Meno Klaudia

4. jan 2024

Má niekto dcérku s týmto menom ak ano ako ju voláte a ako reagovalo okolie?
Celkom sa nám páči alebo bojím sa že ju budú volať Kaja to sa mi nepáči vôbec

talia16
4. jan 2024

Ja som mala kamarátku Klaudiu a volali sme ju celým menom

jessica6
4. jan 2024

Ja mam rocnu dcerku Klaudiu, volame ju Klaudi, Klaudinka..ked bude starsia bude proste len Klaudi, Klaudia..Kaja to som este ani nepocula na toto meno, skor na Karolinu..inak ja som dost prekvapena, ze toto meno nie je tak v kurze, lebo je fakt pekne, aj na porodnici vsetci hikali, ake krasne meno, ze uz ho davno nepoculi a pritom je tak pekne..

natall113
4. jan 2024

@jessica6 asi záleží od človeka ja poznám tri Klaudie a všetky sa predstavujú ako Kaja

katuskacicuska
4. jan 2024

Klaudia je pekne. Ale poviem ti že bývam na dedine a máme aj v rodine Klaudiu a tu si držte uši … inak ako “Klavďika” sa im nehovorí 😓

mery89
4. jan 2024

Mame v rodine Klaudiu a volaju ju Didi,Diduš,Klaudi

vivuska666
4. jan 2024

My mame vr odine a volaju ju normalne Klaudia. Ja by som si to skratila asi na Klaudi. Ale moc ma to meno neberie celkovo.

janinah
4. jan 2024

Poznám len jednu a voláme ju Klaudia.Mne sa to meno nepáči.je príliš tvrdé.

summer23456
4. jan 2024

Ja mám dcéru Klaudiu, má 12 rokov, nevyskytuje sa často, na škole sú len dve s týmto menom. Chcela som meno,ktoré sa nedá povedať mrzko, napr Zuzana - Zuza. Voláme ju Klaudi, Klaudinka, Klaudia. V škole ju tiež volajú Klaudia, nikdy jej nik inak nepovedal. Meno poznajú aj v zahraničí, dcéra je celkom spokojná.

summer23456
4. jan 2024

@katuskacicuska tak občas povie dcére moja 80 ročná starká, ale nižšie ročníky,vrátane mojich 60 ročných rodičov vravia normálne Klaudia.

slavomira236
4. jan 2024

Dcera ma kamosku chodia spolu od zs az po vysoku skolu do triedia vola ju ona Dia . Tiez ju tak volam chcela to.. Mama ju vola Klaudika

zuzi0911
4. jan 2024

Mam sesternica a byv.kolegynu ..volali sme ju Klaudi,Klaudika😊

vanilkovazmrzka
4. jan 2024

Nepaci sa mi to meno, ani ziadne tie skomoleniny, ktorym ich volaju. A najhorsie na svete je klaudika

deti95060810
4. jan 2024

mne sa páči... chcela som dať poslednej dcére - neprešlo.
Manžel úplne odignoroval, aj hádky sme mali kvôli tomu tak nakoniec som ustúpila....
volala by som Klaudia.
kedysi bola modelka s týmto menom... 🙂

sazumak
4. jan 2024

Máme v rodine a voláme Klaudia, Klaudinka, Klaudi....

klaudulixx
4. jan 2024

Som Klaudia a volaju ma Klaudia / Klaudi. Babky Klaudika. Ak by mi niekto povedal Kaja, tak ho hned opravim, ze som Klaudia.

summer23456
4. jan 2024

@klaudulixx a si spokojná s menom?

michellemary
4. jan 2024

Mám kamošku, tej sme nikdy inak ako Klaudia nepovedali, ale aj spolužiačku som mala, a tá sama chcela, aby ju volali Kaja.

bykaterina
4. jan 2024

kaja sa hovori karoline. nie klaudii

klaudulixx
4. jan 2024

@summer23456 áno 🥰

miniminka
6. jan 2024

Nikdy som si nemyslela, že Klaudiu môžu nazvať nejakou nepeknou skratkou, ale mala som žiačku, ktorú spolužiaci volali Kyda 🙈