Skúsenosť s vrátením knihy v Pantha Rhei

11. júl 2022

Vcera som kupila neterke knihu v Pantha Rhei, ale zistila som, ze taku uz ma. Bola som ju s pokladnicnym blokom vratit na predajni Pantha Rhei a odmietli mi vratit peniaze. Mate s tym skusenost? Som velmi nespokojna.

slovenka753
11. júl 2022

Tovar kúpený v kamennej predajni ti zobrať nemusia. Nemáš na to žiadny nárok.

viestta
11. júl 2022

Pozri si ich reklamačný poriadok. Knihy späť neberú, len ak sa jedná o chybný výtlačok.

autor
11. júl 2022

@slovenka753 Dakujem, to su zakony 😂 Vsetko, len aby nevysli v ustrety zakonikovi. To uz polske Pepco vracia peniaze do 7 dni. Chore na hlavicku by som povedala, ked donesem novy tovar s blockom.

lamonita
11. júl 2022

To by si potom každý kupoval knihy, rýchlo precital a vrátil. 🤷‍♀️🤷‍♀️

petronellla87
11. júl 2022

Neviem co je na tom zvláštne. .. Knihy späť neberú späť kvôli autorským právam predsa🙄

veva24
11. júl 2022

Presne ako hovorí @petronellla87 , knihy späť sa neberú kvôli autorským právam. Tam nejde o to, že by ti nechceli výjsť v ústrety

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
levantinka
11. júl 2022

Knihy ti nezoberu spat. Mne jedine zobrali fixky v ten den kupene, esteze som ich hned doma vyskusala a polka nepisala. Tak mi vratili peniaze. Ale knihy nie...

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulik2008
11. júl 2022

ja som knihu tiež vrátila ALE peniaze nevrátili vybrala som si inú v tej cene

viestta
11. júl 2022

@lubka261 ale to je tvoja chyba, má si trvať na svojich právach. Pri reklamacii vládneho výrobku máš právo na výmenu, bezplatnú opravu alebo odstúpenie od zmluvy. Ty si mala trvať na tom, že od zmluvy odstupujes.

savmebej
11. júl 2022

tento tyzden sa mi to stalo v Martinuse, povedala som mu nech mi ukaze podmienky kde to ma uvedene... hladal to tam cely oplaseny a nenasiel... vzala som na vymenu inu zvysok doplatila, ale viem, ze uz tam nekupim

galganka
11. júl 2022

Ale berú, knihy, berú... akurát vymenia za inú, nedajú peniaze.

autor
11. júl 2022

@lamonita Mne ide o duplicitny dar, ja som tu knihu chcela vratit do 24hodin od kupenia. Nevidim v tom problem. A to urcite neberu v nasom uzasnom state. Pantha Rhei u mna skoncil. A knihy o 2-3€ drahsie ako inde predavaju.

slovenka753
11. júl 2022

Myslím ze zákazníkom sa vychádza maximálne v ústrety. Ale nechápem prečo by ti mali zobrať späť zakúpený tovar, ktorý nie je vadný a mohla si si ho vopred o chytať a obzriet. Vedela si co kupuješ. De fakto je to ja chyba ze si si nezistila vopred ci tu knihu obdarovaný ma alebo nie.

maris5
11. júl 2022

Viem, ze Martinus mal niekedy, ze v takomto pripade vratia peniaze resp. vymenia za iny tovar. Na knihe vidno ci bola citana.
V Panta Rhei som raz vratila knihu, v ktorej boli skladacky, ale boli tam 2x rovnake a nedalo sa poskladat z toho nic. Vtedy mi vymenili za iny kus. Mozno to zavisi aj od veduceho predajne. Mozno skusit v nejakej inej predajni vratit.

ivaa_
11. júl 2022

Zvlástne , ja som toto presne urobila v martinuse , kupila som knihu krsniatku , ktoru mal . Isla som ju vymenit

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
12. júl 2022

Nevyhovaraj sa na štát, sú to bežné podmienky a pravidlá predajcov,