Bianka alebo Natália

3. sep 2024

Ktore meno sa vam paci viac? Neviem sa rozhodnut ..
ako by ste prezyvali nataliu?
Alebo este Adriana? Pači sa mi keď je to Aďka ale bojim sa aby ju neoslovovali Aďa to mi pride strasne skarede ..
ach jaj preco mi zeny to mame take tazke😂🙁

emmli
3. sep 2024

Podla mna Bianka

zzzza
3. sep 2024

@emmli bianka

sandra811
3. sep 2024

Natália

foxanda
3. sep 2024

Tak Natáliu prezývajú - Naty, Natka, Nat, Natálka.

ina2405
3. sep 2024

Bianka

ankare
3. sep 2024

Natalka

ns994
3. sep 2024

Natalia (Naty, Natalka trebars)

tessa2299
3. sep 2024

Natalia

bellaa3007
3. sep 2024

Ja som Natália a mne sa páči aj ked ma volajú Natália, Natálka, Naty, niektorí Natali.

esmiq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yeon_bouw
3. sep 2024

Bianka. Ale páči sa mi aj Adriána, no nie vo forme Aďa, Aďka.

anavixy
3. sep 2024

Bianka 🙂

anjelicek26
3. sep 2024

Bianka.. nijako sa to nezhovaduje voláš ju jej krásnym menom.. Natálka väčšinou volajú Naty.. a ja by som svojmu dieťaťu meno Naty nevybrala...

candii
3. sep 2024

Tak mne sa vždy páčilo meno Natália

mimikarol
3. sep 2024

Bianka je veľmi pekne meno

nairia
3. sep 2024

mne sa bianka absolutne nepaci, ale to celkovo mena, ktore koncia na -ka, -ika (veronika, monika, zdenka,...)
ja by som si vybrala adrianu. mame v rodine dve, nikto ziadnu z nich ada nevola. je to adrika a ta druha je adrianka, adri...
natalia sa mi paci, ale zda sa mi, ze ich je teraz vela nejako 😅

darina910
3. sep 2024

Ja mám Bianku, má 18 rokov a stále sa jej to meno hodí. A hlavne nie je to tak bežné meno. Kamarátky ju volajú Bia.

10jarka
3. sep 2024

Mám v triede Bianku, volajú ju Biba....za mňa Natália.

cyberk
3. sep 2024

Mne meno Bianka evokuje Blanka a ani jedno sa mi nepaci… Natalia je pekne 🙂

vroni
3. sep 2024

Natália alebo Adriana. Bianka je podľa mňa príšerne meno.

katik22
3. sep 2024

Bianka

betulinka1
3. sep 2024

Podla toho ci chces aby ju volali Naty alebo Biby. Za mna Natália.

talia16
3. sep 2024

Ja som tiež Natália a ja mám odmalička prezývku Nati (s mäkkym i pretože som si to ako malá vyskladala z písmen v mojom mene) a už mi to zostalo, niektorí ma však na základe toho volajú Naťi, priatel ma vola Natka a rodičia Natálka, no poznám aj Natálie ktorým sa hovorí Lia alebo Tali. Ja som rada za to, že mi mama dala také meno vždy sa s radostou predstavujem celým menom Natália. Ikeď je viac menovkýň ja som bola vždy v triede jediná a aj keď robím teraz s detmi tak viac ako jednu Natálku v triede nestretávam, však môže sa stať, že sa stretnú dve, ale tak isto sa môžu stretnúť aj dve Chloe v jednej triede (to sa nám stalo 😂)

kajaa24
3. sep 2024

Natalia❤️

juliacenc
3. sep 2024

Natalia alebo adriana

kvadrinkaaa
3. sep 2024

Za mna Adriana. Uz roky som nepočula to meno na malom dieťati.

ivec16
3. sep 2024

Mne sa paci Natalia (mam dcerku) a Adriana (sestra)… tiez si myslim
ako bolo spomenute ze tych Adrian je teraz pomenej…

bobaas
3. sep 2024

Nechaj to v sebe dozrieť, dieťatko si "vypýta" meno samo, ak máš čas. Našu aj tak nikto nenazve inak ako "cíbik", hoci má pekne meno. Všetci sme spokojní.

rosavia
3. sep 2024

Za mna Natalia. Volat ju mozes vselijako, uz Ti tú dali kopec prikladov a aj v zakladnom tvare je to pekne meno.

medda_beda
4. sep 2024

Aj keď jej dáš meno neviem aké ajtak ho vždy niekto skomolí a ty o tom rozhodovať nebudeš ako ona povolí ľuďom aby ju oslovovali, takže daj meno aké sa ti páči bez nejakej analýzi.