Spoznávate knihu podľa obsahu?

13. okt 2021

Ahojte,
ide o historicko-romanticky roman, kde sa hrdinka dostane ( resp. je unesena) na panstvo nejakeho vojvodu alebo grofa. V nazve je dialol/diabolsky. Zalubia sa a vsetko dobre dopadne. Hladam tu knihu uz par dni a neviem ju najst... Mozno ju niekto cital a bude si pamatat... Dakujem

papillon_noir
13. okt 2021

Nieje to niečo od Lindseyovej? Ona píše tento typ kníh...

autor
13. okt 2021

@papillon_noir neviem idem to preverit. Dakujem 🙂

petamich
13. okt 2021

veru ja mam celkom siroku zbierku tychto knih len v kazdej tretej je nejaka unesena 😂 Lindsey ma Diabol co ju skrotil - to ale isto nie je ono, McKinney ma Peklo a raj v cestine to bol Dabelsky polibek ale tiez bez unosu, Kleypas ma viac knih s "diablom" v ceskom nazve ale tiez myslim nikto nikoho neuniesol, Mary Balogh ma Diablovu pavucinu ale to tiez bez unosu 🙂

autor
13. okt 2021

@papillon_noir Ano nasla som to, ale nie je to ono ...

autor
13. okt 2021

@petamich Dakujem🙂 skusim si to pozriet podla znamych autorov ci nieco nenajdem ...

petamich
13. okt 2021

este Woodiwiss ma Krasnu zajatkynu a tam je sice unos ale nie je diabol 🙂 a uz mi nic nenapada

deedol
13. okt 2021

martinus vyplul toto, nie je to ono?
https://www.martinus.sk/?uItem=297052
bolo to v cestine alebo slovencine?

autor
13. okt 2021

@petamich Ty si teda precitala co to ako pozeram ;) dakujem si super👍🏻 idem skusit tu zajatkynu ( aj ked si na 100% pamatam ze v nazve bolo nieco s diablom) ale obsahovo to dost sedi. Este raz dikes ❤️

autor
13. okt 2021

@deedol To som nasla, ale obsahovo to nesedi 🤷‍♀️

autor
13. okt 2021

@maxa30 nebol to slovensky autor, ale dakujem 🙂

petamich
13. okt 2021

ja uz asi vieeem Diablov Nahrdelnik? od Kat Martinovej? je to stvordielna seria jedna z mojich naj a je tam aj diabol aj unos aj markiz 🙂

autor
13. okt 2021

@petamich no vyzera to ze je to ono 🙏🏻 Boze dakujem idem citat.

petamich
13. okt 2021

to je tusim posledna zo styroch 🙂 velmi odporucam aj zvysne, take prijemne citanie

autor
14. okt 2021

@petamich urcite precitam vsetky 🙂

kuberto
16. júl 2024

?!???