Chlapčenské mená - zvyčajné verzus nezvyčajné

selu11
11. júl 2021

Ahojte dámy, hľadám chlapčenské meno. Určite tu podobných diskusií bolo neúrekom, ale chcela by som aktuálnu. Zvyčajné, nezvyčajné aké sa vám páčia? Poprípade ako sa volajú vaši synovia? Možno ma niektorá inšpiruje 😉 Ďakujem.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selu11
autor
11. júl 2021

@hazelgracegus Jakuba aj Adama mám v merku, no boli mi zamietnuté manželom a neviem či by som ho prehovorila. Preto je to hľadanie pre mňa ťažké a hľadám pomoc aj takto. Ďakujem 😉

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
11. júl 2021

Adam, Marek, Henrich, Gregor, Krištof ... menej tradičné Mateo, Maxim, Teodor, Eduard, Leonard

sasitimi17
11. júl 2021

Vôbec sa mi nepáčia take zvyčajne mena ako Matej, Matúš matias, Jakub, Oliver atď.
Keď som ešte nevedela pohlavie páčilo sa mi chlapčenské Erik alebo Tadeáš

mariannali
11. júl 2021

Branko

asia83
11. júl 2021

@selu11 Za mňa je top Ondrej. Ešte sa mi páči aj Juraj.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selu11
autor
11. júl 2021

@hazelgracegus Vieš čo je na tom najhoršie? Že zatiaľ nemá žiadne, do novembra má čas... Ale. Prečo tieto zavrhol ani neviem 🤦🏻‍♀️

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selu11
autor
11. júl 2021

@hazelgracegus Manžel je Stanislav to vôbec.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oliviakatka
11. júl 2021

Oliver, Félix, Darius, Denis

phiby83
11. júl 2021

@sasitimi17 René ;)

farkaska
11. júl 2021

@selu11 my máme Šimona😊

makova333
11. júl 2021

@selu11 Môj zoznam 🙂 Eduard, Juraj, Viliam, Dominik, Filip, Gabriel, Vincent, Richard, Peter. A mena, ktoré by som nedala je Igor a Boris 😀 Ale to je už o inom...

lujza_
11. júl 2021

@selu11 Artur , Hugo , Bruno - podľa mňa krásne mená ♥️ Arturka aj máme

lucka_ke
11. júl 2021

môj je Radko, jediný široko ďaleko, ja som chcela Gregoryho, ale na Slovensku ľudia každé meno skomolia

kitycat
11. júl 2021

@selu11 nahodouu Stanislav je zvtych "slav" este asi taky pre mna najprijatelnejsi a este sa mi paci Slavomir a hlavne skratene Slavo 🤣

A vseobecne mne sa veeeelmi pacia Matej, Matus, Krystof, David.. Vsade pocujem teraz Matias, Alex, Nikolas, Max a ine nie az tak lokalne mena a to uz sa mi zda, ze je hrrozne otrepane.. Vela stastia s vyberom.

basska_b
11. júl 2021

Napíš približne kritérium že či slovenské ma byt alebo aké... mne sa nepáčia tie tuctové že Samko, Jurko, Miško, Tomáško... mam vysnívané meno Albert... iné nejako som vždy zamietla 😁

zuzicka1451
11. júl 2021

Moji chlapci sú Dominik a Adrián.., páčia sa mi aj mena Ondrej, Artur, Tadeáš, Leo,Filip. 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierka0508
11. júl 2021

Prvý syn je Tomáško a druhý bude Lukáško 😊

janulka1802
11. júl 2021

A čo tak Eliáš alebo Jerguš?

vlucifuk
11. júl 2021

Jeden z našich synov je Wit. Je to staré poľské meno. Tatuš je Poliak, tak sme si dovolili taký úlet. Voláme ho Witek alebo Wiťo. Je teda jediný široko ďaleko, ale sedí mu ako riť na šerbel. Jeho dvojča je Teo a keby bol tretí, bol by Ivo. Nám sa páčia krátke mená...

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selu11
autor
11. júl 2021

Dievčatá, pomaly a každou sa zhodnem minimálne na jednom mene, škoda že nie ste vy môj manžel 😅
@janulka1802 Eliáš aj Jerguš u mňa určite, tými som sa inšpirovala dávnejšie tu na MK, ale zas ten môj manžel...
@mariannali aj Branko je krásne podľa mňa

Veľmi som zvedavá aké mená dá do pléna on, lebo už som sa vyjadrila aj tak, že na meno sa predsa pýtajú pri pôrode a tam on nebude.

selu11
autor
11. júl 2021

@trema My vyberáme aj pre dievča, pretože nevieme čo to bude a práve že viac sa nám páčia dievčenské mená, myslím že tých je viac pekných. Tam by sme sa zhodli na všetkom.

lenkakravcova
11. júl 2021

@selu11
Mne sa páči Jakub, Adam, Hakan, Ajan.
Z dievčenských: Dhalia, Jasmina, Karolína, Viola, Zeineb.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz