Mená Damián a Bianka

19. júl 2023

Páčia sa vám?

deti95060810
19. júl 2023

celkom OK
Bianka sa dávala pred 15 - 17 rokmi...

mikaela1
19. júl 2023

Krasne mena. Ja si myslím, ze každé meno pre dieťa má niečo pekné do seba. A ked sa Vam páčia na ostatných sa môžte vykašľať

babulkomale
19. júl 2023

Nie.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adkoalauri
19. júl 2023

Máme Damiána, za mňa krásne meno 🙂

kristiii
19. júl 2023

Bianka aj hej, aj keď osobne by som ho nedala a Damián sa mi nepáči.

simonatom
19. júl 2023

Damián nie, ale to mám menší predsudok zo školy a Bianka pekné. Kamoška má malú ročnú Bianku 🍀

mimi3008
19. júl 2023

Nie a nie

nikka88
19. júl 2023

Áno, pekne mená.... mne sa rozum zastavuje z názoru, že sa mená dávali pred 10 rokmi a to už akože neexistuju
???? už ich vyskrtli z kalendára????? 🤣🤣🤣🤣 Podla mňa je odveci dávať zahraničné mená, ktoré ani niesu v kalendári, ale to len Slováci toto dokážu. Noel, Siah, Liam.....no to akože kedy oslavujú tie deti meniny??? A co tak minulý rok Adam a tento rok Jakub to sa tiež dávali pred 100 rokmi a dávajú sa stále ✌️

bianka1
19. júl 2023

krasne mena🙂 ked sa vám pačia ostatných neriešte 🍀

autor
19. júl 2023

@nikka88 tiež sa mi pozastavuje rozum nad tým že sa to dávalo pred takými rokmi 😂nakoľko všetko sa zase opäť vracia

petra7797
19. júl 2023

Ja mam dvojmesacnu Bianku😊 a aspoň ich nebude v triede 30 s rovnakým menom ....

sharka174
19. júl 2023

Máme doma 6 ročnú Bianku ❤️ a veru že, inú Bianku nepoznáme

vkatush
19. júl 2023

Ak sa ti páčia, kľudne 😊

Ja mám 11 ročnú Biancu 🐕, takže ja by som dať nemohla, ale je to pekné meno.
Len v poslednej dobe som v okolí už 3 deti zaznamenala s takým menom (ale samozrejme s K, Bianka).

Damián sa mi spája s deťmi, ktoré som učila v škole, boli to oriešok deti, takže tomu by som sa tiež osobne vyhla 😂

kristiii
19. júl 2023

@nikka88 máš pravdu, len Slováci toto dokážu. Ale nie dávať zahraničné mená, to je naopak v zahraničí úplne bežné, ale riešiť mená druhých. Ako včera v jednej diskusii, že meno Alexej nie je v súčasnosti vhodné. Chudáci všetci Ivanovia, Igorovia teraz, o Vladimiroch radšej ani nehovorím 😅 Inak tipujem, že ani ten Damián nie je v našom kalendári nejak extra dlho.
Autorka, rozhoduj sa v prvom rade podľa seba a otca dieťaťa. Dôležité je len, aby ste sa na nich zhodli vy dvaja. Sú to úplne normálne použiteľné mená kdekoľvek vo svete, priznám sa, že ja mám voči tomu Damianovi osobné predsudky 😁.

aeruginosa
19. júl 2023

Bianka ano, Damián nie. To meno sa mi spolu s menom Dávid az protivi.

simsalabim
19. júl 2023

Obe su pekne.

xena0
19. júl 2023

Obe krásne mena 🙂

cookie29
19. júl 2023

@nikka88 takze ak rozumiem Bianka a Damian zahranicne nie su 😉

Mne osobne sa nepaci ani jedno, zalezi aj od priezviska... taka Bianka Kapustova podla mna nic moc. Ale dolezite je aby sa pacili Vam

tahomi
19. júl 2023

Damian sa mne absolutne nepaci, Bianka tiez nie.

pralinka25
19. júl 2023

tak to potom ked sa pouzivalo pred 15 rokmi co potom taky jozef alebo maria alebo peter, juraj ... to sa tiez davalo pred x rokmi vratane martina, jany atd.

my mame damiana. hodi sa malemu. a horor som videla viac krat a nespajam si ho s nim. inak je t aj normalne svate meno takze ani s krstom nebol problem

bejbypd
19. júl 2023

Pre mňa synonym zla je Damián..nepýtaj sa,neviem prečo, nepáči sa mi vôbec.. Bianka je oekne meno,moja najlepšia kamoška je Bianka,väčšinou ju tak ľudia aj volajú, ja ju volám Bia ,Biusik,Biuša..meno je to pekne

1natasa1
19. júl 2023

Damián sa mi páči, keby bola naša Lilly chlapec, tak je Damián. Ale Bianka, to mi nejak moc nejde.

luciah187
19. júl 2023

Bianka ano, Damian nie

lucia245
19. júl 2023

Damián nie

lenuska333
19. júl 2023

Aj ja mám Damiána pre mna krásne meno

ankare
19. júl 2023

Bianka je super

simonatom
19. júl 2023

@vkatush rovnako to mám s tým Damianom i Ja. Čo meno Damián, to veľká "katastrofa", píšem uvodzovky lebo deti sa menia, rastú, vyvíjajú sa a keď sme riešili meno pre naše dieťatko, tak som jednoducho nemohla dať také, s ktorým sa mi spája nejaké dieťa v triede a situácie k tomu 🙈

vkatush
19. júl 2023

@simonatom našťastie jeden bol výnimka, že zo začiatku fakt problémy, čo som riešila s viacerými učiteľmi a rodičmi, ale našli sme si k sebe cestu a ukázal aj svoje skryté úžasné stránky ❤️

Ale ako učiteľka prídeš do kontaktu s toľkými žiakmi a menami, že vybrať potom meno pre svoje je umenie 😂

erika5025
19. júl 2023

Dcéra sa volá Bianka takže mne sa to meno veľmi páči
A v rodine máme aj Damiana

Vám sa páčia tie mena?
Neviem jedno nepochopím načo človek si pýta názor na meno šak dám meno deťom také aké sa mne páči