Najhoršie detské mená

brenda2222
28. máj 2024

Dobrý deň, chcela by som si urobiť prieskum. Čo si myslíte, ktoré detské mená sú tie najhoršie a ako by ste svoje dieťa nikdy nepomenovali?

bublinka1426
28. máj 2024

dora ( dorota)

ms_green
28. máj 2024

Je to extrémne individuálne. Mne osobne sa nepáčia také tie poangličtené mená. Napr. keď sa niekto volá Violette Nováková alebo Michelle Horváthová. Obzvlášť ešte keď je to úplne poslevenčené napr. "Mišel", prípadne mama, čo robí na matrike mi hovorila skvost, čo videla "Majkl".

simona20201309
28. máj 2024

@brenda2222 dúfam ze tu už viac príspevkov na tak idiotsku temu nepribudne!!!
Neviem ako by si sa cítila keby tu padli mena ktoré máš ty alebo tvoje dieťa!
Fakt top najhlupsia téma za posledne dni.
Je to hádam každého vec aké meno dá rodič svojim deťom. Je rozdiel odpovedať keď sa niekto pýta na názor.
Dorotka je náhodou nadherne meno

angeli121212
28. máj 2024

@simona20201309 inak mne sa tiež páči dorotka a veru keď bude dievča bude sa aj tak volať a súhlasím čo sa mne nepáči môže sa inému ozaj od veci téma

yvankamala
28. máj 2024

@brenda2222 ono to,čo sa niekomu môže zdať ako najhoršie meno,sa zas inému môže zdať ako krásne... to co by som si dala ja,sa nebude páčiť mnohým a zas naopak. Každý nech si pomenúva,ako sa mu páči. Pokiaľ meno nie je hanlivé, každé je pre niekoho pekné

moonka1
28. máj 2024

som za to, ze je to individualne a kazdemu sa paci fakt nieco ine, ale nazor, ze Dorota je hrozne meno, nepochopim, pardon 😀 je to krasne meno a keby som mala raz dcerku, tak ju tak pomenujem rozhodne. 🙂 konkretne meno, ktore sa mi nepaci, nemam, ale nemam rada, ked zeny mena vymyslaju a kombinuju s americkymi, to je odveci a nemam preto ani stipku pochopenia 😀 nedavno som videla v novinach dievcenske mena Noelin a Ellin. podla mna to ani neexistuje a v kalendari by si to proste len marne hladala 😀 no nechapem, preco to tie matky svojim detom robia. 😀

butterflyeffect
28. máj 2024

@brenda2222 Jesica, Vanesa, Kevin, Noel… naslo by sa viac ale tieto ma napadli hned co sa mi vyslovene nepacia, ked som pozerala kalendar mien tak tam
Boli uplne ze ine absurdity a nasla som ze Volfram tak som myslela ze niekto prebehol z periodickej tabulky prvkov 🤣
Kazdopadne to, ze sa mi meno nepaci neznamena ze inemu sa nemusi a akceptujem rozhodnutie inych. My dokonca ani do narodenia vybrane mena nechceme hovorit aby sa k tomu ludia nevyjadrovali aj ked patria k tym beznejsim. Horsie je ked uz sa meno nepaci dietatu samotnemu. Moja teta pred rokmi mala kolegynu ktoru pomenovali Perla- dala si zmenit meno na Anna

beronsche
28. máj 2024

@simona20201309 "Neviem ako by si sa cítila keby tu padli mena ktoré máš ty alebo tvoje dieťa!" Nuž mňa osobne by to nijako nezasiahlo.. z nejakého dôvodu som dane meno zvolila a nazor cudzích ľudí má nemá prečo vykoľajit.
A svoje meno považujem za hrozne, fakt hrozne, takže taký príspevok by dostal lajk.. 🤪

Plus je prirodzené, že čo jeden považuje za hrozne, inému sa zdá ako to najlepšie z najlepšieho.

Osobne by som dieťaťu nedala cudzokrajné meno, ktoré sa inak píše a inak číta - také tie, v dnešnej dobe dosť moderné prekombinované "výmysly".
Rovnako sa mi nepáčia tradičné mena z generácie našich rodičov/ starých rodičov ako Mária, Božena, Žofia, Štefan, Jozef, Dušan a pod.

petronellla87
28. máj 2024
deti95060810
28. máj 2024

vekom sa to môže aj meniť..
kedysi pre mňa najhoršie meno LENKA, po istom čase zas SIMONA, IVETA ...
roky prešli a tieto mená mi už vôbec nepripadajú také hrozné ako kedysi... sú vlastne celkom fajn. 🙂

sashabb
28. máj 2024

@simona20201309 ale prosím ťa 🙈 zrovna je tu napísané aj meno môjho syna, že je otrasné a čo? nebudem preto spať? 😀 zaujímavé ale je, že vždy keď ho niekto počuje, tak sa nezdrží poznámky aké krásne meno. Mne sa síce až tak nepáči, ale tak vybrala som ho sama 😀

lenka.25
28. máj 2024

Čo to tak prežívate , moje meno je tu štandardne opísané ako najhoršie meno a žijem si s tým menom celkom OK 😀 .
Nepáči sa mi veľa mien , ale malého Štefana , Františka by som doma nechcela mať

kiwi3
28. máj 2024

@beronsche ak sa volas tak, ako si myslim, tak mas pekne meno 🙂. zaujimave, aky vztah maju ludia k svojmu menu, casto kriticky.

marhulka13
28. máj 2024

@brenda2222 adriana

jana_eyre_2
28. máj 2024

Každému sa páči niečo iné to je fakt - ale príde mi dosť zvláštne prísť na fórum kde je x milión mamin s deťmi čo sa volajú rôzne a rozhodne si tu nájdu meno svojich detí.. načo iné ako na vyvolávanie negatívnej vlny je dobrá taká téma? Neviem akosi na to prísť..

Meno je pre človeka podľa mňa dôležité, patrí k nemu, či ho už rád ma, alebo nie a neviem naco je dobré riešiť že niekto nejaké meno považuje za "najhoršie"..

drahomirrra
28. máj 2024

Lenka, Nela, Zoe, Lilly, Nelly, MIA (daco priserne), rozne poanglicene katastrofy so slovenskym priezviskom, Hugo, Mathias, Tobhias, a ini “hias”. Vsadepritomny Jakub a Adam, a podobne.
A nie, nevolam sa Drahomira.

beronsche
28. máj 2024

@kiwi3 aké meno tipujes? 🙂

drahomirrra
28. máj 2024

@butterflyeffect Volfram 😂😂😂😂😂

hiro
28. máj 2024

@bublinka1426 Dora je fajn 🙂

jana_eyre_2
28. máj 2024

Ale teda ženy to evidentne baví, ako vždy kde sa ohovára niečo 🤪

butterflyeffect
28. máj 2024

@jana_eyre_2 a ide nam to aj bez hadok a negativity 🤣🤣🤣

h2
28. máj 2024

@brenda2222 Detské mená? A to sú aké?

jana_eyre_2
28. máj 2024

@butterflyeffect hádky pridu keď sa ta.tema niekoho dotkne..

estellas
28. máj 2024

@brenda2222 Každému sa páči niečo iné, každý má iný vkus. Mne sa najmenej páči meno Uršuľa.

marhulka13
28. máj 2024

@h2 také ktoré používaš do 18 rokov. Ci do 15? Keď dostaneš prvý občiansky, dostaneš dospelácke meno

kiwi3
28. máj 2024

@beronsche take podobne ako máš nick

kristiii
28. máj 2024

@brenda2222 Cecília, Filoména, Školastika, z chlapčenských Servác, Pankrác..našlo by sa ich viac..

tykat
28. máj 2024

@brenda2222 akoze co sa nepaci mne moze sa pacit inemu ale za mna napr Noah, to je taky divny zvuk, alebo Chris vyslovovany s Ch...akoby si clovek odplul. Ďuro/Soňa/Maťa/Paťa/Kaťa je tiez take cvachtave. Max .. je pre mna mozno pes, kratke zvucne ako ma byt...ale pre chlapa?

huginko
28. máj 2024

@drahomirrra co je zle na Hugovi?

huginko
28. máj 2024

@petronellla87 prečo?