Meno Astrid

18. jún 2023

Čo hovoríte na toto meno?
Poznáte niekoho s týmto menom?
Ako ju voláte?

nika11103
18. jún 2023

Za mna pekne meno .

minilla
18. jún 2023

Krasne, vznesene.

zenulkaaa
18. jún 2023

Mna hned napadla kozmetika Astrid 😄😄 s menom som sa este nestretla.. nezvycajne

terry2003
18. jún 2023

Mne sa nepáči, ale to ti môže byť ukradnuté. Hlavné je, aby sa meno páčilo rodičom dieťaťa.
A prvá osoba, ktorá ma pri tomto mene napadla bola spisovateľka Astrid Lindgrenová.

basska_b
18. jún 2023

Zdeňka Šíp Staňková z Děti jsou taky lidi má dcérku Astrid. Pomenovala ju prave po autorke Pippi dlhej pančuchy Lindgrenovej. Vola ju Astrid

lalenka33
18. jún 2023

Čakala som tému o opalovacom oleji astrid...

janai1
18. jún 2023

Sranda, že zrovna včera jedna baba co točí videa na tik tok porobila dcérku a dala jej toto meno a dnes už téma o tom 🙈 asi by bolo vhodné sa starať o seba

vanessad15
19. jún 2023

Krásne meno😍 Uvažovala som nad týmto menom, ale manžel mi ho zatrhol

vanessad15
19. jún 2023

@janai1 Tiež ma hneď napadla tá slečna

svetlonos
19. jún 2023

Mala som jednu kolegyňu, pred ktorou ma vsetci varovali, ze je falošná. Chcela som si urobit vlastny nazor, ked sme sme zacali uzsie spolupracovat. Zo zaciatku bola fajn, casom mi dokazala urobit z pracovneho zivota "peklíčko" Kazdy sa jej pchal do ... prave aby s nou mal pokoj. Ja nie.
A aj jed sa snazim takto mena ani nic ine neskatulkovat, pri tomto mene mi to ale nejde. Takze pre mna Astrid = falošnica falosna.
Ako napriklad Katka - to su v mojom okoli fajn az suoer zenske 😀.
Ale tovje ken moj subjektivny nazor.

nikyball
19. jún 2023

nieee mna j.bne ozaj uz :D a co tak nivea alebo garnier?

mimikarol
19. jún 2023

Podľa mňa je to veľmi pekne meno.

zuzubb007
19. jún 2023

Mna napadne prve krem a druhe pes, pre dieta sa mi to nepaci

maisynka
20. jún 2023

moc tvrde, malo zenske

mikadooo
20. jún 2023

Nepoznám nikoho, iba tú Astrid, čo napísala Pipi. Takže mne sa to spája s ňou. A potom značka kozmetiky na druhé počutie. Ale ak sa ti to meno páči, okolie si zvykne...

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deninka233
28. aug 2023

Astrid bola aj vedľajšia ženská hrdinka v rozprávke “Ako si vycvičiť draka”. Pekné severské meno.

vroni
28. aug 2023

Mama škriatkovho najkamosa je Astrid. Fajn ženská, nespájaju sa mi s tým menom žiadne negatívne emócie.