Čoskoro rodím a nemám vybraté meno

10. aug 2022

Som v 36tt, od začiatku mam vybratých pár mien no ja sa neviem vôbec rozhodnúť, som skorej taka ze chcem meno aby nebolo také moc prezyvatelne.. ja som Anna všetci ma volajú Anča a nepáči sa mi to..
Ella
Tamia
Nela
Melissa
Aké sa vám najviac paci?

arasidka123
10. aug 2022

Tiež neviem aké vybrať 😄 ja som sa Zuzanu, manžel zas Rebeka alebo Ester...

radanna11
10. aug 2022

Tamia…myslím,že každý ju skráti na Tami a to je krásne a nebudú vymýšľať žiadne hovadske prezývky

viliama
10. aug 2022

Tamia

anjelicek26
10. aug 2022

Anna mas krasne meno, staci sa par krat ozvat, ze ta Anca volat nemaju a snad budu mat rozum... ale k teme - vsetky mena, ktore si vybrala su velmi pekne... meno teda mas, pockaj, kym sa malicka narodi, pozri sa na nu a budes vediet... my sme to tiez tak urobili, dovtedy stale bolo vahanie...

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xena0
10. aug 2022

Všetky napísané mená sú pekné 🙂 ..ja by som z uvedených vybrala asi Tamia alebo Nela

anjelicek26
10. aug 2022

@martina1985ba ale tak ze ju ma nejake romske dievcatko predsa nebudeme brat ako "negativum"... je to pekne meno a vyslovitelne v mnohych jazykoch a pouzivane v mnohych krajinach, nie tuctove, nie zhovaditelne, proste pekne...

stanulienkat
10. aug 2022

Ani jedno.

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prhlavka
10. aug 2022

Z nich sa mi paci Ella, Eli...uplne ta chapem ,ja som nad Annou rozmyslala a prave preto,ze by jej niekto povedal Anča,som ho nevybrala a rovnako Marinu, chceli sme,ale potom ma napadlo,ze by ju niekto nahodou volal Mariša a a to by bolo otrasne, tak nakoniec mame Bianku.

autor
10. aug 2022

@martina1985ba ja mam manžela rakusana🙂

autor
10. aug 2022

@prhlavka no poviem ti je to otrasne😅 keď to počujem môj ksixht vyzerá hocijako

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wtroa001
10. aug 2022

Ella je krásne meno. 🙂

ana82
10. aug 2022

kokos, že Anča 🙈 nikdy mi tak nikto nepovedal....a keby áno tak na to ani nereagujem akoby ma ani neoslovil...
ako deco som nebola s menom stotožnená, ale čím som staršia tým sa viacej páči 🙂
Všetky mená sú krásne, počkaj až porodíš, ja som tiež celý čas chcela Dominiku a mám Karolínu....

nevenka
10. aug 2022

Mne ked sa povie Tamia, tak skratka Tami - mi pripomenie tatransku mliekaren. Nic v zlom, neposmievala by som sa, ale neda mi to, no, vzdy ma to napadne.

kathak
10. aug 2022

Pekne sú ozaj všetky , ale Tamia sa mi páči najviac

hanka2510
10. aug 2022

Ella to TOP 😊

babababka
10. aug 2022

Z týchto ani jedna sa mi nepáči.Za mňa top sú Eliška,Alžbetka,Veronika.

tora23
10. aug 2022

@martina1985ba mala by dat meno Martina. Take univerzálne, paci sa každej skupine. Nosia ho Rómovia aj rasisti 👏🏼

autor
10. aug 2022

@tora23 😅 tiež som si pomyslela 😅 k môjmu zahraničnému priezvisku sa také meno ani nehodí hh

alexka89
10. aug 2022

Henrieta daj ábo Svetlana Iveta Stanislava hortenzia Ružena bronislava Slávka Tatiana Beáta také neotrepane😆🤦

thereisabear
10. aug 2022

Určite Ella.

dididudu
10. aug 2022

Tamia

drimonna
10. aug 2022

Určite by som si z týchto vybrala meno Tamia, alebo dala dve mená~ Tamia Ella/Tamia Nela... 🙂

kristiii
10. aug 2022

Za mňa Melissa a ak bude mať niekto predsa len potrebu vytvárať prezývky, resp. skratky bude Mel alebo Lisa a tie sú fajn. Ostatné tri sú na môj vkus už príliš časté (aspoň v mojom okolí)

elenka.k
10. aug 2022

Eliana

macikovaiveta
10. aug 2022

Nedaj sa volať Anča ale Anina pekne 👍

emenkei
10. aug 2022

Nejvíce Nela. Tamia je také hezké jméno, ale více se mi líbí Tamara nebo Tara.

basul1k
10. aug 2022

Aj ja som 36tt, mne sa najviac páči Tamia a dokonca sme ho mali aj vybraté pre dievčatko. Ale čakáme chlapčeka 😊