André - meno

14. dec 2023

André - Ako sa vam paci toto meno? Asi nebude na Slovensku velmi caste. Poznate niekoho s menom André?

katuskacicuska
15. dec 2023

Nepáči, nedala by som ho. Prečo už nie rovno Andrej?

iwesska
15. dec 2023

Ak mate zahranicne priezvisko,preco nie. Ale taky André Kováčik, André Novák, André Haluška,to fakt nie🙈

dusankomoj
15. dec 2023

Meno,ako každé iné a 80% ľudí mu aj tak bude hovoriť Andrej,lebo sa mu to nebude chcieť opravovať. A zaujímalo by ma,akou zdrobneninou mu chcete hovoriť. A nepíš,že žiadnou,lebo malému chlapčekovi nebudeš hovoriť André😊

autor
15. dec 2023

@iwesska k menu Haluska mi nesedi ziadne meno a ani neviem ci sa tak realne niekto vola. Ostatne verzie co si napisala, sa mi pacia. Co je na nich zle?

stellarstar
15. dec 2023

Mne pripomenul teraz Andre Konopka zo seriálu Sturm der Liebe 😂😂 dajte deťom meno ktoré sa vám páči,na to vám ani mk ani ig ani fb pomoc netreba

thereisabear
15. dec 2023

Nepáči sa mi

iwesska
15. dec 2023

Ano,realne sa tak volal chlapec zo skoly - Haluška. Nastastie mal slovenske meno. A poznam aj chlapca,co sa vola Slama. Kombinacia Andre Salama....🙈 Proste sa nehodi kombinacia zahranicne meno a slovenske priezvisko. Ale to je moj nazor,na ten si sa pytala. Ked si o nom presvedcena,tak ho daj. Ale Andrej je ovela lepsie.

rorino
15. dec 2023

Prečo by sa nevolal ,poznám hneď dvoch

elenajezova
15. dec 2023

Áno poznám.... Andre Rieu. 😀

kristiii
15. dec 2023

Mne sa nepáči. Ale ak by aj áno, súhlasím, že nie k typickému slovenskému priezvisku.

rebrambora
15. dec 2023

Velmi pekne, ale ako uz spomenute, nie ku kazdemu priezvisku sa hodi.

2006_1211
15. dec 2023

Nepoznám nikoho ale myslím ze keby to není také to klasické slovenské priezvisko tak by to bolo fajn

autor
16. dec 2023

dik za nazory