Píšem knihu o mágii

knihomol34
7. júl 2022

Ahojte babenky 🙂 píšem knihu o mágii 🙂 má niekto skúsenosti s bielou alebo s čiernou mágiou na lásku ? Fungovalo ? Môžete kľudne aj postupy písať ako ste to robili a aký mal vplyv na váš život a vzťah 😊

vsauce_
7. júl 2022

Píšeš knihu a chceš, aby ti tu napísali ženy niečo, čo potom odprezentuješ ako svoju autorskú tvorbu? 😬😬😬 To mi nevychádza.

stanulienkat
7. júl 2022

Knihy by sa mali písať na to, aby boli ľudia sčítanejší a múdrejší a nie blbsi.

iffushka
7. júl 2022

@knihomol34 že sa nehanbíš. Ale vlastne, dnes sa ľudia nehanbia za horšie veci. Pre budúcnosť píš knihy o niečom, v čom sa vyznáš.

knihomol34
autor
7. júl 2022

@iffushka ne nehanbím sa za to 🙂 práve kvôli tomu píšem knihu o mágii aby som ľuďom ukázala že je to nebezpečné 🙂 postupy tam nebudem písať len som zvedavá ako to ľudia robili 🙂

knihomol34
autor
7. júl 2022

@vsauce_ postupy tam nebudú 🙂 len sama som zvedavá že čo používali a ako to robili 🙂

zuzitko74
7. júl 2022

Úprimne? Nestála by som o vzťah, ktorý by som si musela takto pritiahnuť do života. V tomto kontexte vnímam mágiu ako manipuláciu, do vzťahu majú ísť obaja ľudia zo slobodnej vôle.

acrobaleno
7. júl 2022

Zasivanie vlasov do oblecenia, palenie papierikov s jeho menom a to je take najcastejsie. Pocula som aj o menstruacnej krvi v jedle 🤢🤮

vsauce_
7. júl 2022

@knihomol34 Tak super, že si vyhľadávaš všetky dostupné informácie na tak spoľahlivom fóre ako je MK.
Tá kniha bude mať kvalitu časopisu Kamarát a Bravo.
Ale ako raz povedal jeden mocný čarodejník - Jedna harfa má sto strún, urob z tejto vody rum 🙌🏻🙌🏻😆😆

zuzanazu85
7. júl 2022

🤭 hej aj ja som počula,na Luciu večer vyjsť von a odkiaľ pes zabreše, odtiaľ budem mať chlapa. A zakikirikal pomýlený kohút ,aj to ako pripitý sused 🤣. A je kopa takých rozprávok 😁. Chlap mi došiel úplne z konca,kde aj vrany lietajú hore bruškami 🤭🤣. Ako sci-fi môže byť ,ale čo potom tie autorské práva? Budeme mať nejaký podiel aj my baby z koňa? 😃

viestta
7. júl 2022

@acrobaleno odvar z pazura netopiera si zabudla😊

cosmic_origin
7. júl 2022

Ja som robila číselný mágiu, volá sa to Mat-E-Matika. Je to starobylá forma mágie zaužívaná všetkými od Egypťanov, Arabov, až po východné civilizácie. Môžem dosvedčil, že je to FAAAKT NEBEZPEČNÁ FORMA MÁGIE, KTOREJ BY SA MAL KAŽDÝ VYHÝBAŤ. Spôsobila mi toľko bdelých noci, strachu pred pisomkami a depresie, že si to nikto nedokáže predstaviť. Táto ohavna okultna praktika by mala byť zakázaná, nie to ešte, aby ju učili v školách! Prosím, daj do svojej knihy aj sekciu o číselnej mágii, nech ľudia uvidia pravdu a zachránia naše deti od tohto otrasného čarodejníctva.

roja01
7. júl 2022
svetlonos
7. júl 2022

@knihomol34 keby si rozumela a vedela, tak tuto temu ta ani nenapadne zalozit.
Okrem toho, ludia vedia, ze fajcit je nebezpecne a aj tak to robia. Ak fakt ides pisat taku knihu, o com pochybujem, co tym chces disiahnut ?
Nemala by si pisat o veciach, ktorym nerozumies a nemas ani ponatia. A to nemyslim urazlivo.

standusina
8. júl 2022

tak magia neviem ale ako mlada sme s najlepsou kamoskou skusali taky no nazvem to ritual na privolanie si chalanov do zivota ktorych sme chceli :D bola to sranda a na pocudovanie to aj fungovalo :D

mimikarol
8. júl 2022

My sme si s kamarátkami na retiazke s obrúčkou "vestili" pohlavie deti. Boli sme tri, ani jednej sa to nesplnilo. Toľko moje skúsenosti s carovanim 😅