Meno pre chlapčeka

1. mar 2024

Ahojte, uz dlhsie sa nevieme rozhodnut ake meno vyberieme pre chlapceka.
Rozmyslame nad menami: Tobias, Matias, Marko, Sebastián
Co poviete na tieto mena ? , resp.nebranim sa ani inym napadom 🙂 kludne piste dakujeem 🙂

stellarstar
1. mar 2024

Tomáš, Matthias, Noel, Joel, Louis alebo Luis, Noah, Elias, Lukas

muchacici
1. mar 2024

Mne sa zase páčilo Tobiáš 😊 také slovenskejšie, ale okej aj v zahraničí, a tiež aj Tomáš. Tobiáško, Tomáško

anjelicek26
1. mar 2024

No ja sa len tak ticho zamiešam, naše dieťa sa pravdepodobne narodi už o desať dní a meno stále nejasne😅🤣Tobias je s vášho výberu asi najkrajsie.

alchemilkazltozelena
1. mar 2024

René, Daniel

jaja20
1. mar 2024

Tobias je naozaj pekné. Ja som mala pre chlapca vybraté Adam.

gabus543
1. mar 2024

Marko ❤️ ten náš má aktuálne 6 mesiacov, aj keď sme pôvodne chceli Lucas ale priezvisko nám začína na S aby nebol problém pri vyslovení mena tak dcéra vybrala Marka

autor
1. mar 2024

@anjelicek26 no zatial u nas vedie..asi preto som ho napisala ako prve 😀

autor
1. mar 2024

@gabus543 aj Marko je krasne meno ano, len trosku ma odrzadza to ze nema moc verziu pre zdrobneninu...teda bala by som sa ze ho vsetci budu volat Marek (tak sa vola moj muz :D )

evinka400
1. mar 2024

Ja hlasujem za Tobiasa, ale iba ak vám priezvisko nezačína na S alebo Š, lebo sa to ťažšie vyslovuje. Teda aspoň mne 😅

autor
1. mar 2024

@evinka400 no priezvisko sa nam zacina na H 😀

evinka400
1. mar 2024

Tak smelo do toho 😂

doli11
1. mar 2024

Filip, Oliver, Simon, Damian, Erik

kacena2022
1. mar 2024

Je veľa pekných chlapčenských mien - Patrik, Filip, Erik, Tomáš, Marek atď, ťažko sa nám vyberalo. Máme doma Adamka

gabus543
1. mar 2024

V tom prípade by som také meno nedala ani ja ale nad zdrobneninamy sme ani nerozmyšľali, nám sa aj páčilo preto že sa nedá nejak zosmiešniť, mne sa napríklad aj veľmi páčilo Richard ale každý by ho volal Rišo a to sa mi zas nepáčilo

autor
1. mar 2024

@gabus543 a vasho Marka oslovujete resp. aj ostatní ako? len Marko? 🙂 ❤

h2
1. mar 2024

Všetky, ktoré si napísala, sú v súčasnej dobe veľmi populárne a často dávané. Ale ak ti to nevadí, tak z tých tvojich sa mi najviac páči Tobias.

ankare
1. mar 2024

Marek

autor
1. mar 2024

@h2 mne to nevadi..lebo ja osobne nepoznam okrem Sebastiana ziadneho chlapca s tymto menom ani v rodine nemama ziadneho Matiasa, Marka ani Tobiasa

autor
1. mar 2024

@ankare mne sa paci meno Marek, ale vola sa tak moj manzel a ten nechce aby sa volali rovnako😂 mne by to nevadilo ale on nechce no

ankare
1. mar 2024

Tak potom aj Marko zavrhnite. Je to veľmi podobné.

autor
1. mar 2024

@ankare praveze Marko mi schvalil ako alternativu k Marekovi :D i ked on je skôr za tie ostatne toto meno dava az na posledne miesto :D

evkamotka
1. mar 2024

Ked uz tobias, nepaci sa ti Tobiáš? Ako uplne vazne, ja to meno pozbam tak a pride mi to bez diakritiky take akesi neuplne, ved ma svoju slovensku podobu a je pekna

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. mar 2024

@evkamotka praveze Tobiaš nie, to š mi tam akosi vadi...a celkovo som chcela meno bez mäkčeňov

autor
1. mar 2024

@evkamotka a mozno aj preto ked nad tym rozmyslam ze preco bez diakritiky, tak v priezvisku máme č, a dlhé á...tak uz mi pride moc ked aj v mene

neferneferuaton
1. mar 2024

Mne osobne sa pacia klasicke mena,nie taketo moderne. Moj nazor. Napríklad Jakub, Jan, Pavol...

gabus543
1. mar 2024

Áno len Marko ❤️budúca svokra sa sem tam preriekne Marečku ale hneď sa opraví 😉

barby141
1. mar 2024

Môj synovec je Marko, krásne meno, sem tam mu hovoríme Markíto ☺️

marca12
1. mar 2024

Marko je pekne meno. Neda sa nijako zhovadit vzdy mu vies povedat len Marko. Tobiasa a Mathiasa mame v rodine Tobi a Maty ich volame. Vsetky mena,co mate vybrate su pekne podla mna.

charlotte3003
1. mar 2024

Dalibor, Fabián, Marek, Matej...