Aké dievčenské mená sa vám páčia?

bibiankaa
3. aug 2024

Ahojte, aké dievčenské mená sa vám páčia ? Naša prvorodena je Timea, uvažujeme nad Lilianou, ale nie som 100% presvedčená 😵‍💫

lalia33
3. aug 2024

@bibiankaa aj ja rozmýšľam ale dat meno pre druhé dievčatko . Prvorodenu máme tiež Timeu. Mne sa paci meno Emily alebo Olívia, ale yoez neviem aké meno vybrať

anjelicek26
3. aug 2024

Nam na zozname ostala Klára,Karolína, Hana, Johana a Gréta..

jarka0
3. aug 2024

@bibiankaa Nina, Hana, to sú pre mňa 😍 ale aj Dominika

terka402
4. aug 2024

@bibiankaa Mne sa páči Šarlota,Ester,Radka, Romana a vôbec sa mi nepáči Liliana,Liana,Lili a podobne.

zuzap33
4. aug 2024

@bibiankaa volat dospelu osobu Lily... Skuste ine. Osobne sa mi paci vyssie spomenuta Hana

clementine93
4. aug 2024

Mne sa páči Lívia, Emília, Antónia, Petronela, Kornélia

stellarstar
4. aug 2024

Mne sa Páčia Lara, Sarah, Esther, Grétka

kleopatra12345
4. aug 2024

Mne sa paci Tánička, Tamia, Tamara

gumkac19
4. aug 2024

@bibiankaa Lillianu mám sesternicu voláme ju väčšinou Lilly
My sa rozhodujeme medzi Ivana, Lujza...ešte Alžbeta

michellemary
4. aug 2024

Charlotte, Stella, Marína, Diana a Nina sú moje srdcovky, Nina len moja, takže to viem už teraz, že by neprešlo. 🙂

marhulka13
4. aug 2024

@bibiankaa ja mam dcéru Júliu, ešte sme mali mat Terezku a keby mame dievčatko, tak by bola Marína

terka402
4. aug 2024

@gumkac19 Lujza je super👍

katuskacicuska
4. aug 2024

Mne sa veľmi páči Diana a Karolína, a tie aj mám .. ešte by som dala aj Luciu- ale to každú čo poznám mi nie je sympatická 😂

iwesska
4. aug 2024

Hocico ine by som vybrala ako Lillianu,to je uz ako "Dobry den", vsade nejaka Lili🙈

kava1812
4. aug 2024

@bibiankaa moje dcery su Ester a Tereza. Ak by som mala dalsie baby tak sa mi velmi pacia este mena ako Marina, Rachel alebo Mila 🩷

kristiii
5. aug 2024

@lalia33 Emily je super 👍
@bibiankaa mne sa páči ešte napríklad Viola, Júlia, Vanda, Melánia...

popoluskaxy
5. aug 2024

My máme Violu a Malvínu. Liliana, Lilien, Liana…. Čo ti ja viem….také časté sú tie mená, všade samá Lilinka, Lilka. Mne to znie veľmi “maznavo”. Ale proti gustu…
Mám kamosku, ktorá má dievčatá Timeu a Teu. Mne by sa hodila Anita, spomenutá Emily, Lujza, Laura, Linda, Milada, Meda (kamoska v Litve má dcéru)…
Určite dobre vyberiete 😉

rorino
7. aug 2024

@bibiankaa mne sa páčila Roberta,ale neprešla by mi😂Valentína je krasne

guiseppinka
7. aug 2024

Marion, Claret, Herta, z tych klasickejsich Helena, Lucia, Katarina, Valeria, Veronika, Beata, Patricia.. tu by problem nebol vybrat meno...

petrakomenska
16. aug 2024

Ja rozhodne Bibiana❤️

petrakomenska
16. aug 2024

@anjelicek26 určite gréta

petrakomenska
16. aug 2024

@stellarstar dobry vyber mas, mne sa tiez pacia

bibiankaa
autor
19. aug 2024

@petrakomenska no manžel vraví že mám dať po sebe Bibiána ale mne to príde divné 🤣🤭

katik22
20. aug 2024

Vivien a Meliska

larinka552
20. aug 2024

Júlia, Alžbeta, Mariana, Veronika, Martina

katik22
21. aug 2024

@bibiankaa ty máš veľmi pekne meno 🙂 .. ja mám tiež meno po mame … a volajú nás veľká a mala Katka … no ja mám už po 30tke 😂.. tak aby to nebolo aj u vás … nie že by mi to neviem ako vadilo… ale ja by som nedala meno po sebe .