Bruno alebo Teodor

barbora3554
17. jan 2023

Ahojte 🙂 poraďte prosím. Máme dilemu či vybrať meno Bruno alebo Teodor.
Ďakujem

beata_k
17. jan 2023

@barbora3554 Bruno 🙂

ankare
17. jan 2023

@barbora3554 teodor

michellemary
17. jan 2023

Bruno je určite menej frekventované, Teodorov je už pomerne veľa...

anjelicek26
17. jan 2023

Bruno je krasne, ak sa teda hodi k priezvisku.

katkaseiner
17. jan 2023

tiez by som isla podla priezviska co sa mu hodi... ja som chcela Mateo ale je z neho Teo a trochu lutujem ze nie Teodor... ale proste Teo sme si hned zamilovali... Bruna som tiez mala v uzsom vybere ale nepresiel mi

casillas28
17. jan 2023

@barbora3554 Bruno ;) tiez ho mam v zozname okrem Oskara a Huga 🙂

barbora3554
autor
17. jan 2023

Všade počúvam že Bruno je meno pre psa a podobne.. ale ja keď sa pozriem na muža tak sa mi aj k nemu meno Bruno veľmi hodí. A druhá vec, ktorá mu nepridáva je možne krytie menín s narodeninami 😀 ale o to mi asi až tak nejde 😀

anjelicek26
17. jan 2023

Vzdy najdes niekoho, kto pomenuje psa ludskym menom, vlastne kazdym, ludia su - kreativny 🙄 Nase auto sa vola Bruno 😂 Ale tym sa absolutne nemozes dat ovplyvnit, ked ti k tvojmu dietatu pasuje, daj...je to pekne, silne, nezhovaditelne meno vhodne aj pre maleho aj velkeho chlapa...

barbora3554
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
17. jan 2023

@barbora3554 Oboje super, obe maju R v krstnom mene a aj priezvisku, bude to dobre zniet... kludne si nechaj rozhodnutie na porodnicu, ked na maleho pozries budes vediet...

barbora3554
autor
17. jan 2023

Viac menej som rozhodnutá, ďakujem baby 🙂

svetlonos
17. jan 2023

@barbora3554
na SK je to fan. Moj muz je nemec a ma kolegu Bruna. Ale ked mm povie Bruno - znie to od neho ako zle vyslovene mesto Brno 😁 takze meno je krasne. Len ja by som ho pre toto u nas nedala, bo by som myslela stale na Brno.
Ale vam sa pekne hodi aj k priezvisku

didi35
17. jan 2023

Urob si numerologiu mena, niektoré mena majú dosť ťažké vibrácie a majiteľovi veľa šťastia neprinesú.. Myslím, že Bruno k ním patrí. Ale samozrejme, nejleosie je urobit si výpočet oboch - mena aj priezviska.

zafir
17. jan 2023

@barbora3554 máme Bruna, Brunka a má meniny v jeden deň s manželom Branislavom. Pre mňa krásne meno znejúce s našim priezviskom. TEOV je už pomerne veľa.

alison11
17. jan 2023

@barbora3554 Nič vzlom,mne Bruno sa nepáči ale to je inázáležitosť to pre susedovho psa.Ale ty takú skúsenosť nemáš tak sa rozhodni ako písali ostatné keď ho uvidíš budeš vedieť ktoré vášmu dieťatku viac pristane 🙂.Ja keď som mojich videla hoc som mala len ich mená vybraté že im pasujú 🙂

janetinka27
17. jan 2023
martul
17. jan 2023

@barbora3554 prepáčte dámy, všetkým sa ospravedlňujem ak sa niektorej dotknem, ale Bruno je susedov pes a aj v telke bol nejaký film /názov si nepamätám/ a bol tam pes Bruno.

ucholacik
17. jan 2023

Ja som dala meno Bruno..voláme ho Bubo

simsalabim
17. jan 2023

@barbora3554 Teodor

basska_b
17. jan 2023

@anjelicek26 Ja som pocula volat na psa ze Napoleon 😀 neviem preco, ma to pobavilo

katusik456
17. jan 2023

@barbora3554 páčia sa mi obidve mená. Sú iné podľa mňa, ja osobne by som meno Bruno svojmu dieťaťu nedala, hlavne kvoli tomu, ze pre mna predstavuje nášho psieho anjelika a vzdy si naňho spomeniem. Pokial by sme nemali takeho psika tak áno

barbora3554
autor
17. jan 2023

Ano, toto som čakala že sa vas tu zhromaždí veľa čo poznajú psov Brunov 😀 ja nepoznám ani jedného, preto asi nemám k tomu menu takú averziu.. za to tu mám samého psa Maxa a Lindy, Amy 🤭 tieto mená by som zase nedala ja, takže chápem

mamickalisticka
17. jan 2023

@katkaseiner my máme doma aj Matea aj Teodora..ja ľutujem, že sme dali k Teodorkovi dvojičku Timona, a nie Timoteja.. boli by to všetko Tejkovia (matejko, tejko, timotejko ) 😂

gionella
23. jan 2023

@barbora3554 ja hlasujem za Bruna 🙂
A keď to je psie meno ( nepoznám žiadneho) čo potom všetky tie Lilinky, Sofinky a Nelinky v psom svete 😂

michellemary
27. jan 2023

Ad psie mená, kamoškin otec mal psa Ivana, rovnako poznám kokeršpaniela Filipa, a čo je úplne naj vzhľadom na moje krstné meno, čivavu Mišku.