Dievčatko s menom Stanislava alebo Bronislava

23. dec 2021

Pekny den prajem, ma niektora z vas doma dievcatko s niektorym z tychto mien? Ktore sa vam viac pozdava?🙂

shinon258
23. dec 2021

Ani jedno úprimne. Ale ak hej, tak radšej stanka ako broňa

mauduska
23. dec 2021

za mňa z týchto dvoch skôr Bronislava, páčilo by sa mi Broňa viac, ako Stanka 🙂

lucik194
23. dec 2021

Poznam jednu Stanislavu a jednu Bronislavu, obe uz dospele....

Brona sa mi vobec meno nepaci, za mna Stanka je lepsie

ankare
23. dec 2021

Bronka je super.

1angelika
23. dec 2021

Stanka..už len preto, že Broňa má meniny v decembri 🙂 ..srandujem, Stanislava je krajšie..no vybrať musíš ty 🙂

savoya
23. dec 2021

Bronislava

pribinak
23. dec 2021

Brona. 100x lepšie ako Stana

pleja
23. dec 2021

Obe mená sú veľmi pekné a neotočí sa 100 dievčat keď na ne zavoláš. Obe by som mala vo výbere...

mpg
23. dec 2021

Z týchto dvoch by sa mi lepšie páčila Stanka alebo radšej Simona a miesto Broňa radšej Barbora alebo Beata.

moni73
23. dec 2021

Broňa. Stanka je pre mna tvrde. Inak, u mna by vyhrala Vladimira, ale vsetky su ku kratkemu priezvisku.

vlucifuk
23. dec 2021

Obe sú veľmi pekné a neopočúvané...

basska_b
23. dec 2021

Za mňa Stanislava. Mali sme učiteľku Bronislavu a nepáčilo sa mi to meno, ešte ako ju volali ze Broňa... ale tak musí vám to dobre v uchu znieť. Malé deti sa budú vysmievať z mena, nech bude akékoľvek. A po pár rokoch z toho vyrastú...

bloger
23. dec 2021

Stanka to je také krajšie podľa mňa.

derdia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
23. dec 2021

Ja som Stanislava. Prosim nerob to svojmu dietatu. Otrasne meno.

thereisabear
23. dec 2021

Bronislava ešte ako tak, ale hľadala by som ďalej.

0silvia0
23. dec 2021

Mam sestru Bronislavu, nejako nikdy nebola stotoznena so svojim menom, vlastne mala byt Branislav, ale kedysi sa screening plodu nerobil...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka_ke
23. dec 2021

z týchto dvoch Stanislava, mne Bron na začiatku evokuje brontosaurus, neviem prečo... ale mala som jednu kamošku Broňu a nebola spokojná so svojím menom

deedol
23. dec 2021

ani jedno. ak tam chces to "slava", tak mozno miroslava? mira/mirka je fajn 🙂

derdia
23. dec 2021

@stanulienkat no vidis presne takto to je. Nechapem fakt tie mamy, co aj za cenu priserneho mena chcu byt originalne... Tisiiickrat lepsie Nina, Ema a Nela ako Bronislava a Stanislava... Radsej nic nepokazit okukanym menom ako vsetko "originalnym" menom... Oni ako keby nechapali ze s deckom sa to bude vliect cley zivot... Den noc.. To nie je len na par dni.

derdia
23. dec 2021

Ak chces mas Slavu tak daj Slavena! To je najnormalnejsie z tychto slav...

stanulienkat
23. dec 2021

@derdia sice mas pravdu vyssie, ale Slavena preboha nie....

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jasminkaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula313
23. dec 2021

Poznam ženy s týmto menom a vzdy som si pri nich povedala, čo za otrasne mena im rodičia vybrali. Fakt skus ešte porozmyslat, toľko krásnych mien je v kalendári.

kitycat
23. dec 2021

Podla mna su to pekne neopocuvane slovenske mena. Ja sa klonim k Stanke.

Lepsie ako tisica Ninka, Nelka a Sofinka

autor
23. dec 2021

Dakujem za prispevky.🙂
@derdia Prepac, ale absolutne odveci komentar. O akej originalite sa tu ideme rozpravat? Tieto mena nie su u nas vobec niecim cudzim, akurat nie su tak frekventovane ako tebou spominana Nina, Ema, Nela - ja by som svojej dcere zasa nedala tieto mena, odpudovalo by ma na nich to, ze su tak caste a celkovo sa prave mne tieto nepacia, a? Kazdy si vybera podla svojho vkusu a nemyslim, ze tieto dve, ktore mam v zalohe ja, su hodne takeho prispevku, aky si tu postla. Nejdem dat dietatu s typicky slovenskym priezviskom cudzokrajne meno alebo nejake meno na hanbu- Kunigunda a pod.

0silvia0
23. dec 2021

@derdia to je tvoj cisto subjektivny nazor. Moj nazor je, ze mam alergiu na emky, sofinky, ninky, sarky, nelky, ale ze totalnu... preto je tolko mien v kalendari, aby si kazdy vybral podla svojho vkusu.

siera_springs
23. dec 2021

Suhlasim s autorkou, nie kazdy stoji o bezne pouzivane meno pre svoje dieta len preto aby si niekto nepovedal ake skarede meno jej vybrali. Kazdeho subjektivny pohlad. Za mna URCITE Stanka, to meno sa mi dokonca paci. Ale aj Vladimira je super😉 poznala som jednu Vlaďku a nestazovala si.