Meno Július

5. nov 2021

Ahojte, čo vravíte na meno pre chlapca Július? S mužom sme ho vybrali, pretože nechceme klasické bežné chlapčenské meno ale nepáči sa nám ani nič moderné.

karhu
5. nov 2021

mne sa velmi paci, aj my sme ho mali vybrane🙂

kobz
5. nov 2021

Aj mne sa velmi paci 🥰 ako malickemu kludne hovorit Julko, a ako velkac Julius. Je prekrasne 🙂

sisa_s
5. nov 2021

Ked ste ho vybrali spolu, preco sa uistujes? Ked ti tu napise 20 zien, ze otrasne meno, tak ho zmenis? mne osobne sa nepaci, pride mi zastarale, som na modernejsie mena

nikyy
5. nov 2021

Hmmm Július čo ja viem tak zvykli kedysi prezývať Ďusi🙂 ale podľa mna je to pekne meno kľudne Julko, Julo 🙂

jana_eyre_2
5. nov 2021

Veď keď sa vám páči, ako zmeni vaše rozhodnutie to či sa páči anonymným ženám na MK?
Môj syn má spolužiaka Julka, je to zlatý chlapec a meno.sa mu hodí.. nepáči sa mi keď sa dospelému povie Julo, ale to vadí len mne, iným nemusí.. mám neter Júliu a tiež by som jej nikdy nepovedala Jula, príde mi to také tvrde.. keby som nepoužila zdrobneninu, tak by som volala celým menom ako sa normálne volá Július, je to také vznešené, hoci význam je vlasaty či mladý..

danielahamar
5. nov 2021

Za mňa nie, svokor sa tak vola😁, ale isto som nepomohla. Je to len a len na Vás dvoch😉

mirkava
5. nov 2021

Všetky mená sú pekné 😉😊

pribinak
5. nov 2021

Hneď mi naslocilo že Julo Virsik a Julo Satinsky. Nositelia tohto mena sú zrejme vtipni, kreatívni a inteligentní ľudia, takze áno

mery333
5. nov 2021

My máme dievča s menom Júlia ale dohodli sme sa, že ju nebudeme volať Julka. Keď bola menšia bola Julinka a teraz je len Júlia. 🙂

syslik81
5. nov 2021

pekne klasickeslovenske meno .. a sa paci obom smelo dotoho

sandyan
5. nov 2021

Poznam dvoch muzov s tymto menom,a obidvoch volaju Ďusi alebo Ďuso,za mna nie

danielahamar
5. nov 2021

@mery333 presne len a len Julia👍

whatever1
5. nov 2021

Davno som nepocula toto meno a osobne nikoho nepoznam kto sa tam vola. Ale musim povedat ze sa mi paci, keby mam syna kludne by som sla do tohto mena.

karollka21
5. nov 2021

Ja mám Júliusa, meno mu sedí ako "rit na serbel" (vlasaty a hlučný 🙂), nemenila by som ani meno, ani syna za nič na svete. Volame ho Július, Julino, Julko, v škole spolužiaci klasika Julo (s čím ja nie som veľmi stotožnená, ale jemu to príde uplne ok). Je to krásne meno, a čo mne hlavne vyhovuje, je jediný v širokom okolí medzi deťmi i dospelými (takze nemusím na menovky ani priezvisko davat 😁).

ddaassuullaa
5. nov 2021

@danielahamar aj tvoj?😂 no, vdaka tomu mam "vztah" k tomu menu. Zial, nositelia ma vedia ovplyvnit🤷‍♀️😂 za mna....nikdy, co keby ruka v ruke isli aj vlastnosti?

kaktus87
5. nov 2021

Krásne meno, ja poznám malého Julka, pekný, zlatý chlapček, meno má po tatkovi, ktorý je tiež inteligentný, sympatický pán.

danielahamar
5. nov 2021

@ddaassuullaa však toto, že nikdy, preto sme naposledy zavrhli aj Júliu, ak by to bola baba, aj keď je to krásne meno. Ja čo som mala mena, že ok tieto môžu byť, ku každému mi muž niečo prirovnal🤣, tak som to nechala na mojich chlapov. Keby bolo dievča, volala by sa Antonia💓 je to vznešené silné meno, nádej na krajšiu budúcnosť,takto mame Maxima, kt. si myslí, že môže dať maximum moje nervy na pokraj zufalstva😂😭🤣

ddaassuullaa
5. nov 2021

@danielahamar jezis tieto mena😂 vyber mena pre Tajfunku bol najnarocnejsi v mojom zivote🙏🤦‍♀️ odrevala som 2 mesiace, chcela som len Katku, ale kedze 3 moje skvele kamaratky su Katky a dalsie dve su moje lieblingy, tak protestovali. vzdy maju nervy, o ktorej je rec, ze ci mam naozaj potrebu do toho tahat aj dceru😂 no mala som, trucovala som, ja som.zase zavrhla vsetky ich mena...az raz z telky na nas skocilo jedno meno a vsetci traja 👀👉 mame to👌 a potom mesiac hadok, ako sa zapise v rodnom liste😅 ale ja som bola na beton presvedcena, se cakam Maxima...nastval.ma.dr na genetike, velkym.cervenym napisane "nezela si poznat pohlavie" a pri vysledkoch mi to vyslepicil.prve. ja som.sa rozrevala😂 lebo ja nemam ziadne meno🤦‍♀️ asi by sa tajfunka volala Maxima🤦‍♀️
Ale Julia je nadherne meno, lebo vsetky co poznam su skvele baby😉

danielahamar
5. nov 2021

@ddaassuullaa ja som chlapčenské proste nemala a moja sesternica hovorí, že tak sa bude volat Game Over🤣, no co😂😭, tiež sme neboli nadšení, keďže úplne iné tehu ako pri starších chalanoch, no ale co už s ním, keď si nás vybral🥰, ti poviem, toto sú úplne iné deti, ako máme 😬 zaberák na nervy😁 trpezlivosť nepozná hranic😂

ddaassuullaa
5. nov 2021

@danielahamar game over👈👌🤣🤣🤣🤣dokonale

tululu
5. nov 2021

Moj prvorodeny sa vola Julián 🙂

sandrika1986
5. nov 2021

Môj dedko sa tak volal 🙂

abigeilleo310
5. nov 2021

Pekne

misulkar
5. nov 2021

Prečo sa pýtaš na názor, keď ste sa s mužom zhodli a obaja ste spokojní? 🤷‍♀️
Mne osobne sa meno Július nepáči. Známa má synčeka a volá sa Julian, to mi príde aj "klasické" a aj modernejšie.

ewka9
5. nov 2021

Také milené meno🥰

ewka9
5. nov 2021

@tululu tiež veľmi milé meno🙂

ankare
5. nov 2021

Za mna nie

asia83
6. nov 2021

V pohode meno. Nie úplne môj vkus, ale pekné meno.

karolinakr
9. nov 2021

Tatko mal kamarata Ďusa, čo som sa napočuvala toho mena 🙂 aj chlap bol sympaťak, tak za mňa v pohode