Meno Valentína a Aneta

16. feb 2022

Prosím ktoré meno sa Vám viac pozdáva. Už ozaj neviem podĺa čoho sa mám rozhodnúť. Doma už máme Vanessu. Viac sa mi páči Valentínka, ale bojím sa aby sa jej v dospelosti páčilo, ked je také netradičné. Máte nejakú Valentínu v rodine?

lucia7933
16. feb 2022

Vanessa sa aj mne paci 😉 a z tychto dvoch...Valentínu nepoznam ziadnu...Anetu ano...a ja by som vybrala asi skôr Anetku, pride mi krajsie ako Valentínka..ale to je len moj nazor😉

natassha1
16. feb 2022

ale to by sa nahodou pekne k sebe hodilo ze Vanesa a Valentinka 🙂 mne sa to paci takto.

mamina0078
16. feb 2022

Mne z tych 2 sa viac paci Aneta ale mala som aj spoluziacku na vyske Valentinu a vsetci ju volali Tina

vikusjk
16. feb 2022

Valentinka je krasne meno ❤

terry2003
16. feb 2022

Obi dve su krasne. Ale mne sa viac paci Aneta. Aj ked mne sa viac páči verzia Annette.

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biankaaaa
16. feb 2022

Z týchto dvoch Aneta ☺️

anabanana36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
medyna
16. feb 2022

Valentína

minesasubu
16. feb 2022

Valentina je super hlavne ked máte doma Vanessu je to veľmi pekné spolu

deti95060810
16. feb 2022

ak už musím vybrať z tohto výberu tak Aneta...

dobromila
16. feb 2022

Aneta za mňa nie, Valentínu jednu poznám a volajú ju Tina, Tinka 🙂

queeninthenorth
16. feb 2022

Za mňa určite Valentínka, mne sa to meno veľmi páči a sama som prehovárala manžela na toto meno, ale čakáme chlapčeka 😃🥰

xckaret
16. feb 2022

@lucia7933 Ja mam Anitu a kazdemu sa to meno velmi paci

drimonna
16. feb 2022

Ženy s menom Aneta poznám pár -Je to krásne meno... ♥️ A meno Valentína sa nejakú dobu páčilo aj mne, ale už nie, lebo skratka je Valika- To sa mne osobne nepáči...

fatima99
16. feb 2022

kamaratku mam Valentinu a teda velmi sa mi to meno paci, malokto ho nejako meni, skracuje a to je velka vyhoda 🙂

cajomila
16. feb 2022

Kamarátka ma Valentínku...v skratke ju volajú Valí, Val...ona sena Titi.
Zaujímavé meno.
Ale aj Anetka je pekné...ja by som skôr dala to.

cajomila
16. feb 2022

Inak Vanessa & Aneta ( Anetta) sa k sebe veľmi hodia👌

anitta98
16. feb 2022

mne sa obe mená páčia, dokonca obdobné Aneta je Anita a to je také menej časté a tiež zaujímavé 😉
my sme našťastie v mene mali jasno od začiatku, to bola asi prvá vec na ktorej sme sa s mužom hneď zhodli

talizman1988
16. feb 2022

Tiež mám Valentínku, Valika ju nikto nevolá (chvalabohu),mi ju voláme celým menom alebo Val,sama sebe povie Valinka,starsi brat ju vola Valča🤷

tafita
16. feb 2022

Poznam Valentinu, cely zivot ju kazdy okrem rodicov vola Tina.

terina25
16. feb 2022

Mne sa paci Valentinka. Keby som mala este dceru,urcite bude valentina ❤️

sense
16. feb 2022

Môj šéf ma Valentin, pekne meno, a osobne sa mi páči viac Anita ako Aneta

snowww1
17. feb 2022

Aneta🙂

ivanka33
17. feb 2022

Valentínka❤️ krásne meno....

klarolinne
18. feb 2022

Valentína je krásne meno, ale teda tá zdrobnelina Valentínka, ako valentínsky pozdrav. Zdrobnelina a skratky mi celkovo nevadia, ale na niektoré som vyslovene alergická

ivanka33
18. feb 2022

Môj brat sa volá Valentín, keď mu rodičia dali to meno, skoro som odpadla, ale teraz mi príde už úplne prirodzené 😁... Pepa Vojtek má dcéru Valentýnku s "ý", veľmi sa mi to meno páči.

tindik
10. mar 2022

Ja som Valentína, mám 21 rokov. Vždy keď sa niekomu predstavím, ľudia su takí udivení že "vaaau, krásne meno..." osobne s tým menom nemám žiaden problém, aj tak ma málo ľudí (najbližšia rodina) volá Valentína, ostatní Tina, Tinka, prípadne Tindili/Tindik :D Ešte sa treba pripraviť, že je možné že veľa ľudí bude blahoželať Valentíne 14. februára (málokto vie že je to inokedy :D ) ale to je pre mňa skôr vždy taká úsmevná situácia 🙂

autor
10. mar 2022

@tindik ďakujem 🙂

miriam2908
10. mar 2022

Za mna Anetka prekrasne meno, krasne sa pocuva a krasne sa pise 😍