Meno Valentína

6. dec 2023

Čo hovoríte na meno Valentína ?

evivb
6. dec 2023

Krasne 🥰

hortenziaj
6. dec 2023

Pekne a malo používané. Chod do toho 🙂

lia2022
6. dec 2023

Veľmi pekné ❤ .

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2202
6. dec 2023

Meno pekné, lenže určite to každý skráti

nikaeli
6. dec 2023

@monsterablue syn má spolužiačku Valentínku, už sú predškoláci a ako skupina sú spolu štvrtý rok. Kedykoľvek tam prídem, všetci ju krásne oslovujú Valentínka. A môj syn ju miluje 🫂💗 Ja by som také meno dcérke nedala, ale tejto malej bábike náramne pristane 🙋🏻‍♀️😉

sincerity
6. dec 2023

Máme v rodine. Krásne meno. Nik nič neskracuje. Je to proste Valentína alebo Valentínka.

mamickalisticka
6. dec 2023

Bála by som sa, že by ju volali Valika. Mne sa veľmi páči meno Valéria, ale tieto skratky 🤐 ale Valentína je veľmi pekné meno pre dievča aj ženu a hlavne neobkukané

deniska2706
7. dec 2023

Ja som mala toto meno vybrané pre dcérku ale nakoniec čakám ďalšieho chlapca 😅😅 určite chod do toho je to krásne meno 🥰

maryetta
7. dec 2023

Aj ja som nad nim kratku dobu rozmyslala. Je krásne ale nakoniec sme vybrali ine meno s ktorym som bola viac stotoznena.

katuskacicuska
7. dec 2023

Veľmi pekne, tiež som ho mala vo výbere, ale doma neprešlo. Mám dcéru Karolínu tak k nej by Valentína pekne pasovala. Inak tiež vadia mi tie skratky ako Valika..Tina by sa ešte dalo, ale Valika ?😖

rorino
7. dec 2023

Pekne,málo používané😉

talizman1988
7. dec 2023

Tiež mám doma Valentínku, a teda trocha som sa bála ze jej to budu skracovat a nestalo sa tak,kazdy ju vola celym menom iba jednen spolziak v skolke ju vola Vali a vyber som nikdy neolutovala,a na okoli veru ziadnu Valentínku nemáme.Aj ked ta nasa svojmu menu robi tak trochu inu reklamu,ona je jak tornádo a nie bábika 🤷