Meno Valentína

1. sep 2023

Ahojte, máte tu niekto dcéru menom Valentína alebo sa tak voláte vy? Ako reagujú ľudia vo vašom okolí? Meno sa mi veľmi páči, ale zasa nerada by som dala meno, ktoré by bolo dôvodom na smiech…

struhanka
1. sep 2023

Sestra mala spolužiačku s týmto krásnym menom. Nikto sa jej nesmial.

glorikarebeka
1. sep 2023

Kamarátka má Valentinku, krásne meno

bloger
1. sep 2023

Prečo by malo byť na smiech? Je to veľmi pekné meno.

katuskacicuska
1. sep 2023

Ja som chcela Valentínu ( pre dievča keď sa nám narodi,lebo sa nechávame prekvapiť pohlavim) ale muž len na mňa pozrel so zdvihnutým obočím a nevyjadril sa🤷‍♀️🤦‍♀️ za mňa ja to meno nádherne a zriedkavé, nezavoláš ju ani škaredo, jedine v nutnom prípade Tina 😃🫣 možno si ju do pôrodu ešte stihnem presadiť, uvidíme 💁‍♀️ doma mám Karolínu , a to by krásne pasovalo aj spolu , Karolínka a Valentínka ; syn je Ján a pre chlapca mame Ondrej vybraté 🤗

ariannazara
1. sep 2023

Ja som mala mat Valentinku ale mam Tea🤣

anjelicek26
1. sep 2023

Valentina je velmi pekne meno.. nechapem, preco by sa mal niekto smiat. Poznam Len jednu, Ale nadherne dievcatko teda...

sense
1. sep 2023

Pekne meno, môj šéf ma valentinu

erika212
1. sep 2023

Krásne meno ❤️❤️

ariannazara
1. sep 2023

@anjelicek26 keď sa chce niekto smiať tak si nájde 😆 mňa furt volali Aneta-špageta😂

maisynka
1. sep 2023

jedno dievcatko sa tak volalo, ked som bola mala a kazdy ju volal Valentinka, dost ma obtazovalo ake je dlhe. ja by som porozmyslala nad Valeriou - Valerinka sa mi paci viac ako Valentinka 😂

stanulienkat
1. sep 2023

Pekne meno.

gumkac19
1. sep 2023

Poznám Valentínu, fajn meno len sem tam jej povedia Vaľa 😵‍💫 alebo Valika...

lia2022
1. sep 2023

@maisynka Valériu by určite volali skratkou Valika 🤔🙄.

lia2022
1. sep 2023

@gumkac19 Čo ja viem, Valika je skratka pre Valériu..nie Valentínu..to skôr ( Tina).
..ale tak možno sa mýlim 🤔🤷‍♀️.

gumkac19
1. sep 2023

@lia2022 no poznám osobne tak viem ako ju volajú a ako sa volá krstným 🤷 ja som jej to nevymyslela...asi si mylia Valentínu a Valériu ako napr Vladislav a Vladimír a obaja sú Vlado 🤷

lia2022
1. sep 2023

@gumkac19 Nespochybňujem že neviete jej krstné meno a ako ju volajú.
Len som tak premýšľala že Valika je vlastne skratka pre meno Valéria, nie Valentína. Mne osobne sa meno Valéria a Valentína páči, len to Valika je podľa mňa hrozné, za to je škoda ešte aj z toho krásneho mena Valentína robiť zase Valiku 🙄.
Určite si to mýlia ale tak už len vysvetliť 🤷‍♀️😂.

lia2022
1. sep 2023

@gumkac19 Nespochybňujem že neviete jej krstné meno a ako ju volajú.
Len som tak premýšľala že Valika je vlastne skratka pre meno Valéria, nie Valentína. Mne osobne sa meno Valéria a Valentína páči, len to Valika je podľa mňa hrozné, za to je škoda ešte aj z toho krásneho mena Valentína robiť zase Valiku 🙄.
Určite si to mýlia ale tak už len vysvetliť 🤷‍♀️😂.

slavomira236
1. sep 2023

Kamos ma ma 7mesiacov

gumkac19
1. sep 2023

@lia2022 jj určite, Valika ako aj Vaľa je podľa mňa strašné 😵‍💫

dobromila
1. sep 2023

Poznám, asi 10r a volajú ju Tinka. Je to pekné meno, vznešené.

klarolinne
2. sep 2023

Meno je krásne ❤️ vôbec nič na ňom nie je na smiech. Len teda mne osobne hoci mi bežne neprekážajú zdrobneliny, pri tomto mene mi Valentínka otvára nožík vo vrecku, keď si predstavím takú ružovú obálku 🙈

A keď chceš vidieť smiešne mená, stačí popozerať toto fórum 😂 Valentína do tej kategórie vôbec nepatrí.

alina765
2. sep 2023

♥️Krásne meno keď budem máť druhé a keď bude dievča tak chcem Valentínu,😍 bacuľatu ako z telenovely Sladká Valentína ♥️😅.

rorino
5. sep 2023

Krásne meno

maryetta
5. sep 2023

Jedno z tych krajsich mien 🤩