Názor na meno Dianka

10. okt 2023

Aky mate nazor na to meno? Nie je skarede ani otrepane vsak? U nas len jednu malu Dianku poznam a muz navrhol toto meno, lebo ja som chcela Izabelu ale z toho ho striasa 🤦‍♀️🤣

adeladulova
10. okt 2023

Ahoj, ja mam neter Dianku, ma 3 roky a super jej pasuje to meno. V skolke Dianku nemaju, na ihriskach som meno Diana pocula 1x. Mne sa páči. Ked s tym sestra prišla este v tehotenstve, cudovala som sa, ze ake meno, ale teraz je uplne krásne 🙂🙂🙂

pribinak
10. okt 2023

Diana je super

diadiana
10. okt 2023

Ahoj ja som Diana, a síce už dospelá ale meno je super, nedá sa škaredo povedať, nejako posmešne alebo tak, naopak má veľa pekných milých tvarov, akými ma volajú príbuzní alebo kamošky, tak som vďačná rodičom, nemenila by som 🙂

rebrambora
10. okt 2023

Diana je velmi pekne.
DianKa nie. To su ale tie nase zdrobneniny 🙃

anjelicek26
10. okt 2023

Diana je krasne aj pre male dievcatko, aj pre dospelu zenu, nic sa mu neda vytknut. Je to silne meno.

noemi155
10. okt 2023

Mam doma Dianku a nemenila by som
Pre mna krásne meno
Ale nepáči sa mi,keď jej niekto povie Dia

kate0206
10. okt 2023

Aj my máme doma Dianku (druhorodenú) a nemenila by som. U nás jej skrátene hovoríme: Didi, Didka, Diduška 🙂

zafir01
10. okt 2023

Moja dcéra bude mať 2 roky ,volá sa Diana . V našom širokom okolí niekoľkých stoviek známych to meno má len jedno dievča ,aj to zrovna podobne narodené . V škôlke ani v škole žiadne dievča s tým menom ani v okolitých obciach .
Prvá dcéra sa volala Kristínka . Máme aj synov Simeona a Mareka .tak Diana sa mi k nim akosi hodila

zafir01
10. okt 2023

@noemi155
@kate0206
Nám s musím sa zas nepáčia akékoľvek stratené verzie Diany . U nás je to buď Diana alebo Dianka .
Mám alergiu celkovo na prezývky Doda ,Dida , Didi keď bude staršia a v škole bude chcieť ,nech ju tak volajú ,tak kľudne ,ale dovtedy je to Proste len Diana 😂

huginko
10. okt 2023

Diana je veľmi časté meno teraz. Za mňa normálne, nič zvlastne

juliacenc
10. okt 2023

Aj diana aj izabela je pekne a mozno by bolo pekne dat obe mena take nezvycajne 😊

ivangeline
10. okt 2023

Je fajn ale prichadza do mody. Coskoro bude otrepane. xD

luciah187
10. okt 2023

Ja mam Dianku, pre mna naj meno, ona je spokojna. Ale napisu ti rozne, je to vec vkusu. Izabela sa mi tiez pacila, ale je ich uz moc a v rodine nepreslo.

zafir01
10. okt 2023

@ivangeline to ako keď ja som dala môjmu 6 ročnému meno Simeon .. dovtedy sme guglili a to meno mal nejaký starý pán 90 ročný .na FB asi jeden mladý chslan a tu na koňovi mydla jedna mamina tiež už takmer dospeleho syna s tým menom. A teraz počúvam v meste na ihrisku a zrazu to meno .a tu na koňovi tiež 😆 ..ale teda nedavdli sme ho preto ,aby bol s tým menom jediný ,ale ,že sa nám páčilo . Takže si s tým hlavu nederem

h233
10. okt 2023

Mne sa vôbec nepáči.

ankare
10. okt 2023

Krásne meno

svokrinjazykmonika
10. okt 2023

Aj mňa striasa z Izabely a z Diany tiež, hneď si vybavím Mórovú

luciah187
10. okt 2023

@svokrinjazykmonika mna striasa z moniky, predstavim si benovu 🤦🏻‍♀️

adryanka66
10. okt 2023

nepride mi ani stare a ani otrepane. ked sa tak zamyslim, tak osobne nemam ziadnu zienku v okoli, ktora by mala taketo meno. znie milo, prijemne, takze si myslim, ze ak sa pre neho rozhodnete, tak to bude dobra volba

vanilkovazmrzka
10. okt 2023

Mne sa moc nepaci, ale stale lepsie nez Izabela 🤢

nafka0483
10. okt 2023

Diana je podla mna krasne meno ale prezyvka Dida, Didka, Diduska - to ma az striasa, to je tu mimoriadne oblubene pomenovanie pre prsnik. Ja to nedokazem vyslovit ani ako prsnik ani ako meno.

zafir01
10. okt 2023

@svokrinjazykmonika
@luciah187 to sú tie asociácie , za ktoré ani to meno nemôže ,a pôsobí na nás negatívne ( napríklad mena mužovej byvalky a podobne 😂 )
Ja poznám Dianu dospelú ženu .inteligentnú ,vizuálne veľmi príjemnú ,cestovanu , takú celkovo spokojnu zo životom ,teda tak pôsobí .plus princezná Diana ..
A my sme rodina poľovnícka rodina a Diana je bohyňa lovu ..takže z toho mena máme len pozitívne pocity ,a o to ide . A teda Mórova mi vôbec nenapadla veru 😄 .

veronikam33
10. okt 2023

Aj my mame Dianku, Diana jej nemôžem povedať hneď sa zlosti, má 11 rokov, a mne prišlo zvláštne že keďže chodi do hokejovej triedy a je tam jedine dievca že v ôsmej triede o dva roky vyššie je taktiež iba jedna slečna a tiež Diana, a v inej škole, tiež hokejová trieda, 8 ročník, je taktiež iba jedno dievca a zasa Diana, iné nepoznám a tieto tri rovnako orientované, myslím si že to meno patrí silnej osobnosti. Aj keď moja je Diana Sára 🥰

bukajka_mata
10. okt 2023

Aj mne sa veľmi Diana páči. Ak by som mala dievčatko teraz, kľudne by som jej dala také meno 🙂 Nie je úplne bežné, nevídam ho často ani v škole ani v škôlke 🙂

deedol
10. okt 2023

ja som diana, za mna super meno, ale dianka nemam rada. di, dee, dia v pohode 🙂

anavixy
10. okt 2023

Mne sa zda, ze dost nabera na popularite praveze… osobne sa nepaci, ale urcite to nie je nepekne meno. 🙂 a suhlasim s muzom, radsej Diana 😃

rorino
10. okt 2023

Dianoy sa množia ako huby po daždi,ale keby som chcela dať dieťaťu toto meno,bolo by mi to jedno😉

mima1608
10. okt 2023

Ja som chcela Dianku, muž chcel Bibianu, tak máme Bianku 😂 mne sa to meno vždy páčilo.

zuzinka888
10. okt 2023

Dianu mame, a Izabela bola na plane- no je z nej Misko🤣🤣

macekovam
10. okt 2023

@ivangeline ty si Ivana?