Meno Alan pre chlapca

5. nov 2022

Alan, Alanko, Alino, Ali... 👣
Čo si myslíte o tomto chlapčenskom mene?
Poznáte niekoho s týmto menom?

aeruginosa
5. nov 2022

Mne sa nepaci a ani synovi by som take nedala, ale to som ja. A nepoznam nikoho s takym menom.

olimuc
5. nov 2022

Dost rozsirene meno medzi 5-6 rocnymi v parku - aspon ja poznam 3. Este ma napadol Alan Lesik- karikaturista ale to je podstatne starsi rocnik. Takze normalne meno, ked sa hodi k priezvisku preco nie.

cajomila
5. nov 2022

Nezvyčajné ale mne sa napríklad páči viac ako populárne Alex.
A skrátka Ali je top.

glorikarebeka
5. nov 2022

Pekné meno,mám kamaráta Alana

jarmila2010
5. nov 2022

nepoznam nikoho s tymto menom a ani sa mi nepaci...

julish
5. nov 2022

Mame Alanka, Alančeka, Ajka 🥰

54tinka54
5. nov 2022

Ja ti neviem.. keď trochu poprehadzuješ písmenká tak vznikne anal.. deti sú zlé v tomto 🙈
Známa má dcéru Amálku a jedným časom ju v škole prezývali Análka.

alienkami
5. nov 2022

@54tinka54 "kto chce psa biť, palicu si nájde"...ak sa deti budú chcieť posmievať, niečo si už nájdu/vymyslia.

alana1
5. nov 2022

krasne meno, obycajne a pritom nezvycajne...a nie, neposmievaju sa mu deti vobec.

laurita285
5. nov 2022

@alienkami nájde ale určite lepšie keď ťa budú oslovovať nejak inak ohyzdne ako anal 😀

alana1
5. nov 2022

@laurita285 no si predstav, ze poznam Alana a nikto sa mu nikdy neposmieval...kedze to vobec nesuvisi s menom, ale s povahou dietata ci sa mu budu alebo nebudu posmievat...

beata_k
5. nov 2022

Paci sa mi. Sama som zvazovala 🙂

alienkami
5. nov 2022

@laurita285 ale nemôže sa človek na všetko pozerať cez: "čo ak?" Na každé meno sa dá urobiť skomolenina, prezývka, nadávka... Prečo sa obmedzovať kvôli nejakému hypotetickému "čo ak", ktoré nemusí vôbec nastať?

54tinka54
5. nov 2022

@alana1 skôr to súvisí s tým na aké deti natrafíš 🙂 a to nikdy nevieš..
Tá známa potom zmenili školu a v novej škole tento problém nebol.

pinkgirl
5. nov 2022

Nepoznám nikoho s takým menom. Mne už lezú krkom všetci Samkovia, Sofie - tých mien je u nás prebytok😁.

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alienkami
5. nov 2022

@kukulda1234 odkedy sa psy považujú za členov rodiny, dostávajú stále častejšie ľudské mená. V dnešnej dobe by som si vôbec nelámala hlavu tým, že nejaký pes má rovnaké meno ako ja alebo moje deti.

jaond19
5. nov 2022

Mám syna Alana, meno vyberala dcera (Alexandra), chcela Alicu, nevydalo :D tak nieco co by zacinalo na AL a nebol by to Alfonz,Alfred alebo Alojz :D

alana1
5. nov 2022

@54tinka54 no skor ci zapadne alebo nezapadne do partie...a moze sa volat aj Janko, Jozko a neviem kto, ak nezapadne, ma smolu, srandu si z neho robit budu...

coco1
5. nov 2022

Mne sa paci. Pre mna je to meno atraktivne aj pre dospeleho muza. Ale take odpovede tu cakaj, jednej sa bude pacit, druhej zas nie..
Dolezite je, ci sa paci Tebe 🌞

petus2
5. nov 2022

Nepoznam, ale meno sa mi paci 👍🏼

liloastitch
5. nov 2022

Aj Tormova má Alana myslím, nositeľov má určite viacero.

rakywanda
5. nov 2022

V MŠ som mala chlapca s týmto menom. Volali sme ho alanko. Neviem, vo mne to veľmi evokuje toho príživnika z dva a pol chlapa. 😁

kleopatra114
5. nov 2022

Mám synovca , ale nežije na SR. Krásne meno . A vlastne zidne meno nie je škaredé , len nositelia tých mien môžu mat hrozne a škaredé povahy 🙂

h2
5. nov 2022

Môj syn má spolužiaka Alana a ja som mala tiež spolužiaka Alana. Nikto sa im za meno neposmieval. To s tým análom som už raz čítala tu na koníku v inej diskusii o tomto mene, ináč mi to nikdy nenapadlo, u nikoho som to nepočula. Mne sa to meno celkom páči.

kristiii
5. nov 2022

Mala som na základke spolužiaka a mám aj bratranca, takže pre mňa bežné meno. A keď sa nad tým zamyslím, vlastne aj celkom pekné a medzinárodné, dokonca aj neotrepané, takže môže byť

petra8786
5. nov 2022

Poznám jedného chlapca ktorý sa volá Alan,s mojím synom chodí na tréningy,pekne meno

oliali
5. nov 2022

Moj syn je Alan, volaju ho Ali, Alanko, Alan… frajerky v skolke Alibaba

darijja
5. nov 2022

Pekne meno. Herecka Tormova ma syna alana..

larazivago
5. nov 2022

@kukulda1234 ja poznám dve sučky s menom Nela. Tento argument neznášam. Zvieratám sa dávajú ľudské mena, nie naopak.