Poraďte knihy s arabskou tematikou.

karolinakk
27. aug 2019

Ahojte zienky, poradte nejaké vami overené a prečítané knihy s tematikou o islame, moslimoch, stredovychodnych statoch, niečo náučné a reálne, romány veľmi nemusím. Už mám prečítané hviezda nad arabskym peklom, vráťte mi moju dceru, tajomstvo závoja ale iné od Bullbeck ma už nenadchli. Budem vdacna 🙂

tulenka1
27. aug 2019

Knihy sú o islame a sú z Afganistanu, tisíc žiarivych slnk, majster sarkanov tretia neviem názov. Prečítaj najmä tisíc žiarivych slnk, je tam opísaný život v islame a to dosť vyrazne

liz_lemon
27. aug 2019

knihy Magdaleny Frouzovej

moonlight1210
27. aug 2019

@karolinakk skus knihy od emire khidayer. Su asi tri. Pise svoje zazitky a skusenosti, ked v tychto krajinach posobila. Napisala aj roman o tom, volne zalozeny na jej zazitkoch s arabmi.

petkasaurus
27. aug 2019

Ja mam knihy od emire khidayer, spomenuta vyssie, tie su naozaj velmi dobre.. Potom este Imamova dcera o pakistanskych moslimoch, i ked to nie su Arabi, to je az mozno prilis krute..

karolinakk
autor
27. aug 2019

@petkasaurus problém je v tom že nikde jej knihy neviem zohnat, len ebook a to nechcem. Neposuvas náhodou niektorú?🙂

karolinakk
autor
27. aug 2019

@tulenka1
@liz_lemon
@moonlight1210 dakujem Vám veľmi pekne za tipy idem hneď pokukať

sahenka
27. aug 2019

Kniha Muslimske peklo, prip. už stará ale dobrá Bez dcéry neodídem. Ale to Muslimske peklo bolo miestami až sa mi chcelo plakať...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikusiak9
27. aug 2019

@karolinakk ja posuvam zivot po arabsky a este ked tak v pasci araba

karolinakk
autor
28. aug 2019

@nikusiak9 odkupim život po arabsky, máte ss 🙂

petkasaurus
28. aug 2019

@karolinakk ahoj, mozem obidve ked chces.. Kazda bola len raz precitana, takže stav je 100 %

petkasaurus
28. aug 2019

Myslela som konkretne Arabsky svet, ina planeta a Zivot po arabsky

macekovam
28. aug 2019

Tisic ziarivych slnk mam

karolinakk
autor
10. sep 2019

@macekovam môžem poprosiť? Pošlem ss

kristinaanna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
roxanna
16. sep 2022

@karolinakk napadajú má Zana Muhsen Predané, Souad Upalena zaživa, Život pod závojom a pokračovanie Princezná Sultána a jej dcéry, romány od Giny Nahai Kaspicky dážď, Anjel nad Teleránom, potom Knihkupec z Kabulu

karolinakk
autor
16. sep 2022
kristinaanna
16. sep 2022

@karolinakk to malo ísť inam

tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz