Meno Klára

25. nov 2022

Ahojte kto má dcéru menom Klára, ste spokojné s výberom? Nie je pre deti ťažké na vyslovenie, kým sú malé? Nekomolia ho?

anjelicek26
25. nov 2022

Klara je nadherne. My ho tiez mame na zozname "mozno raz babatka"... spolu s Hannou, Johannou a Karolinou... Tu to nikto nekomoli, ale zijeme v nemecku, tu snad kazde 3 rocne dieta krasne rozprava R... v nemcine sa bez toho neda.

majulino
25. nov 2022

@anjelicek26 jedine krásne hrdelne R 😅
Inak mena máte krásne vybraté. Teda až na Nohami, znie tak veľmi tvrdo. Poznám iba jednu teraz môže mať okolo 25 rokov.
Autorka, žien/dievčat s menom Klára poznám viacej. Volajú ich klarka alebo Klarika. Ani jednu nevolajú Klára. Dokonca aj syn má dve spolužiačky Klarky

lorin29
25. nov 2022

Veľmi pekne meno☺️

inana11
25. nov 2022

Ja poznam dve Kláry ale obe du trpitelky,jedna má cez 60 a druha mladá baba ale obe sú nešťastne a vo mne to už je nejak zakotvené … inak preto som vyberala mena podľa toho že aké v okoli nemame a ani nepoznam ziadnych ludi s menami aké sme dali nasim chalanom… ale samozrejme ako meno je to krásne a fakt “zvučne” meno

baluinka
25. nov 2022

krásne meno🙂 moc by som pri vybere neriesila,ci ho dieta zo zaciatku komoli, ved to meno bude nosit cely zivot,podla mna nezalezi, ze ho napr prve dva roky svojho zivota nebude vediet dostatocne dobre vyslovit 🙂 co potom taki Alexandrovia,Felixovia,Karoliny, atd..😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
25. nov 2022

Na ulici stála volala sa Klára.... toto mi furt spievali v škole 🤣🤣 ale krásne meno, páči sa mi maminka moja dobre vybrala 👍 sú ľudia ktorý nevedeli vysloviť volali ma Kára, Krára, Krála alebo Lala

ivangeline
25. nov 2022

Klala. 🙂 To je tak vsetko. My mame pre nasu totalne inu prezyvku,kt jej sal starsi bratcek a nejak jej prischla. Malokedy sa aj ona sama predstavi menom ale prezyvku hovori. xD Potom sa ludia cuduju.

majkabambulik
25. nov 2022

velmi pekne meno, krasne dievcatka su s tymto menom

paciko9
26. nov 2022

Pre mna take neutralne meno. Ale ine som chcela, ty rozhodujes o tom ako ju budu volat,proste ak povie niekto inak tak ho treba na pomnut. Sestra sa vola Zuzana, nasim sa nepacili zdrobneninky a inak jej nikto nepovie ako Zuzana

zuzanka.zuzu
26. nov 2022

podľa mňa nádherné meno, ale spolužiačku volali kráva klára a nejako som si to zapamätala ☹

petamich
26. nov 2022

manzel ma tetu Klaru, nase dieta malo tiez byt Klara ale je to Misko 🙂 maly ma 1.5 a Klara je aktualne Kaka 😂 ale tak on je este maly a my dospeli ju volame Kajka

zuzinabila
26. nov 2022

Mam dceru Kláru.volame ju Klára,Klárka,Klári. Nikdy nikto nekomolil,ani ona

zuzinabila
26. nov 2022

@inana11 🤣tak to bude asi nahoda,ze su trpitelky.inak,vyznam mena je krasny-Svetlo

zuzinabila
26. nov 2022

@stellarstar a ja svojej dcere zas spievan:Koukam na tebe Klaro uz nekolik dni...Klaro staci jen malo a budeme par,kralovna ma ty to vis😀

autor
26. nov 2022

Jeej ďakujem za všetky reakcie 🙂 zatiaľ je meno Klára náš favorit 😊

stellarstar
26. nov 2022

@zuzinabila toto vôbec nepoznám 😅

zuzinabila
26. nov 2022

@stellarstar skupina Chinaski🙂

autor
26. nov 2022

@stellarstar určite poznáš, je to známa skladba od skupiny Chinaski - Klára 🙂

stellarstar
26. nov 2022

Autorka
@zuzinabila akurát som si ju vypočula na YT fakt neznám túto pesničku, nikdy som ju nepočula 😅 ale je dobrá 😄

basska_b
29. nov 2022

Ja mam skoro 5rocnu Klaru. Presli sme si genezou Kjájka, Klálka az po Klárku. Od 4. narodenin vie R, jej o 2 roky mladsia sestra aj mensi kamosi ju vola Kjájka, predtym aj Tjájka 😃 vsetko do casu...
Volame ju Klári, Klárinka