Meno pre dievča

9. máj 2024

Prosim Vas poradte alebo ake mena sa pačia Vam? dievčenske?
nie priliš otrepane..ako sofia alebo eliška :D
Myslela som si že to bude chlapec takže dosť ma v polke tehotenstva prekvapila gyn že nakoniec je to dievča a vobec nemam šajnu ake meno pre dievčatko..

nairia
9. máj 2024

mne sa velmi paci napr. vanesa, tamara, sona, liana, miriam...akoze vedela by som pokracovat 😄

jaja1979
9. máj 2024

Za mňa Miriam a Greta

lucia13022023
9. máj 2024

Keby mam dcéru vola sa bud Tamia, Malia alebo Zoe. Nepáčia sa mi klasické mena ale zas niesom za extrémy 🤣

cina1
9. máj 2024

Regíina, Agáta,, Alica, Paulína (alebo Paula), Milica, Viola, Valéria..Ľudnila je toho veľa čo nie je otrepané a mohlo by sa vám páčiť...

panizima
9. máj 2024

Nikola, alebo Vikinka

nevenka
9. máj 2024

Ja navrhujem Janu, nemat v rodine xy Janiek z 80-tych rokov, nasa by bola Jana. Ziadnu spoluziacku s tymto menom obe deti nemali v skolke ani v skole.

pribinak
9. máj 2024

Marina Sabína Greta Terézia Elena Lucia

lilian183
9. máj 2024

Sára

ktochytavzite
9. máj 2024

Mila,Milena,Marlene,

labocca
9. máj 2024

Mne osobne sa pacia aj "klasicke mena" ako Katka, Anna, Michaela,Marína a presne aj Janka...
A z modernejsich som sa v poslednom case stretla s velmi zaujimavymi menami Tea a Priya. 🙂

vanilkovazmrzka
9. máj 2024

Brunhilda

ariannazara
9. máj 2024

Anetka teší ma😂

kristiii
9. máj 2024

Júlia, Valéria, Vanda, Emily, Viola, Miriam, Marianna, Paulína...

aeruginosa
9. máj 2024

Karolína, Paulína.

simsalabim
9. máj 2024

Lydia, Stella, Radka, Hermina, Sona

fadama
9. máj 2024

Mne sa veľmi veľmi páči Laura 😍

sandra811
9. máj 2024

Mne sa páči Adela, Zoja, Nina, Alica a manžel je za Dianu. Dúfam že čakáme chlapca😀 tam sme sa zhodli hneď😊

lilianka28
9. máj 2024

Marína, Karolína

simi82
9. máj 2024

ja som mala mať chlapca, tiez nakoniec bolo dievca... mna to ale skor potesilo, lebo ja ako fanynka harryho pottera som vzdy vedela, ze ked sa mi jedneho dna narodi dievcatko bude sa volat Ema ako Emma Watson. Inak mne sa pacilo aj Sara ale to uz je take otrepane... mozno Ela- Eliska, ale to pises tiez ze nie... Mne by sa to k Eme hodilo:D Ale Ema je super , jednoduche, internacionalne (my zijeme mimo SK) a tak:D

simi82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simi82
9. máj 2024

este ma napadla Julia, Nina, Tereza, Natalia , Anna

jaja20
9. máj 2024

Simona a Lea

zaphyra
9. máj 2024

My mame Šarlotu a druha moznost bola Izabela 🙂

vlucifuk
9. máj 2024

Agátka, Malvínka, Juditkam, Editka, Grétka. Keby sme mali teraz dcéru, bola by Nataša. K nášmu zahraničnému priezvisku bez -ová by to bolo super meno. Pre dvojčatá dievčatá sme mali nachystanú kombináciu Nina a Nataša, ale narodili sa chlapci.

ns994
9. máj 2024

Mne sa velmi paci Natalia. To bolo prve meno co nas napadlo, ze takto sa bude volat, ked sme zistili ze cakam babo. Ale teda je to chlapec 🤣 takze za mna Natalia, Natasa,Sofia

vlucifuk
9. máj 2024

@nevenka Ja pracujem v zariadení, kde sa nám striedajú deti z celého Slovenska a Janka sa sem-tam vyskytne. Minule sme však mali malú Helenku. Krásne meno. Žiadnu Helenku pod 50 ( okrem nej ) nepoznám.

ns994
9. máj 2024

@simi82 si mi pripomenula jednu holku co mi tak presne hovorila a smiala sa mi na ihrisku 🤣 suhlasim ze argument odveci .. ale teda zial ja som to presne zazila 🤣 nastastie to bola len jedna zakeracka 🤣

luciab28
9. máj 2024

Ja mam doma oliviu.... A je jediná v celej škôlke

cina1
9. máj 2024

Izabela, Mirabela 🙂

petronellla87
9. máj 2024

My máme Alicu, druhá bude Marína. Ešte sa mi páčili Matilda a Patrícia ale tie u muža neprešli 😁