Dali by ste meno Mikuláš?

10. dec 2022

Dali by ste meno Mikuláš?
Alebo poznáte vo svojom okolí niekoho s týmto menom

asia83
10. dec 2022

Nie a nepoznám.

jaja20
10. dec 2022

Áno, poznám mladého chalana, tridsiatnika. Dostal meno po otcovi,ako sa to často robí. Volajú ho Miki.
Ja osobne by som také meno synovi nedala. Je veľa krajších na výber.

zuzanockamt
10. dec 2022

Poznám a nedala.

diewcatqoo
10. dec 2022

Syn ma v skolke spoluziaka, ktory sa vola Mikulas. A dnes sme zhodou okolnosti boli v nakupnom centre a vedla stal bol chlapcek, ktoreho otec oslovil tiez Mikulas. Z okolia poznam este dvoch Mikulasov, su to starsi pani.

robinka84
10. dec 2022

Ja mám syna Mikuláša 😁

galganka
10. dec 2022

Nedala, stačí jeden Miki Hric v seriáli. 🤣

evica17
10. dec 2022

Za mňa v pohode meno. Aj keď teraz už skôr letí Nikolas,zahraničná podoba mena

glorikarebeka
10. dec 2022

Dala by som,mám kamaráta Mikuláša

stanulienkat
10. dec 2022

Dala by som. Volali sme ho Miki.

whatever1
10. dec 2022

Lepsie by bolo sa spytat ci sa nam to meno paci, ako ci by sme ho dali dietatu. Mne sa paci a poznam dvoch ludi s tymto menom.

horalka1986
10. dec 2022

Moj otec sa vola Mikulaš a aj dedko sa tak volal. Volaju ho od malička Miki.

mjk40
10. dec 2022

Mal som kedysi dávno spolužiaka, volali sme ho Miki. Dnes má tiež chlapec spolužiaka Nikolasa alebo Nicolasa neviem ako sa presne píše.

h2
10. dec 2022

Môj dedko bol Mikuláš. Nevadilo by mi dať také meno ani svojmu dieťaťu, hoci som ho nikdy nemala v užšom výbere.

mamamasama
10. dec 2022

Poznám. Má 10 rokov. Sme zvyknutí, ale ja by som nedala

thereisabear
10. dec 2022

Nedala a poznám.

buxy
10. dec 2022

Sama by som dieťaťu také meno nedala. Ale mám kolegu, ktorý sa takto volá. A meno mu neskutočne ladí s priezviskom 😁. Až je to spolu vtipné, ako nejaká riekanka 😂. Takže jemu to pristane.

kristiii
10. dec 2022

Nedala, keďže mne sa viac páči verzia Nikolas, ale aj Mikuláš/Miki je veľmi pekné.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
10. dec 2022

Dala som take mena ake sa mi oacili a jediny koho nazor mal pre mna cenu bol otec deti .. a trosku aj mamin ona je dost kritik na mena ale dala by som aj Keby sa jej nepacilo. Jediny problem by bol Keby sa nepacilo muzovi lebo je to aj jeho dieta Tak ta zhoda medzi rodicmi je podstatna. Je mi uplne Jasne ze 90 % ludi by take nedala dali by ine.. Ved je dost velky vyber. Daj co sa paci Vam.

scila
10. dec 2022

Poznala som len jedného, spolužiaka v škole, inak ako Miki sme mu nikdy nepovedali. Zlatý chalan to bol 🙂 . Dala by som ho asi v prípade, keby to meno po niekom dedil (po otcovi, dedkovi). Inak by ma asi nenapadlo.

mazda323f
10. dec 2022

Miki, Miťo - dala by som, dokonca ho zvažujem. Aj poznám, nie starého.

ivangeline
10. dec 2022

Nie alw tiez poznam 30tnika Mikiho.xD

anjelicek26
10. dec 2022

Prakticky preco nie, aj ked skor vo forme Nicolas...

petamich
10. dec 2022

svokor je Mikulas, kamoskin manzel je Mikulas a pre svoje dieta som tiez zvazovala Mikulasa po svokrovi, mne sa Miki velmi paci ale manzel bol proti 🙂 tak nic

sandra811
10. dec 2022

Poznám, voláme ho Miky, má 30 ale meno sa mu nepáči. Mikuláš by som nedala, skôr Nikolas 🙂

beatrixx1525
10. dec 2022

Neviem, mne to meno príde ako veľmi zvláštna zdrobnenina. Nedala by som.

radacak
10. dec 2022

Poznám v okolí je to už pán okolo 45-50... Volajú ho Miky.ale nedala by som také meno🤷
Ako sa píše vyššie, keď už tak Nicolas 😬

kingstonka
10. dec 2022

Syn na ZS ma spolužiaka Mikuláša, volajú ho Miki...

ysseba
10. dec 2022

Tiež poznám Mikuláša, voláme ho Miky. Nepríde mi to divné, ale verím tomu, že ako dieťa na ZŠ si musel s týmto menom veľa "srandy" užiť....

0silvia0
10. dec 2022

Byvaly spoluziak zo zš bol Mikulas, normalne meno, nikto sa mu nikdy nesmial, volali sme ho Miki. Podla mna v nasich koncinach lepsie ako Nicolas/Nikolasko.