Poraďte jednoduché anglické knihy, ktoré zvládnem s úrovňou B1

13. júl 2021

Ahojte, chcela by som sa zlepšiť v angličtine a tak rozmýšľam nad nejakou jednoduchou anglickou knihou, ktorej budem rozumiet. Dovolím si tvrdiť že dobre rozumiem len teda ešte nie som na úplne plynulej úrovni. V škole som mala vždy dvojky. Vedeli by ste mi dať typ na takú nejakú knihu? Najlepšie nejaký pribeh alebo niečo jednoduche aj na pochopenie😁ďakujem

lienka155
13. júl 2021

Ahoj. Pozri si na YouTube Learn english through story. Sú to príbehy, akoby krátke knihy a máš výhodu ze sú tam titulky, ak nerozumieš plus výslovnosť.

hettinka
13. júl 2021

Existuju adaptované vydania klasických diel pre jednotlive úrovne https://www.martinus.sk/seria/cefr-level-b1

Ak trochu pogooglis, nájdeš aj zadarmo na stiahnutie do čítačky.

anega79
13. júl 2021

Cecelia Ahern ma dost lahke knihy v anglictine

26ka
13. júl 2021

aj tu na konikovi je v bazari ponuka anglickych knih, nechcem robit reklamu, ale napr. @babatkoling ma aj jednoduche anglicke knihy vhodne pre deti, aj tak by sa dalo začať

dankanka
13. júl 2021

Cokolvek od paolo coelho alebo detske knizky od roalda dahla.

sasesoe
13. júl 2021

Ahoj, odporucam precitat si knihu, kt si uz citala a zaujala Ta. Neries prejlad kazdeho slova, ale snaz sa pochopit myslienku. Mozes si vyhladat casto opakujuce sa slova, ale nie viac ako 5-10 za den, to Ta potom rychlo omrzi. Hlavne vydrzat. Drzim palce

zuza00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuza00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romea
8. aug 2021

Ahoj ja som si stiahla aplikáciu v ggogle play, kde sa online učíš po anglicky a môžeš čítať aj knihy, teraz čítam 20000 mil pod morom, keď klikneš na slovo ktoré nepoznáš tak sa ti ukáže preklad. Stojí to 49 e na rok co nieje zla cena keď si preratas na mesiac