Johana alebo Elena

17. apr 2023

Ktoré z nich sa vám páči viac? Nevieme sa rozhodnúť, ale že vôbec 💁‍♀️ muž by dal skôr meno Peťka, ale to zas nechcem ja🤦‍♀️

panelacikova
17. apr 2023

tak mne sa viac páči Elena. Peťka absolútne nie. to už potom radšej Johana, hoci netuším, čo je to za meno

adma11
17. apr 2023

Za mňa Elena

ella204165
17. apr 2023

Ja som Elena. Ale predstavujem sa ako Ela. Mne sa moje meno nepáči. Keď ma niekto osloví menom Elena ,tak mi to príde ako keby ma karhal za niečo zlé.🙂

autor
17. apr 2023

Moje srdce veľmi piští po Izabele.. Izabela..krásne meno.. muža až striaslo keď som mu vravela to meno 🥲 takže máme vo výbere Elenku a Johanku

loulou02811
17. apr 2023

Ani mne sa Peťka nepáči. Ak by to bola Johana, ako ju budete volat? Elena sa mi páči iba keď sa povie Ela.

eliantus
17. apr 2023

Ja som Elena, tiez sa mi to meno nepacilo ked som bola dieta, ale znami a kamosi ma volaju Eli a pride mi to velmi mile 🙂 Aj meno Johanka je fajn 🙂

bolarazjedna
17. apr 2023

Mne sa Elena nepáči. Johana tiež nie, ale by som vybrala túto z dvoch, dá sa ju volať Johana, Hanka. Elena by bola Ela, Eli, ako teraz pomaly každé druhé dievčatko.

evica17
17. apr 2023

johana

sovica
17. apr 2023

Z tých, čo si napísala, sa mi najviac páči Tvoj výber - Izabela👍. Ale ani mužov výber nie je zlý, aj Petra je pekné meno. Ale pochopila som, že ani jedno z tých to byť nemôže. Tak potom Johana. Kamoška má takú milú kučeravú Johanku😍
A keby ste dali dve mená - Izabela Petra, či to už je veľmi prekombinované?

loulou02811
17. apr 2023

Však keď sa ti páči Izabela, volaj ju tak už teraz keď je v brušku aby si aj muž zvykol na to meno 😉

kikulienkadd
17. apr 2023

Ahoj, Johana je vlastne Jana. Vyberte meno spoločne s mužom, čo my, ženy na MK o vás vieme? Veď si skúste sadnúť a napríklad si napísať všetky spomenuté mená s vaším priezviskom. Snáď vám to napovie... Inak Petra je pekné meno a nie je tak frekventované 😉

ankare
17. apr 2023

Elenka

rosavia
17. apr 2023

Za mna tiez Elena.
Petra je v pohode. Petka ju mozte volat doma, ale do rodneho listu by bola vhodnejsia forma Petra.

autor
17. apr 2023

Áno jasne, že do rodného listu Petra a nie Peťka. Mne sa viac nepáči ako páči , k priezvisku by pasovala ..ale Peťa, take..Hm pre mňa asi fádne meno .. Peťa Peťa Peťa
A Izabela Petra to nie, chceme len jedno meno, a žiaden výstrelok , nejaké typické pekné meno, ale zas nie ostrieľané Emky, Vanesky, Emily …. Prvý syn je Branislav

autor
17. apr 2023

Áno jasne, že do rodného listu Petra a nie Peťka. Mne sa viac nepáči ako páči , k priezvisku by pasovala ..ale Peťa, take..Hm pre mňa asi fádne meno .. Peťa Peťa Peťa
A Izabela Petra to nie, chceme len jedno meno, a žiaden výstrelok , nejaké typické pekné meno, ale zas nie ostrieľané Emky, Vanesky, Emily …. Prvý syn je Branislav

bylinka25
17. apr 2023

Ja som tiež Elena, predstavujem sa takto, ale volajú ma Eja, Eňa.
To meno som dostala, lebo náš rodinný priateľ bol Karol Duchoň, on poradil rodičom, aby mi ho dali.
Keď som bola malá, stále mi do ucha spieval, Elena, ty si život môj.
Mne sa moje meno páči, takže za mňa Elena.

sovica
17. apr 2023

@bylinka25 To je ale krásny príbeh v spojitosti s Tvojim menom❤

julie19
18. apr 2023

My mame doma Elenku 🙂 ma 3 mesiace a je to taká naša Elka keď je dobrá a hurikán Elenita keď ma svoj záchvat plaču 😅 my sme s menom spokojní skôr čo ma “štve” keď niekto osloví Helenka alebo Alenka (a stáva sa to pomerne často 🙄🙈)

maxalla
18. apr 2023

Viac sa mi páči Elenka 🙂

elenita
18. apr 2023

Ja som Elena a som so svojim menom velmi spokojna 😊 Kamarati ma volaju Eli, Elenka, jedna spoluziacka ma volavala Elen. Predstavujem sa ako Elena. Meno je takpovediac medzinarodne, jednoduche, neskomolis ho, dokonca ja okrem seba ziadnu Elenu osobne nepoznam a aj pocas studii som bola iba 1 v triede vzdy.

nelca84
18. apr 2023

Urcite Elena 👌

zuzanaokasova
18. apr 2023

Elena...

savoya
18. apr 2023

Johana

anjelok
18. apr 2023

Johana

sofinka1301
18. apr 2023

Mne sa paci aj Johanka aj Elenka, ja som chcela nasu dceru Elenku alebo Elinku, no nepreslo mi to. Johanku ma susedka a je to fakt pekne meno 😊

226lenka
18. apr 2023

Johana

lujza123
18. apr 2023

Elena.
Ja by som ale dala na svoju intuíciu a keby mám pocit ze to meno vo mne odzačiatku tehotenstva rezonuje, že sa bude tomu dieťatku hodiť k povahe tak ho určite dám bez ohľadu na to kto si čo myslí.
Ja mam takto Luciu, mne sa to meno nijak extra nikdy nepáčilo ale prišlo ku mne od prvého dňa tehotenstva. Aj sme s jej otcom navymýšľali iné pekne mena, len som mala pocit ze sa jej nebudú hodiť.

oblecenieavecicky
18. apr 2023

Mne by sa hodilo vzhľadom na synovo meno - Barbora. Ale to ma len tak napadlo. Z tých, čo si napísala veru neviem. Máme Petru v rodine, mne to znelo vždy veľmi tvrdo. Elena mi zase príde také veľmi jednoduché, vždy si predstavím starú prísnu učiteľku a Johana - mala som spolužiačku Johanu a predstavovala sa Johny (Džony) 🙂 Nech už vyberieš čokoľvek, musí sa páčiť hlavne Tebe. Držím palce.

jasminkaj
18. apr 2023

Izabela jednoznačne 🙂 Manžel si zvykne 😀

adrianka2606
18. apr 2023

Z tychto vsetkych je najkrajsie Petra 🙂

dada7701
18. apr 2023

My máme 3 ročnú Elenku🥰