Meno Nataša

22. nov 2023

Aké prezývky by ste dali pre toto meno? Veľmi sa nám páči, ale v tvare Nataša/ Nataška. Neviem si predstaviť iné skratky, tak dajte ako ste zvykli volať ženy/dievčatá s týmto menom. Prípadne, ak sa tu nájde nejaká Nataša, tak ako volali/volajup vás 🙂
Ďakujem.

pe_mi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
22. nov 2023

Mali ste v škôlke, volali ju Nasťa

h2
22. nov 2023

Naty, alebo zo srandy niekedy Nastenka.

barbora0308
22. nov 2023

Naty, Taša 🙂 za mňa stále pekné aj v rámci týchto prezývok.

pe_mi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. nov 2023

@pe_mi ďakujeem😍🙏 aj mne sa to meno veľmi páči, ale pocit, že by jej niekto mal povedať Nastenka alebo Nasťa (ako píšu baby nižšie) 😓 ma trocha desí…preto sa radšej pýtam na tie prezývky…tiež by som chcela volať ju Nataška, Naty, prípadne ešte Taša…

autor
22. nov 2023
pe_mi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. nov 2023

@pe_mi ďakujem pekne 🙂 to rada počujem…mne sa to meno veľmi páči, síce máme vo vzdialenej rodine jednu Natašu (staršia pani) a to ma trošku zo začiatku odrádzalo, ale veľmi ho zvažujeme🙂

bu1bu
22. nov 2023

Znama ma Natašu, volajú ju Nataša, Nataška, ak mal niekto v úmysle volať ju inak, rodicia zasiahli, neskôr aj ona sama, teraz ma 16-17r a nikto jej nepovie inak ako Nataša.

h2
22. nov 2023

Autorka, neboj, tú Nastenku som písala ja, hovorila som tak kamoške, ale fakt len zriedkakedy (je to z Nastenky z Mrázika). Úplne najčastejšie som ju volala normálne Nataša. Aj všetci ostatní. Rodičia ju volali vždy Nataška.

petulda333
22. nov 2023

Aj ja mam Natašku,krasne meno. Volame ju celym menom,obcas Naty

barbora0308
22. nov 2023

Ked tu prezyvku velmi ovplyvnit nevies...pokial sa jedna o dospelych, tym povies, ze si to nezelas a rozumny by to mal akceptovat. S detmi je to samozrejme tazsie, ale tak pozname to sami z detskeho prostredia, mozno budu tvoju dceru volat skomoleninou priezviska a este sa jej to aj pacit bude 😁. Ja som dala napr. synovi meno Edmund, bola som presvedcena, ze vsak ho budu volat Edi, Edo a pod. to mi prislo v poriadku. Az neskor som sa dozvedela, ze HU verzia mena mojho dietata je Ödön 😅 zijeme na juhu SK. Pamatam sa na prvu prehliadku u pedi "Aaa a tu teda mame maleho Ödiho" 🤦...hned som mu vysvetlila, ze mi ho volame Edmundom alebo Edim, tak nemal problem ho uz inak oslovovat. Takze casom sa uvidi ako v skolke, ale verim, ze ludia pochopia 👍🫣.

x_mery_x
22. nov 2023

Našu šefku sme volali Nana

aniele
22. nov 2023

No, Nasťa je skrátené z Anastázia, Nataša z Natália. Takže vôbec nie je dôvod volať Natašu Nasťa.

cocolinka
22. nov 2023

No ja som Natalia ale cely zivot som bola tak prirodzene Natasa, Nastenka, Tasha, Tashka, Nati, Natika, dokonca Nátačka 😂 je to naozaj krasne meno s vela variaciami a nemenila by som ho nikdy v zivote, ci uz Natalia alebo Natasa, ako mala som sa na neho hnevala ale cim som starsia tym viac sa mi paci, kazdy si v nom najde to svoje specificke a zakazdym sa mi paci 👌🙏🏻🤗

veklipo
22. nov 2023

Mam Natašu.
Je to krásne meno a mojej dcére by iné ani nesadlo. Je hrdá, ze je jediná Nataša, ktorú poznáme.
Voláme ju Naty.

sylvia217
22. nov 2023

Krásne meno.. tiež som chcela veľmi Natasu, volať som ju chcela Taš / Taša.. ❤️

malalienka85
22. nov 2023

Moja svokra je Nataša a voláme ju babka Natka, Napr moja mamina ju oslovuje Nataska a zasa druha svatka Saši 🙄 čo mi príde úplne od veci

rorino
23. nov 2023

Nastenka,Nasta,je v skratke Anastázia, čím netvrdím,že tak nemôžu volať aj Natasu,ale to skôr Naty,alebo Taša,je to jeden ekvivalent s Nataliou