Meno Benjamín

23. okt 2020

Ako voláte Benjamina? Ben? Alebo máte inú skratku? 🙂

pribinak
23. okt 2020

Väčšina asi Beny predpokladám, snáď nie Fero

kittykat22
23. okt 2020

Bratranec je Benjamín 😀 Keď bol dobrý tak mu hovorili Beňko keď zlostil tak Beňo 😀 Ale to boli 80.te roky a este sme vsetci pouzivali slovenčinu 😂

huginko
23. okt 2020

krásne meno....jedno z mojich top chlapcenskych mien...

majadom
23. okt 2020

bendži

simsalabim
23. okt 2020

My sme ho zvykli volat aj Benko. Ale uz je velky, tak teraz iba Ben.

lucialka
23. okt 2020

Ahoj, Aj my mame Benjamina....ked bol maly volali sme ho Benik, Benynko...ked bol zly Beňuľo 😂😂😂...a teraz jednoznacne Ben alebo Benjamin.... A bratranci ho volaju Bendži😂😉

barboratoth
23. okt 2020

Máme 2 mesačného Benjamina. Voláme ho Beny, Ben, Benji, Benjamin a trojročný mu hovorí BENEK 🤣

vulka
23. okt 2020

U nás malého volajú Beník.

slecnabe
23. okt 2020

Spoluziaka na strednej volali vsetci Beno (tvrdo, nie Beňo)

anjelicek26
23. okt 2020

Mame Benjamina a je to Ben ked neposlucha, Benjamin!!! ked robi fakt zlobu 😂 Inak normalne Benji "Bendzi" Benny alebo trpaslik v beznej reci.

sorizzo
23. okt 2020

Mám Benjamína už 12rokov. Žiadnu skratku som nepotrebovala, ani sa mi to nepáči. Volali sme ho Benjamín alebo Benjamínko. V škole ho začali volať Beni a na futbale Bendži.

asia83
23. okt 2020

@pribinak 😂

asia83
23. okt 2020

U dcéry v škôlke majú. Volajú ho Benny. Ako meno pre psa.

eryykah
23. okt 2020

@asia83 dcérka má tiež plyšiaka Benjie 🙂 Inak čo som zachytila tu na SK tak Benko, Beno..

anjelicek26
23. okt 2020

@asia83 ludia su proste blbi davat zvieratam ludske mena 😂 Benjamin je jedno s historicky najstarsich mien s velmi peknym kontextom, hodi sa pre dieta aj dospeleho muza a nie je hanlive.

simkark
23. okt 2020

Aj my máme doma Benjamína 😊 ..voláme ho Benjamínko a Benjamín 😂 inak nie... a pár ľudí v rodine mu ešte vie povedať Bendži 😆
Ja sa stále smejem, že keď bude v puberte baby ho budú volať Ben, že to bude také cool 🤣🤣

asia83
23. okt 2020

@anjelicek26 Pre mňa za mňa aj Dunčo. Mne sa niekedy to meno páčilo, lebo sa mi páčil Benjamin zo skupiny Caught in the act. No to som mala 13 rokov. Teraz mi to meno nepríde dosť "mužné". Také detinské.

anjelicek26
23. okt 2020

@asia83 v skole mu hovoria kamarati Ben... on bude veterinar, tam je meno asi irelevantne a karieru mu nepokazi 😂 Teraz sa vytesoval, ze ma inicialy B.B. a zacal chodit do 1.B 😂

lucialka
23. okt 2020

A pre pobavenie...uz ked spominate psie mena.... My mame dvoch synov.... Ben a Max.... Raz moja suseda sa ma pokusala urazit a povedala mi, ze moje deti sa volaju ako vacsina psov.... Ja som sa len zasmiala a povedala som jej....Jarka, Ty mas co hovorit... 😂😂😂😂... (naAk by som si mala vybrat este raz... Moji chlapci by sa bez zmeny volali Benjamin a Maximilian ❤️

autor
23. okt 2020

@lucialka presne nad týmito dvoma uvažujem 🙂

sorizzo
23. okt 2020

@lucialka bože Maximilián mal byť môj druhý 😍😍 vidím že máme rovnaký vkus ♥️

ferret95
25. okt 2020

Ja som mala kamaráta Benjamína a volali sme ho Beno 😀

prea
30. okt 2020

Prekvapilo má koľko žien má doma Benjamina ❤️ Super teším sa teším silno aj ja idem dať toto skvele meno 💙