Alexander alebo Adrián

talia16
11. sep 2024

Páči sa vám viac Alexander alebo Adrián?

sisa_s
11. sep 2024

Alexander, ked ho nikto nebude volat Šaňo 😀

mmonika
11. sep 2024

@talia16 my máme doma Adriána a vôbec neľutujem.. synovi pasuje skvelo ..Alexandra bude kazdy volať Šano.

michellemary
11. sep 2024

Alexander, a za mňa pokojne aj Šaňo. 🙂

miracle25
11. sep 2024

@talia16 tiež som zvažovala Alexander ale skutočne nepoznám nikoho koho nevolajú Šaňo...musiš si to meno povedať aj ako by ho prezývali aj ako by ho iné deti pekne volali a tak sa rozhodovať. Mne sa páči aj Gabriel ale pochybujem že ho tak niekto bude volať...všetci ho budú volať Gabo...a to je otrasne 😅

katica06
11. sep 2024

@talia16 čo tak Alex?

jaass
11. sep 2024

@talia16 Adrián keď už 🙂

anega79
11. sep 2024

adrian

sintra
11. sep 2024

Alexander. Poznala som v zivote 2 Adrianov a jeden divnejsi, nez druhy. Mimochodom, kazdy ich aj tak vola Aďo.

katica06
11. sep 2024

Alexa poznám iba jedného štyroch Adriánov s siedmich Sebastianov

mamickalisticka
11. sep 2024

@talia16 z tohto výberu Alexander a trvala by som na tom, aby ho volali Alex, nie Šaňo. Nechápem, ako to vzniklo, tak isto aj Saša🫨 inak sa mi páči Andreas 🙃

sumalee
11. sep 2024

My mame Alexandra a dúfam.ze ho nikto nebude volať Sano...rodina ho vola Alexko a my Alexik, ale je ešte maličký, neskôr ho budeme volať Alex..mam.ppcit ze to nie je až také bežné meno..

lubkovaandrejka
11. sep 2024

@talia16 mne sa pacia obe rovnako a.oba su v mojom vybere :D

abdn16
11. sep 2024

Meno Adrian sa mi velmi paci!

jadeka
11. sep 2024

Mám Adriána, za mňa krásne meno a všetci ho aj tak voláme.

michellemary
11. sep 2024

@mamickalisticka Saša (pre dievča aj chlapca) je z ruštiny, Šaňo z maďarskej podoby tohto mena (Sándor)

marianarem
11. sep 2024

@talia16 Mne sa viac paci Alexander. Co mam v okoli, tak jedneho volaju Šaňo, dvoch Sašo a dvoch Alex.

biba_18
11. sep 2024

@mmonika nebude. môže byť aj alex alebo saša…

nevenka
11. sep 2024

@sisa_s Pane Boze, my sme sa prestahovali a novi kamosi mojho syna Viliama zacali volat Šaňo, mna skoro drblo 🤪. Dobryyy, je Šaňo doma? 🤣

sisa_s
11. sep 2024

@nevenka zjavne je to univerzalne 😀 matky sa trapia s vyberom mena pre deti, aby to znelo dobre, nemalo blbe prezyvky, a potom toto sa stane 😀

beata_k
11. sep 2024

@talia16 Radsej Alex. To vzdy volaju Alex.

draculla
11. sep 2024

@talia16 Alexander 💙 nakolko ho mam doma. Vsetci ho volaju Alex, Alexko a ja niekedy tak familiarne a s troskou humoru Alechandro 😀 nik ho zatial nezavolal Šaňo

biba_18
11. sep 2024

@nevenka mala som spolužiaka na vyške ktorého sme volali bruno a ja si fakt neviem spomenúť ako sa volal naozaj ☺️ a druhý oliver a pritom bol peter 😂😂

thereisabear
11. sep 2024

Pre mňa je Adrián najneobľúbenejšie chlapčenské meno, takže Alexander...

draculla
11. sep 2024

@biba_18 my sme mali Luciu a volali sme ju Soňa 😂

janicast
11. sep 2024

@talia16 mám obe..🙈 a najstarší je Ľuboš..pre mňa sú Lubko,Adinko,Alexko..

nevenka
11. sep 2024

@sisa_s ved to, mozes sa aj na hlavu postavit...to nevymyslis toto. Ja som mala meno ok, ale k priezvisku si nasli a ked nie to, tak potom moje vlasy a uz som bola wonderka. Bratranec sa vola Miroslav a z priezviska odvodili Abel/Kabel, jeho sestra bola Abelka/kabelka. A ked bol starsi, tak kvoli zubom ho volali bobor a este neskor na strednej si nechal take dlhsie vlasy a bol kuceravy, blondak a vtedy sla daka telenovela, tak spoluziacky ho volali Diego...😅🤣. Takze ano, zhovadit sa da kazde meno, priezvisko, nejaka telesna specifickost a je to.

mamickalisticka
11. sep 2024

@biba_18 to je ešte fajn, u nás v škole bol jeden chlapec- filip, a všetci ho volali Imro kvôli tomu, že sa podobal na Imra z Paneláku (a on hral takého jednoducheho trochu zaostaleho čašníka) úplne som ho ľutovala 🙃

alienkami
11. sep 2024

Mne sa trošku viac páči Alexander, ale aj Adrián je pekné. Z chlapčenských na A sa mi ešte páči Alan 🤔
Inak, aj my sme v triede mali Šaniho - vlastným menom Milan 😁 Prezývky sú samostatná kapitola.

nevenka
11. sep 2024

@mamickalisticka tak potom ten Diego z telenovely je lepsi pripad 😅

miskamisiq
11. sep 2024

My máme tiež chlapčeka Alexander.....zatial ho všetci volajú Alexik, Alexko, alex a keď neposlucha tak je Alexander. Len keď sme boli napriklad pri doktoroch, tak sa ma pýtali vždy, či je Šaňo a mne sa nožík vo vrecku otváral 😅 Je Alexander alebo skrátené Alex a zatiaľ to ľudia rešpektujú.