Máte niektorá anglické alebo iné meno?

kakali10
24. dec 2018

Ahojte mate niektora dieta s menom ktore nie je v nasom kalendari? Ako to mate s meninami? Nam sa velmi paci meno Enny, ale neviem ho najst v ziadnom kalendari. Pozerala som uz vsetky mozne. Sice meniny su u nas aj tak ničim, neprezivame to len neviem ci dieta o ne ukratit.

guma6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evalin88
24. dec 2018

A keby oslavovala napr na annu ??? Znami maju Arthura. Kedy oslavuju to netusim.

kakali10
autor
24. dec 2018

@evalin88 tiez nas to napadlo, lenze podla mna ked bude vacsia tak sa bude stretavat s tym ze jej kazdy bude hovorit ze dnes enny neoslavuje, dnes oslavuje anna .. alebo napriklad jej kamarati ani nebudu vediet ze ma meniny, lebo nikoho nenapadne ze oslavuje s annou. Vies co myslim

dadanu5
24. dec 2018

@kakali10 ved skúste dat annu alebo annie a volajte ju doma ako chcete...pripadne si vyhladajte v zahraničných kalendaroch...

deni73
24. dec 2018

Len nechoďte s ňou do Maďarska, enny znamená maďarsky jesť...

lokorave
24. dec 2018

@kakali10 ja som Kora meno v kalendari nie je, ale oslavujem podla toho kedy je v greckom. Nikdy som nemala problem v detstve rodina vedela a ked kupite rozsirent meninovy kalendar tam uz je vacsina zahranicnych mien. Skor teraz v dospelosti sa stane ze si robia srandu ze nemam meniny ale to uz je take podpichovanie. Rodina a blizky priatelia sa naucili kedy mam meniny a od ludi ktori sa ozcu len na sviatky nepotrebujem blahozelania 😉a co tyka priezvika je to len o zvyku

kakali10
autor
24. dec 2018

@dadanu5 Anna sa mi nepaci, to je typicke slovenske meno.. nechceme slovenske meno ziadne 🙂
@lokorave tak super , ak to bude dievca bude enny a kaslat na meniny.. 😁 mozno to meno najdem v niektorom kalendari este .. ak nie tak nie 🙂 inac mas tiez zaujimave meno, mne sa paci ked je meno nepouzivane a nie mena ako napriklad lucia, monika a podobne .. co ma kazda druha slovenka 🙂

kakali10
autor
24. dec 2018

@lokorave akurat enni je vo finskom.. teoreticky by mohla oslavovat podla tohto 🙂

rumkolka
24. dec 2018

@kakali10 ja mam Laru,oslavuje na Lauru

kaia
24. dec 2018

Moji sa volaju: Artur, Carla a Oskar. Meniny maju vsetci na Oskara a su spokojni 😊

evalin88
24. dec 2018

@kakali10 jasne chapem.. ale tak je to asi s vacsinou cudzojazicnych mien.

andrejka1974
25. dec 2018

Moja dcera je Sindy a oslavuje podľa rozšíreného kalendára 22.1. a nikdy s tím nemala problém mladšia je Riana a oslavuje na Adriánu

johanna_b
25. dec 2018

@evalin88 5. januara spolu s Andreou

johanna_b
25. dec 2018

@lokorave Kora pekne meno.. V Nemecku je meno Corinna

lokorave
25. dec 2018

@johanna_b dakujem, no na tu dobu sa rodicia riadne vysantili. 🙂

nmhc
26. dec 2018

Ja som Petronela ake nik ma tak nevola, od malicka ma volaju Nela, a aj keď je to slovenske meno do nedavna vela ludi nevedelo ze to meno je aj v kalendari 😂😂😂😂 a vzdy sa cudovali ked som sa im predstavila, ze co to je za meno 😁😁😁 teraz uz ho ludia registruju, a ja som osobne bola hrda na to, ze mam take nezvycajne meno a popravde poznam strasne malo ludi s takymto menom. (Vzdy som bola v skole sama maximalne dvaja s takym menom). Cize dajte meno ake sa vam paci a nerieste meniny, oslavujte ich na hoc ktore meno ktore si zvolite 😊

sisaka
26. dec 2018

Obe moje deti majú anglické mena, nežijeme na Slovensku, nejaké meniny ich vôbec netrápia a tak som to aj vysvetlila rodine, keď sa pýtali, kedy budú oslavovať - sama neviem, prečo by sa malo oslavovať meno, odkedy som bola dospela meniny som neoslavovala ani na Slovensku, táto tradícia ide úplne mimo mňa

mamula2
26. dec 2018

Kolega bývalý má dcéru,volá sa Petrana.Brat má syna Braton a dceru Haley-manželku má z Anglicka ale žijú na SK

kakali10
autor
29. dec 2018

Takze baby tato dlhotrvajuca dilema je vyriesena.. bude to chlapec 😂

sandrika1986
3. mar 2019

Ja mam doma Nicol, Vivien a Sandra..