Dali by ste svojmu dieťaťu meno Sergej?

16. aug 2023

Sergej, Sergei

lavender94
16. aug 2023

Nie. Pomohlo?

renka30
16. aug 2023

Nie

h2
16. aug 2023

Nie, nikdy! Ser + gej 🙈 Najhoršie mužské meno vôbec. Možno už len Servác je horšie.

deti95060810
16. aug 2023

zas nie je také najhoršie... za mňa lepšie ako Kevin, alebo Nicolas...
takže ak by sa hodilo k priezvisku ....😉

luciah187
16. aug 2023

Prosim nie

bejbypd
16. aug 2023

Nie

darinkal
16. aug 2023

Ak chceš aby tvoje dieta malo hneď depresie odkedy si uvedomí svoje meno a začne chodiť do školy a deti sa mu začnú smiať. Niekedy fakt nepochopím rodičov že neberú ohľad na pocity dieťaťa ako sa budete cítiť s tak otrasným menom . Stačí ?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabym
16. aug 2023

@zuzanockamt čo sa ti na Timotejovi nepáči?

h2
16. aug 2023

@zuzanockamt Tak to je vec vkusu, ale ani jedno z tých, čo si napísala, nie je horšie, než Sergej. Ale to je zase môj názor.

darinkal
16. aug 2023

@zuzanockamt toto sú otrasne nemá ? Sú komerčne …. Už to človek počuje všade. Ale určite nie otrasne. Radšej sa budem volať Teo. Ako Sergej. To je strašne. 🫣 a ešte ako ho budú chudáka volať zdrobne? Seri?? Sero???? Sergo???? Strašne.🫣

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalilla
16. aug 2023

Nie. Za mna hrozne meno, tak ako podobne jergus. Ked suseda krici na maleho az mi chlpy stoja. Ale kazdy ma svoj vkus

h2
16. aug 2023

@zuzanockamt Keby si bola chlap, radšej by si sa volala Sergej, než napríklad Leo?

kvetinka75
16. aug 2023

nie

darinkal
16. aug 2023

@lalilla 🫣 no to ti verím. Strašne

zuzi0911
16. aug 2023

Mali sme na škole chalana Sergeja ...volali ho normálne Sergej ...nemala som pocit,žeby sa mi smiali ,dokonca bol veľmi obľúbený ...no sama by som toto meno nedala

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darinkal
16. aug 2023

@zuzi0911 a zdrobne ? Dá sa to ?

lalilla
16. aug 2023

@zuzanockamt tu je presne vidiet ze kazdemu sa paci nieco ine. Za mna je zas leo uplne v pohode.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
16. aug 2023

@zuzanockamt Tak podľa mňa je zase veľmi škaredé Sergej. A Leo je celkom pekné bezproblémové meno.
Jasné, že každý má svoj vkus. Ale okrem toho svojho individuálneho vkusu je aj niečo ako všeobecný vkus, kedy je proste niečo škaredé a niečo zase pekné, bez ohľadu na to, že pár výnimkám sa to také nezdá. Viď túto diskusiu: absolútna väčšina považuje meno Sergej za veľmi škaredé.

deti95060810
16. aug 2023

@zuzanockamt 👍👍

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
16. aug 2023

@zuzanockamt Reprezentuje jej časť, dalo by sa povedať, že je to testovacia skupina. Nemyslím si, že ženám na modrom koníku sa z nejakého špeciálneho dôvodu páčia iné mená, než všetkým ostatným. Mimochodom, koľko Sergejov poznáš?

mamatroch
16. aug 2023

Sla som napisat, ze skor by som dala taliansku verziu Sergio, ale uz ma niekto predbehol 😀 ...ale samozrejme zavisi, ake je priezvisko, ci to spolu pekne znie.

darinkal
16. aug 2023

@h2 mne skôr príde že Zuzka sa nás snaží presvedčiť. Že by sme sa mali na to pozrieť z inej perspektívy. Ale žiaľ žiadna nie je. 90% ľudom sa nepáči. Je to tak škaredé meno. Že ho fakt môže dať chlapcovi tak za trest.

davidofff
16. aug 2023

Nie

babulkomale
16. aug 2023

@lukino2000 kazdy Ukrajinec co poznam sa vola Sergej. Akurat oni to pisu Serhii. Aj ho volaju Sergej. Takze nie je to len ruske.