Restorio - výkup kníh

1. sep 2024

Dobrý večer,

máte skúsenosti s týmto výkupom kníh? Musím sa zbaviť rýchlo viacerých kníh a túto stránku mi našlo.

Ďakujem

s1s4
1. sep 2024

ja odporúčam skúsiť niektoré na martinus- treba tam uviesť názov a stav a za príslušnú hodnotu je potom poukážka za ktorú sa dajú kúpiť knižky z Martinusu, ostatné na knihobot

liz_lemon
1. sep 2024

mam viacero skusenosti, vsetko ok

autor
1. sep 2024

@liz_lemon ako funguje celý ten proces?

autor
1. sep 2024

@s1s4 ako funguje knihobot?

parvitas
2. sep 2024

restorio a knihobot sú na podobnom princípe - nafotíš knihy v poličkách, alebo rozložené obálkami na stole, pošleš im fotky a oni ti povedia, či ich chcú. Potom si zvolíš formu dopravy (1-2 balíky vezme aj kuriér zadarmo - to mi je najvýhodnejšie). a necháš to už na nich, € ti prídu do "peňaženky" po predaní kníh a vieš si to previesť na svoj účet, alebo použiješ pri nákupe u nich... je to reálne pár drobných... ale oplatí sa to, ak sa nechceš naťahovať s každou knižkou

pri knihovrátku je to podobné, môžeš použiť appku, kde načítaš ISBN a rovno ti ukáže cenu výkupu - ak máš knihu kupovanú v Martinuse, je tam aj výhodnejšia suma. ale tu ti to nevyplatia na účet, dostaneš len elektronickú poukážku na ďalší nákup.

pravidelne ich striedam, za mňa spokojnosť so všetkými

autor
2. sep 2024

@parvitas Koľko dní cca trvá nacenenie kníh v restorio?

parvitas
2. sep 2024

par hodin, max do druheho dna

liz_lemon
2. sep 2024

@parvitas Restorio mi posiela peniaze rovno na ucet, a trva to cca tyzden od odoslania, posielam cez Packetu

liz_lemon
2. sep 2024

v Restorio, zistis ceny hned na ich stranke https://vykupujeme-online.sk/ das tam len ISBN