Meno Nikolas

5. júl 2023

Ahojte mate niekto synčeka Nikolas ? Ako sa vam paci ?ako jo voláte skratkou ? O tyzden rodím a stale sa neviem rozhodnut 🤷‍♀️ako sa volajú vasi chlapci ❤️

lucka_ke
5. júl 2023

sestra aj bratranec majú Nicolasa a Nicholasa, oboch volajú Niki, Nikolas

lanelly
5. júl 2023

Môj sa volá Tomáš, podľa mňa najkrajšie meno pre chlapca, Nikolasa majú susedia, je chudák retardovaný, takže spája sa mi to s ním...

karmen118
5. júl 2023

My sme dali nášmu meno Tomas - bez toho h tam, muž má zahraničné priezvisko, ak by mal slovenské tak by sme dali Tomáša. Inak k Nikolasovi, je aj verzia mena krátka, ktorá sa mi veľmi páčila - Niko (dá sa použiť aj ako prezývka), ale nehodilo sa až tak k nášmu priezvisku, tak sme ostali pri Tomasovi.

jeliz59
5. júl 2023

Synovec sa vola Nikolaj voláme ho nikolko ,niko...Viem ze si sa pytala na Nikolasa ale podla mna je to skoro rovnaké....🙂

sussana29
5. júl 2023

My máme Nikolaja. Voláme ho Nikolajko alebo Niko.

kristiii
5. júl 2023

Mne sa páči, mala som ho ako záložné meno. Mám Lukasa. A páči sa mi aj Tobias, Matias...proste všetky tieto verzie.

zuzulka558
5. júl 2023

Nikolasa mala dcéra spolužiaka, v rodine mame Mathuasa ci jak sa to píše ale keby sme mali chlapca mam vybraté ho Alexeja

rorino
5. júl 2023

Nicolas,Nikolas,Nikolaj,Mikulaš,obmena jedného meno,ak sa hodí k priezvisku prečo nie,môj syn má dve mená😉

savoya
5. júl 2023

Otrasne meno

babulkomale
5. júl 2023

Pre mna ciganske, rovnako ako Patrik. Je to tym ze ako prve deti tychto mien som poznala malych ciganikov 🙂

zenulkaaa
18. júl 2023

Mame Nikolaska s K. Nechcela som s C lebo kazdy by to aj tak pisal s K.
Nam sa pacilo a paci. Volame ho Niko, Nikolasko, Nikuško, Niki.

lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stupel115
26. feb 2024

Ja mám syna s menom Nicolas voláme ho Niko, Ničko a je úžasný