Emília, Júlia, Olívia

7. okt 2023

Čo si myslíte o týchto menách? Ktoré by ste vybrali? Prípadne ak sa tak voláte, ste so svojim menom spokojné? Páčia sa mi mená s dĺžňom ale paradoxne ja som Terézia a tam sa mi ten dĺžeň nikdy nepáčil.

salima66
7. okt 2023

Olívia

zenulkaaa
7. okt 2023

Julia alebo Olivia. Emilia mi pride strasne zastarale

olivia_c
7. okt 2023

Olivia 🤭

ajajaj00
7. okt 2023

kamoska ma Oliviu a ona ju vola Oliva a to sa mi nepaci..

helcanw
7. okt 2023

Ja by som dala Emília - volali by sme Emily 👍 olivii je strašne veľa teraz, len u syna v triede sú dve a v dalších dvoch z ročníka po jednej 🙈

smiling89
7. okt 2023

Emília 🙂

aeruginosa
7. okt 2023

Za mna z tychto jednoznacne Emília. Podla mna je to velmi pekne meno, neokukane, nema ho kazda druha, praveze velmi vynimocme take pocut, hodi sa dievcatku aj dospelej zene.

marhulka13
7. okt 2023

Ja mam dcéru juliu, druhá by bola Terezka. Júlia ma 10 rokov a inak ju ani nevolame

tosomja
7. okt 2023

Júlia

kristiii
7. okt 2023

Júlia alebo Emily. Verzia Emília sa mi nepáči. A s dlznom sa mi páči ešte napríklad Melánia, Valéria, Klára, Lívia.

h2
7. okt 2023

Z týchto sa mi najviac páči Olívia.

katuskacicuska
7. okt 2023

@ajajaj00 moja kamoška ma tiež Olíviu a volá ju Ola, Oľa 🤦‍♀️💁‍♀️ dievčatko ma 5r

juliacenc
7. okt 2023

Ani jedno by som nedala uprimne ti poviem. Julia - budu ju volat jula, olivia - oliva plus je to uz otrepane a emilia je skarede. Cisto len moj nazor

prdolatanacestach
7. okt 2023

Podľa mňa je najkrajšie Emília, Emily. Ale v tejto forme, žiadne skratky. Aj Júlia je fajn, Olivii je veeelmi veľa. Mame susedku 4r Emily, je rozkošná 🥰

maryetta
7. okt 2023

Julia je pekne no uz Julka ee.
Olivia je krásne ale teraz ozaj velmi časte.
Mne sa najviac Emilia. A este viac Emily…

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
7. okt 2023

Toto je ideálne pre trojičky

kimina21
7. okt 2023

Emilia

luciab28
7. okt 2023

Ja mam Olíviu... Je jediná vo veľmi širokom okolí... A voláme ju Olívia... Žiadne zdrobneniny... Iné meno si neviem predstaviť

mirkabed
7. okt 2023

Dcéra Emília, 4 roky a jej meno sa jej páči. Široko ďaleko jediná v okolí. Druhá dcéra Marína.

ajajaj00
7. okt 2023

@katuskacicuska bozee🤪🙆🏼‍♀️

janka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliacenc
7. okt 2023

@julia2002 tak to ti zavidim v dobrom

danyelia
7. okt 2023

Ja poznám malú Olíviu, no volajú ju ,,Olivka,, - to mi pripomenie hneď olivy 🤪

marhulka13
7. okt 2023

@juliacenc našťastie ani mojej dcére nikto nehovorí jula, my doma iba Júlia, v škole Julka. To sa mne az tak nepaci, no rátala som s tým. Ja ju volám džulajla, keď ju chcem podpichnut

autor
7. okt 2023

Ďakujem všetkým za názory. Najlepšie mi z toho zatiaľ vychádza tá Emília. Júlia a Olívia boli mená, ktoré sa mi páčili ešte dávno predtým ako som vôbec bola tehotná, no Emília mi prišla do hlavy až teraz. Tak možno si ho slečna sama vybrala. 😅 Každopádne budem rozmýšľať ešte ďalej a uvidím čo na to vôbec povie manžel.

danielllka
7. okt 2023

@mirkabed krásne mená obe ❤️

lelia
9. okt 2023

Ja som Emília a mám dcéru Olíviu. Mna volalu Emilia, Emili alebo Milka (mohli ma deti volat Mila pila kobyla, ale detmi sme len krátku chvilu ) a dceru volame Olivia, Oli alebo Olivka, ked ma nahneva tak jej poviem Oľa moľa 🙂. Riesit, ze ako ju budu volat ci Oliva alebo Olivka mi pride kratkozrake. Každe meno v SR vieme zopsut, ked to velmi chceme. Daj, co sa Tebe páči

autor
9. okt 2023

Len pre pobavenie, na Fb na mňa vyskočil príspevok od McDonalds. 😅