Meno Viola

20. nov 2022

Čo si myslíte o tomto mene pre dievčatko? Poznáte niekoho s týmto menom?

benit
20. nov 2022

Poznam a je to velmi neprijemna zena.🙈

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluemoon24
20. nov 2022

Ja jsem vzdycky chtela toto jmeno, no mam kluka :D za me je to krasne jmeno

ivangeline
20. nov 2022

Chcela som toto meno,velmi sa mi paci ale rozhodla som sa pre ine. 🙂

beatrixx1525
20. nov 2022

Tiež som poznala nepríjemnú pani Violu, za mňa ne 😃

karolinakr
20. nov 2022

nie je otrepane, poznam a je to sikovna baba

ankare
20. nov 2022

Škaredé meno

vivi1984
20. nov 2022

Poznám niekoľko a za mňa krásne meno a všetko milé ženy 🙂 určite Violku len doporučujem!!!

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
20. nov 2022

kedysi vložky boli s týmto názvom...Viola.

autor
20. nov 2022

@deti95060810 🙄 kedysi ma nezaujíma

sunyrose
20. nov 2022

Mne sa toto meno nepáči, koncovka -ola mi pripomína Oľgu...Poznám jednu cca 62-ročnú pani...., inak zriedkavé meno. Každému sa však páči niečo iné.....

janulka1802
20. nov 2022

Autorka, nerieš, či sa to meno páči ženám z mk. Tu nevyhovieš so žiadnym, lebo každej sa páči hlavne ten jej výber. Iný výber je automaticky nesprávny, priam nežiadúci. Tolerancia nulová... Je tu x diskusií o menách a veľmi otrasné sú niektoré znevažujúce vyjadrenia. Takže, ak sa páči Tebe a manželovi, kľudne ho dajte. Mne sa napr. páči, ale to je tiež vedľajšie.😉

popoluskaxy
20. nov 2022

Možno si včera či predvčerom založila aj tému Malvína vs Lívia… tam som spomenula, že máme Malvínku a aj Violu🙂 za mňa teda určite Viola je pekné meno. Neokukané, veľmi elegantne v základnom tvare. Daj na svoj inštinkt, nič iné ti nezostáva 😉

bimbambim
20. nov 2022

Dcerina spolužiačka sa tak volá trochu pochabe dievca ,ale to môže byť aj s iným menom.Mne sa páči.Ale zas sa mi nepáči ,že takmer každá ženská sa ide pýtať na MK ohľadne mien.V prvom rade sa pýtaj muža poprípade ak máš staršie dieťa tak s ním.prevo sa radis s cudzími ženskými? Keď polka povie že áno druhá nie tak prídeš s druhým menom? Spýtaj sa svokry alebo mami či svokra bude blbá keď ti povie že sa meno nepáči? Ak sa páči tebe ak muž súhlasí tak daj pre mňa za mňa aj Šeherezáda meno keď sa vám dvom bude páčiť

ninusa221
20. nov 2022

Mne to hneď pripomenie ten film Ďiabolska svokra s jeniffer lopez😀 čo bola tá svokra alkoholička

autor
20. nov 2022

@bimbambim samozrejme, že som sa spýtala aj muža, mame viac favoritov, medzi ním aj toto, len u tohto mena cítim, že by to mohlo byt to meno 🙂 rodine sa nepáči, tak som sa prišla sem spýtať, či je to meno fakt tak otrasné 😀 to je celé, samozrejme v závere dám hlavne na svoj a mužov názor, nie žien na MK. 🙂

autor
20. nov 2022

@popoluskaxy nie to som nebola ja 🙂

3petka
20. nov 2022

Moja starká sa vola Viola, za mna take neutrálne meno. Ale veľa žien s ním nepoznám takze nie je otrepané…

zuzka102
20. nov 2022

Mne sa Viola, Violka paci, také neokukane meno. 🙂

bimbambim
20. nov 2022

V prvom rade je to vaše dieťa vaše meno .Kebyže sa riadim výberom mena pre moje deti tak ani jedno sa nevola tak ako ja chcem.Vzdy sa našiel niekto čo sa dcerine meno nepáčilo a už toboz ak by bola chlapec.Tak keď sa vám páči meno viola tak rodičia bratia sestry a hocikto z rodiny sa môže aj na hlavu postaviť.Vy budete s tým dieťaťom Non stop a nik iný

vevapeto
23. nov 2022

@benit 😂😂😂aj ja poznám jednu hnusnu Violu 😂