Romantická a historická beletria

petrofka
17. aug 2024

Ahojte. Čítali ste za posledný rok niečo z tohto žánru? Dáte mi prosím nejaké tipy? Hľadám knihy pre mamku. Je po operácii očí, konečne vidí 🙂 Ja čítam úplne inú literatúru, tak si radšej nechám poradiť od vás 😘

zapalkazapalkova
17. aug 2024

@petrofka Kristy Ann Hunter ma velmi pekne historicke romany, tiez este Julie Klassen, Laura Frantz, Tessa Afshar

petrofka
autor
17. aug 2024

@zapalkazapalkova Dakujem. Vedela by si mi odporučiť aj konkrétne tituly?

zapalkazapalkova
17. aug 2024

@petrofka ked zacnete Hunterovu,tak Šľachticka rosada (to je 1.cast zo 4) jej knihy su dost poprepajane aj s inymi seriami 🙂 potom napr pokracovat seriou Záhadná guvernantka.

aknaj
17. aug 2024
babababka
17. aug 2024

hociktoré knihy sú výborné od českej autorky Hana Marie Kornerovej.Potom Iny Lorentz,Jean Plaidy,naša Jana Pronská,Wolf Serno,Tessa Afsharová apod.

petrakomenska
17. aug 2024

Len treba poriadne prejst knihkupectvo

petrakomenska
17. aug 2024

Ja moju klasiku Jane Austen alebo Pilcherovu

iffushka
17. aug 2024

Generál jeho veličenstva

zorkahorka
17. aug 2024

Kedysi som citala skye o'mallieyovu - je to viac knih. Niwco sa sposob angeliky - hlavna postava fiktivna, ale pohybije sa v realnom historickom deji - na anglickom kralovskom dvore. Velmi dobre a aj som sa vela z historue dizvedela. Urcire bude v knizniciach

unicornlady
17. aug 2024

Mne sa veľmi páčila táto séria (niečo sme mali z knižnice, niečo kúpili)
https://www.martinus.sk/seria/klub-inferno

potom:
Jane Feather-ová
Kat Martin-ová
Sabrina Jeffries

petrofka
autor
17. aug 2024

Ďakujem Vám dievčatá 🙂 Toľko inšpirácie. Idem jej prehľadať knižnicu, či už z toho niečo nemá a chcem jej dať na narodky rok čítania, čiže 12 kníh a každá zabalená na konkrétny mesiac 🙂 a dopredu vlastne nebude vedieť, čo ju čaká. Videla som to niekde na nete a moc sa mi to ľúbilo. Poteší ju to, nie?

svokrinjazykmonika
17. aug 2024

@petrofka spisovateľky
Julia Quinnová
Kat Martinová
Johanna Lindseyová

majka2959
18. aug 2024

@petrofka Ako píše @zapalkazapalkova, tieto a ešte mnoho ďalších kníh vydáva i527.

parvitas
2. sep 2024

@petrofka to bufe fantastický darček 😍 ja by som skákala meter dvadsať od radosti ♥️🥰

petrofka
autor
2. sep 2024

@parvitas hádam poteší 🙂 dám vedieť

dusankomoj
2. sep 2024

@petrofka mimo darček (inak super nápad) sa skús opýtať maminy, či nechce také tie malé knihy ( lovestory,romance..) mám ich asi milión (niektoré sú v češtine) a možno by jej urobili radosť. Kľudne jej pošlem.