Meno Sabína

3. dec 2022

Máte niekto doma Sabinku?
Ako ju voláte?
Alebo vo svojom okolí a ako vnímate toto meno?

tessa2299
3. dec 2022

Sabča, Sabi, Sabčenka, Sabčika, Sabína, Sabínka.

deti95060810
3. dec 2022

krááásne meno.
Vďaka dcérinej spolužiačke. S dcérou sú veľké kamarátky od MŠ. Je to krásne cigánske dievčatko veľmi veľmi šikovné , ktoré si adoptovali dobrí ľudia.
Dcéra ju volá SABI.

shewinka
3. dec 2022

moje krsniatko sa tak vola a volame ju Sabi alebo klasicky Sabinka. Jej braček ju vola Sabča. Ale aj rozne varianty pouzivame ako Sabik, Sabuša a podobne

lindous
3. dec 2022

Poznám 2, ktoré väčšinou voláme Sabi, Sabina ... a nevnímam ho nijak špeciálne, proste meno 🙂

slavomira236
3. dec 2022

Volá sa tak moja mama a aj moja skoro 6rocna...v škôlke je jediná a je tam skoro 130 deti...volám ju Sabinka Sabi Sabina.

slavomira236
3. dec 2022

Inak moja mama ma62 a poznala jednu Sabinu ako ona za svoj zivot

abbey1
3. dec 2022

Máme už dosoelú Sabínu. Hovoríme jej väčšinou Sabi, Sabínka. Žije v zahraničí, a aj tam sú už zvykli oslovovať ju Sabína a nie Sabine.
Ja som sa spočiatku nemohla s menom stotožniť, ale vybral ho synček s manželom a keďže synček sa veľmi tešil na sestričku Sabínku, prirásto mi meno k srdcu.

veronikasa
3. dec 2022

Áno máme doma, Sabi, Sabínka, Sabinečka, Sabuš, ale aj Sabína. Chcela som Olíviu, ale manžel mi jedného dňa vložil to meno do hlavy a zapáčilo sa mi.

euka210
3. dec 2022

Pekne, ...nie cudzie a ani a otrepane

wera22
3. dec 2022

Ja mám Sabínku 🙂 voláme ju Sabinka alebo Sabinečka a keď nepočúva tak Sabína, ale to sa jej nepáči lebo ona je Sabinka

slavomira236
3. dec 2022

@wera22 presne aj moja keď poviem Sabina ja som Sabinka

jankamiskova
3. dec 2022

Moja sestra je Sabínka, tiež ešte 1 kamku s týmto menom mám...obe toto svoje meno milujú, proste veľmi sa im páči🙂 čo ma teší, keďže sestre som ho vyberala ja 🙂 Sabi, Sabínka, Sabča, Sabínočka..no už ma takmer 20 rokov..a obľúbila si ho aj v základnej podobe - Sabína.