Doma máme Annu a vyberáme meno pre súrodenca

mackove
13. júl 2023

Ahojte dievčence , viem , že táto téma sa tu opakuje skoro každý deň , ale snáď aj mne poradíte 😊 doma mame 3ročne dievčatko menom Anna , najčastejšie ju voláme Anička , Aňa. Kedže čakáme prírastok , stále sme sa nedohodli na ďalšiom mene. Nevieme čo to bude , prekvapenie tak ako pri prvej. Mne sa páči meno Jakub , alebo Viktória. Poraďte nejake krásne mena aj mne , Ďakujem 🥰🩷

beata_k
13. júl 2023

@mackove Marina a Michal

madono
13. júl 2023

@mackove Jonáš, Tereza

dskjhfdlkdjhl
13. júl 2023

@mackove Zuzana, Juraj

faustine
13. júl 2023

Alica, Dana, Jonáš, Tomáš

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
13. júl 2023

Adam

lucka_ke
13. júl 2023

Anna a Diana boli najlepšie kamarátky v knihe Anna zo Zeleného domu, a Anna mala deti: James, Walter, Shirley, Anna, Diana, Marilla - to len pre inšpiráciu 🙂 inak mne by sa k Aničke páčila Barborka

alivoda
13. júl 2023

my mame Anicku a ak by sme mali este druhe dievcatko, bola by to Zuzka, ale mame syna Jurka, takze presne to, co pisala dskjhfdlkdjhl 🙂

silvike
13. júl 2023

@mackove Len prosim nedavajte to druhe meno, ak to bude dievcatko, Hanka. 🙏 Minule som sa rozpravala v cakarni s jednou mamickou, ktora bola na vysetreni s dcerkou Ankou. Ma este mladsiu sestricku Hanku. Mne to prislo strasne cudne ze dve sestricky sa volaju Anna a Hana. Podla mna straaaasne neprakticke a na mylenie jak stvorene. Cisty chaos podla mna. Ako krasne mena oboje, len su to v podstate tie iste mena len akoby v inom tvare, v inom zneni, ale stale ide o to iste meno. To akoby niekto dal synom mena napr. Mikulas a Nikolas. Neviem, mne to pride take zvlastne dat takto mena surodencom. A naozaj, je tolko krasnych mien, tazko vybrat. Vsetko dobre.

zorkahorka
13. júl 2023

Juraj, janko, zuzka

taminka1986
13. júl 2023

@mackove viktoria a jakub je k Anne moc moderne,skor by som hladala nieco z tych tradicnejsich mien

dadis
13. júl 2023

Nadherne meno Anna. Suhlasim so Zuzkou, Barborkou - este mozno Katarina, Maria..z muzskych Martin, Matej, Jakub, Ondrej

babababka
13. júl 2023

Michal,Matej,Janko,Alžbetka,Eliška,Veronika,Helenka.

popoluskaxy
13. júl 2023

Mne sa žiadajú mená ako: Emília, Paula/Paulína, Elena, Helena, Agáta, Žofia, Milota, Klára…
A ten Jakub… už je ozaj všade. Ale je to, samozrejme, na vás. Moje tipy: Gregor, Cyril, Pavol, Jonáš, Emanuel, Krištof…

mimachicha
13. júl 2023

@mackove Anna a Jan

daniela2202
13. júl 2023

@mackove Anička a Hanička 😊😊😊 spolu meniny 👍

evkamotka
14. júl 2023

@taminka1986 jakub bol jeden z apostolov, tazko klasicke meno 🙂

lusyc
14. júl 2023

Martin, Helena

michellemary
14. júl 2023

Marina a Martin alebo Michal, kamoška má k Aničke Markétku, to sa mi tiež páči.

ankare
14. júl 2023

@mackove ja som Anna a môj syn je Jakub ❤️

ankare
14. júl 2023

@silvike najhoršie je, že niekto aj Anku oslovuje Hanka 🤦

ankare
14. júl 2023

Ninka, Alenka

dadadada1
14. júl 2023

@mackove presne mi napadlo meno Jakub a dievčenské možno Agáta

silvike
14. júl 2023

@ankare Tak ono aj ked zakricis na niekoho Hanka, tak nie vzdy je jasne ci tam bolo to H ci to bolo bez H ako Anka. Ako, za mna, cisty blud dat takto mena surodencom.

smajcii
14. júl 2023

Ľudmila a Matej/Gabriel 😍😍😍

mackove
autor
14. júl 2023

Dievčata ďakujem , mam čoho vyberať 🤭 A vyjadrim sa , určite nebude druhe meno (ak to bude ségra) Hanka ...neexistuje ..som uplne proti tomu , pre mna su to dve rozlišne ale zaroveň tie isté mena. Občas malu oslovim aj ja Hani , alebo keď ma nahnevá jej poviem zlá Hana 😁 to už vie že je zle. Keď sa jej niekto opýta ako sa volá , pekne odpovie Anička.
Ďakujem krásne 😊

lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adaina
26. máj 2024

@ankare moja teta je Anna a celý život ju volajú Hanka😊a je to krásne ❤️

ankare
26. máj 2024

@mackove Nina a Jakub

mackove
autor
26. máj 2024

Ahojte mile mamičky 🙂 Tak k našej Aničke pribudla sestrička Dianka ❤️ Vybrala si aj magicky datum , 2.2.2024 ❤️ Obidve mena su krasne ❤️ Ďakujem 💋