Eva - meniny na Vianoce

takajedna
13. jún 2022

Ahojte, v poslednom čase sa mi veľmi páči meno Evička, hodí sa všetkým generáciám, povedať škaredo sa nedá, je tradičné aj globálne, a v dnešnej dobe aj celkom originálne (o žiadnej Evke pod 20 v mojom okolí neviem). Jedine, čo mi prekáža je deň menín. Ste tu nejaké Evy alebo mamky Eviek? Aké bolo alebo je pre vás sláviť meniny presne na Štedrý deň? Vďaka

bolarazjedna
13. jún 2022

Kolegovi sa pred mesiacom narodil syn, keby bolo dievčatko, volalo by sa Evička. Mám kamarátku Evku, tej sa jej meno paci, je s tým spokojná.

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
13. jún 2022

neriesila by som .. u nas sa nikdy neako extra meniny neriesia a co som sa prestahovala do zahranicia neslavime vobec.. moja dcera ani netusi co to je .. ano jednoduhsie kedze ani ine deti nevdia .. ale tak mozes jej meniny oslavovat den vopred alebo druhy den ... pripadne vymysliet ako jej ten den spravit este specialnejsie nielen darcekom navyse

viestta
13. jún 2022

Kamoška doobeda Osle uje meniny, večer majú Vianoce. Aj darčeky sú doobeda a večer.

zuzuliennka1
13. jún 2022

mam kamaratku Evku, narodenu 24.12. 😁 narodky, meniny aj Vianoce 🙂

rokka
13. jún 2022

Ja som Eva...nikdy som neriesila ze mam meniny na vianoce... rodina mi vinsuje vzdy den pred stedrym dnom. A je to prijemne keď si presne na stedry den na vas spomenu vzdy priatelia a posielaju sms ako diví🥰

zuzanaokasova
13. jún 2022

@takajedna ja mam syna Adama, to meno sa mi páčilo a meniny som toľko neriešila. babka je Eva, narodená 24.12.

marsmykkok
13. jún 2022

Adamov máš plno aj v terajšej generácií, riadne sa aj tak oslavuje prvých pár menín, potom to nik nerieši, nebude o nič ukrátená, že bude mať meniny na štedrý deň. Skôr naopak, že ho bude môcť osláviť s rodinou, kedže vtedy sú sviatky a nechodí sa ani do práce ani do školy.

takajedna
autor
13. jún 2022

@marsmykkok zaujímavý pohľad, tak som na to nepozerala 👍

veronika946
13. jún 2022

Synovec je Adam, este je malicky, sesternica 36 rocna je Eva, trpi tym cely zivot (narodky ma tiez v decembri) a naozaj si na to, ze maju meniny nespomenie nikto, kto tiez nema v rodine Adama alebo Evu 🥲
Darceky sa im snazime davat zvlast, napr cez den, aby to bolo trochu odlisene, zas tie meniny su predsalen trochu menej “vazne”, ale sesterka je fakt z toho “nestastna” od mala 😀

macalau
14. jún 2022

My máme v rodine aj Adama aj Evu

evaplev
14. jún 2022

Ahoj ja som Eva. Meniny oslavujeme doobeda no a Vianoce večer. Nikdy mi to nevadilo.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz