Meno Michaela

2. júl 2024

Ahojte, čo hovoríte na toto meno pre dievča?

domkakvet
2. júl 2024

Za mna ano, paci sa mi.

alenka7777
2. júl 2024

Nadherne

thereisabear
2. júl 2024

Pekné

patka06
2. júl 2024

Páči sa mi, dcére som ho nedala len preto, že by mala v septembri aj narodeniny aj meniny

lenka_vi1
2. júl 2024

Michael, Michela...krásne, nadčasové bezproblémova výslovnosť aj v zahraničí.

lulu19
2. júl 2024

Ja som.to meno dala dcérke .❤️

ysseba
2. júl 2024

Ja som Michaela, mne sa takáto forma toho mena páči. Ale Miška sa mi popravde nepáči. Pre malé dievčatko hej, ale pre dospelú ženu nie.

miggy
2. júl 2024

Mám doma dcérku. Krásne meno na Slovensku aj v zahraničí ❤️

lucia13022023
2. júl 2024

Mne sa vôbec nepáči 🤷‍♀️ ale ak sa paci tebe, to je najhlavnejšie

mima1608
2. júl 2024

Ja som Michaela a nie, nemám svoje meno rada. Sú ľudia, ktorí ma volajú Miška, Miša, dokonca aj Michala z čoho sa mi dvíha žalúdok. Asi nikdy nikto mi nepovedal Michaela. Muž ho chcel dať našej dcére, našťastie som to zatrhla 😬

mikayla0208
2. júl 2024

Najkrajsie

ahhola
2. júl 2024

Preflaknute, moc frekventovsne. A k tomu Tomas? 🤣Poznam 4 familie s Misou a Tomasom.

barka1
2. júl 2024

@ahhola aj dievca mladšie než 10r?

slovakboy
2. júl 2024

@mima1608 och to mi je ľúto. Nerozumiem prečo ľudia sú takí, ako keby im robilo dobre volať človeka tak ako on nechce. Michaela je nádherné meno. Vznešené, elegantné.

nanka3
2. júl 2024

Nám sa veľmi páčilo, dali sme ho mladšej dcérke, dá sa vysloviť aj vo viacerých jazykoch a navyše dnes už nie je také frekventované ako iné dievčenské mená. Naša Miška je len malé dievčatko, ale veľmi rada ju volám Mišička, niekedy Mišelka. Ak bude chcieť, v dospelosti sa môže predstavovať ako Michaela a bude ju tak volať aj okolie.

evacim
2. júl 2024

Veľmi pekné meno, len škoda že len mizivé percento ju bude tak aj oslovovať..takmer vždy to bude Miša, Miška a to sa mi už až tak veľmi nepáči..

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi852021
3. júl 2024

Pekne meno veľmi. Ja rozmýšľam nad Michaelom. Ja som Miriam a všetci ma volajú mirka.neznasam to. Až muzova rodina mi vraví Miriam lebo aj svokra aj švagriná sú Miroslava. Tak som sa dožila že má aj volajú tak ako sa volám. Normálne teraz hľadám mena chlapčenské aby to ľudia nevedeli skomolit.

erika237
3. júl 2024

Tebe sa paci daj ho. Ak sa paci tebe, moj nazor je pre teba irelevantny, co je uplne v poriadku.

kristina74
3. júl 2024

@mimi852021 nechapem, ved Miriam je tak krasne meno, ja by som ta volala urcite tak 🙂
Ja som Andrea a tiez neznasam Aďu, napriek tomu, ze sa vsade predstavujem Andrea.
Teraz v novej praci som uz poprosila vsetkych, nech ma volaju Andrea a funguje to 😃

mery333
3. júl 2024

Ak sa Ti paci, daj. Mne osobne sa nepaci, ale moj nazor Ta nemusi vobec zaunimat. ;)

zuzkacik4
3. júl 2024

Ja mam Michaelu tiez, vzdy som vedela, ze sa tak moja dcera bude volat...pre mna jedno z najkrajsich mien 🙂 ja inak nechapem, preco ludia maju potrebu pytat sa na nazor cudzich ludi v tomto... 🤷‍♀️ked sa mi raz to meno paci, nech je to hocijake meno, tak ho dam aj keby mi tu vsetci napisali, ze sa im nepaci, a aj keby som poznala dalsi 5 ludi s takym menom ....