Má niekto dcérku Elizabet?

23. máj 2022

Ako voláte Elizabet najčastejšie? Eliza, Liza, Eli, Ela, Elinka, Betka,...
Poznáte nejakú? Aká je podľa vás najkrajšia verzia tohto mena? Elizabeta, Elizabeth alebo Elizabet? 💙

martulik6
23. máj 2022

Ano, jedna známa má Elizabeth, mne sa velmi páči takto

anjelicek26
23. máj 2022

Urcite Elizabeth, je to tak najspravnejsie napisane...

tosomja
23. máj 2022

Alžbeta, Alžbetka

andrea_82
23. máj 2022

kamarátka má Elisabeth, volajú ju Ela.

terez246
23. máj 2022

My máme slovenskú verziu Alžbetka, ale aj tak ju niektorí volajú Lilibet, ako skratku z Elizabeth. 😊

autor
23. máj 2022

@anjelicek26 Lenže máme maďarské priezvisko, ale keďže sme na Slovensku, tak bude mať koncovku ová...😅No neviem, mne sa k tomu hodí aj to Elizabeth, ale ostatným sa nemusí...

anjelicek26
23. máj 2022

Treba si to par krat vyslovit, napisat. Ak mate zahranicny backround, mozete poziadat o odstranenie ova na matrike...aj sestra dala malej ova prec, muz je Cech...

barus26
23. máj 2022

tebe sa to hodi a ostatných to zaujímať nemusi, nebude to ich dieta

qwer2019
23. máj 2022

Ja son chcela mať Elizabeth, ale nakoniec som zvolila slovenskejšie meno. No zaručene Elizabeth je dokonalá verzia mena

autor
23. máj 2022

@tosomja To je moja starká ❤️

janickacrazy
23. máj 2022

moja kamoška má Elizabeth, ale majú írečité slovenské priezvisko, takže to znie dosť divne a aj tak ju všetci volajú Ela, čo mne sa teda osobne vôbec nepáči, ale Elizabeth je pekné

autor
23. máj 2022

@janickacrazy Ja poznám Elizabeth Huskovú, ale tak žena sa aj tak niekedy vydá a Boh vie aké bude mať priezvisko...

basska_b
23. máj 2022

My mame v susedstve Elizu, aj Eliz ju volaju... vacsinou si clovek neni isty, ci dobre to meno rozumel. Elisabeth bude zrozumitelnejsia, len teraz neviem, EliSabeth alebo EliZabeth... (?)

babababka
23. máj 2022

Vnučka je Alžbetka.Voláme ju Alžbetka,Alž,Betulienka,Betynka.Ak neposlúcha tak jednoducho Alžbeta.A milujem ju,aj keď neposlúcha.

bamboa
23. máj 2022

Nemusí mať - ová. Moja má poľské priezvisko bez - ová. Vybavíš na matrike a bez problémov.

autor
23. máj 2022

@basska_b Dá sa tak aj tak

moonlight1210
23. máj 2022

V skole deti maju. Vsetci ju volaju Betka. A blizsie kamaratky este Bebi.

elenka.k
24. máj 2022

No ja mám sesternicu a volajú ju Eržibetka, je to síce v Maďarsku, nie tuná.
Tu by som dala Alžbetku 😉