, takze za mna palec hore.

zmrzlinka2021
7. okt 2022

Velmi pekne meno, originalne, stylove

dzulli1980
7. okt 2022

Lujza, Lulu je pekné meno ... ja si nemôžem pomôcť, no vždy, keď sa ktosi opýta na názor na nejaké meno, si spomeniem na dcérinho spolužiaka zo škôlky ... volal sa Kevin Haluška ... ach jaj 😒 ... Lujza je také nezvyčajné, netuctové, pekné 👍

mikadooo
7. okt 2022

Mala som ho v zozname mien pri prvej aj druhej dcére ♥️. Mne sa veľmi páči. Ale muž vybral vždy iné zo zoznamu 😄. Takže Lujzu nemáme.

ankare
7. okt 2022

Nepáči sa mi.

elizita
7. okt 2022

Pekne. Naša 2,5r susedka sa tak volá, moje dievčatá ju volajú ale len Lujzička 🙂

deti95060810
7. okt 2022

vôbec sa mu nepáči..

diana999
7. okt 2022

Hrozne je

andula78
7. okt 2022

Ja mam Lujzu. Volala sa tak aj moja prababka, ktoru som poznala len z rozpravania mojej mami... Vraj to bola sikovna a cielavedoma zena, ktora si plnila svoje sny. 😊

poslednepogo
7. okt 2022

Môže byť🙂

elementissa
7. okt 2022

Ok, máme jednu v rodine. Fajn meno, mňa osobne neurazí, nenadchne, ale môže byť. Lepšie ako Hana či Dora. Lujzka, Lujzicka sme jej hovorievali keď bola malá, teraz sa necháva oslovovať Lulu, Lula. Oficiálne Lujza je ok, môže byť. Môj dedko s tým mal strašný problém :D nevedel to meno pochopiť, furt jej hovoril Lucka 🤣🤣🤣🤣 ani na dvesty raz nepochopil, že je to Lujza, nie Lucia 🤣 ale to sú starí ľudia... To mi napadlo len ako vtipná story zo života. Inak sa nedá ani pokaziť, nedá sa nejako extra škaredo povedať. Môže byť

xena0
7. okt 2022

Za mňa pekné meno

karolinakr
7. okt 2022

@dzulli1980
Andreas Slanina

zorkahorka
7. okt 2022

Za mna ano. Mala som ho v zozname. Je neopocuvane, originalne, pritom "klasicke" a stylove

kittykat22
7. okt 2022

Ma syn v triede. Vsetci ju volaju Lujza - nehovoria jej inak napr. Lujzinka, Lujzicka. Jednoducho Lujza. Velmi pekne meno. Prakticke v tom, ze kazdy ju vola rovnako - nikto to neriesi. Je v triede jedina. Lepsie ako Sofia - ktore ma v triede 3, Emma je tam 2x ...

dettilv
7. okt 2022

Za mňa nie🤭keď mi niekto povie meno Lujza tak mám pred sebou 50rocnu zanedbanú ženu🤔

sono2
7. okt 2022

Nie zle sa mi vyslovuje

sono2
7. okt 2022

@dettilv 😄😄 som si tu ženu normálne predstavila.

kittykat22
7. okt 2022

@dettilv tak to sa 1/3 zien po 50.ke na Slovensku asi vola Lujza. Pretoze starsie zeny - po tej 50.ke ako si napisala, maju u nas celkom problem byt kocky. A je jedno, ake maju meno.

miadi
7. okt 2022

Mne sa nepaci .. preco ? Znechutila mi ju postava z jedinej telenovely ktoru som pozerala 🤣Divoky anjel. Lujza bola taka pani starsia vyschnuta nudna neprijemna bohata madam .Ale ty Daj meno ake sa paci Tebe.

simsalabim
8. okt 2022

@dzulli1980 mne osobne take kombinacie neprekazaju a pri dievcatach clovek naozaj nevie, s akym priezviskom nakoniec skoncia. Prekvapuje ma, ako casto sa ludia pozastavuju nad menami - tu na Slovensku). Moja mama mala kedysi davno kolegynu. Volala sa Ingeborg - pochadzala z rodiny karpatskych nemcov, priezvisko rydzo nemecke. Po vydaji - Ingeborg Bryndziarikova 😇 Uz vtedy sa nad tym ludia uskrnali a nejako sa to deje stale o 40 rokov neskor, co je asi odrazom nasej inym kulturam uzavretej spolocnosti

Autorke - Lujza je krasne meno.

simsalabim
8. okt 2022

@dettilv
@kittykat22 tak ja mam cez 50 a v tej dobe sa toto meno podla mna absolutne nepouzivalo.

svokrinjazykmonika
8. okt 2022

Pekné meno, poznám iba jednu, aj to iba z telky. Nejaká komička tuším. Pekné aj pre dospelú aj pre malú. Lujza je také tvrdé ale keď sa povie Lujzi, Lujzinka, Lujzička tak super na malé dievčatko.

tandariatko
8. okt 2022

Ahoj, podľa mňa veľmi pekné meno 👌 zaujímavé, netradičné ☺️

katulkagajdos
8. okt 2022

My mame Lujzu- nejaké negatíva som nepostrehla ☺️

karamellka1
8. okt 2022

Veľmi pekne meno 👍